• Informacje na temat:

  hardy

Artykuły na temat: hardy
 • Powstanie film o ostatnich latach życia Ala Capone. Główną rolę zagra Tom Hardy

  Aktor Tom Hardy znany m.in. z takich filmów jak "Zjawa", "Incepcja", "Legend" czy "Locke" wcieli się w rolę legendarnego gangstera Ala Capone. Jak podaje "Variety", gwiazdor zagra główną rolę w filmie "Fonzo" reżyserowanym przez Josha Tranka.

 • Myślisz, że jesteś z żelaza? Spróbuj ukończyć Hardą, czyli najtrudniejszy triathlon na świecie

  "Myślisz, że jesteś z żelaza, bo udało ci się ukończyć kiedyś jakiegoś Ajronmena czy InnegoMena? Nie jesteś! Sprawdź się z Hardą, która udowodni ci czym jest PRAWDZIWA STAL” – czytamy na stronie internetowej najtrudniejszego triathlonu na świecie. Startuje już 22 czerwca. Organizują go Polacy, którzy zaplanowali najtrudniejsze wyzwanie, jakie można sobie wyobrazić. To 5 kilometrów pływania w wodach Zalewu Orawskiego. Później zawodnicy wsiadają na rowery i pokonuj 225 kilometrów dookoła Tatr....

 • Wystawę artystycznej sesji fotograficznej pt. "Harda Wenus", obejmującej akty "puszystych" modelek przygotowano z okazji Dnia Kobiet w Toruniu. - Chcemy pomóc kobietom walczyć ze stereotypami modelowego wizerunku - deklarują autorki ekspozycji.

 • Śniadek: Stoczniowcy gdańscy są hardzi i niepokorni

  Stoczniowcy gdańscy są hardzi, dumni, niepokorni. Każdy powinien to wiedzieć, zwłaszcza tacy zawodowcy jak po stronie rządowej - mówił w Kontrwywiadzie RMF FM przewodniczący "Solidarności" Janusz Śniadek.

 • Ukraiński żeglarz, który chce opłynąć świat na gumowym pontonie będzie mógł żeglować dalej. Jego wyprawę uratuje polski Urząd Kultury Fizycznej i Sportu.

 • Harry Styles zagra na wielkim ekranie?

  Członek zespołu „One Direction” ma szansę wystąpić w produkcji Christophera Nolana. „Dunkirk” opowie o operacji Dynamo, podczas której ewakuowano tysiące brytyjskich żołnierzy. Drugoplanowe role w filmie negocjuje Tom Hardy, Mark Rylance oraz Kenneth Branagh. Reżyser nie zdradza jednak żadnych szczegółów nowego projektu. Premiera wojennej produkcji zaplanowana jest na 21 lipca 2017 roku.

 • Nowi siatkarze Jastrzębskiego Węgla

  Holender Nico Freriks i Australijczyk Benjamin Hardy to nowi siatkarze Jastrzębskiego Węgla. Obaj ostatnio występowali w belgijskim zespole Knack Roeselare Randstad.

 • Jaki jest pokazany w Cannes nowy „Mad Max”? Juz wiemy!

  Dzisiaj w Cannes nieprzebrane tłumy festiwalowych gości mogą zobaczyć jedną z najniecierpliwiej oczekiwanych tegorocznych superprodukcji – czwartą część kultowej serii „Mad Max” pt. „Na drodze gniewu” z Tomem Hardym i Charlize Theron w rolach głównych! Reżyser twierdzi, że zbuntował się przeciwko zalewowi komputerowych efektów specjalnych w hollywoodzkich filmach – chciał, by postapokaliptyczny...

 • Polski aktor zagrał rosyjskiego szpiega

  Polski aktor Tomasz Kowalski wcielił się w postać rosyjskiego szpiega w brytyjskim thrillerze "Szpieg" z Garym Oldmanem, Colinem Firthem i Tomem Hardym w obsadzie. Film w polskich kinach można oglądać od piątku.

 • Tylko dwa dni przebywała w więzieniu 73-letnia Brytyjka - Sylvia Hardy skazana na siedem dni aresztu za odmowę zapłacenia podatku lokalnego. Należności podatkowe uregulował za nią tajemniczy „pan Brown, chrześcijanin” - jak sam się podpisał.

Zdjęcia na temat: hardy
Dyskusje na temat: hardy