• Informacje na temat:

  harrison

Artykuły na temat: harrison
 • W wieku 78 lat zmarł pisarz Jim Harrison, którego twórczość określano często jako "głos natury" porównywawalny z pisarstwem Hemingwaya. Na podstawie noweli Harrisona powstał film "Wichry namiętności". O zgonie pisarza poinformowała rodzina.

 • Samolot Harrisona Forda omal nie zderzył się z maszyną pasażerską

  Harrison Ford spowodował groźną sytuację na lotnisku im. Johna Wayne'a, w hrabstwie Orange, w Kalifornii. Pilotowany przez niego mały samolot omal nie zderzył się z maszyną pasażerską - poinformowała telewizja NBC.

 • Wypadek Harrisona Forda. Aktor przeszedł operację

  Harrison Ford jest już po operacji, ma urazy biodra i kostki. W czwartek doszło do wypadku lotniczego, w którym amerykański gwiazdor został ranny.

 • Nie żyje Jim Harrison. Dzięki jego noweli powstały "Wichry namiętności"

  W wieku 78 lat zmarł pisarz Jim Harrison, którego twórczość określano często jako "głos natury" porównywalny z pisarstwem Hemingwaya. Na podstawie noweli Harrisona powstał film "Wichry namiętności". O śmierci pisarza poinformowała rodzina.

 • Ryan Gosling i Harrison Ford w nowym "Łowcy androidów"

  Sequel "Blade Runner 2049" zobaczymy w kinach w październiku 2017 roku. Akcja rozgrywa się 30 lat później. Główne role zagrali Ryan Gosling, który będzie oficerem policji z Los Angeles i Harrison Ford, który grał też w kultowym filmie z 1982 roku. "Łowca androidów" powstał na podstawie powieści "Czy androidy śnią o elektrycznych owcach?" Philipa K. Dicka. Sequel produkuje Ridley Scott...

 • 2 miliony dolarów grzywny za wypadek Harrisona Forda

  Harrison Ford został przygnieciony hydraulicznymi drzwiami.  Siłę nacisku drzwi porównano w raporcie do ciężaru małego samochodu osobowego.   Amerykański aktor został przewieziony do szpitala, gdzie przeszedł operację. Jak ustaliła specjalna komisja, firma produkcyjna nie zainstalowała na planie odpowiednich zabezpieczeń.   Zdaniem ekspertów, którzy prowadzili w tej sprawie dochodzenie, był to...

 • Indiana Jones powraca. Harrison Ford zagra w piątej części filmu

  Harrison Ford po raz piąty wcieli się w postać Indiany Jonesa. Nowy film wytwórni Disneya trafi do kin w 2019 roku. Ford będzie miał wtedy 77 lat.

 • Pół miliona dolarów za gitarę George'a Harrisona

  Elektryczna gitara Mastersound z 1963, która należała do członka legendarnego zespołu The Beatles, George'a Harrisona, została sprzedana na aukcji w Nowym Jorku za 490 tys. dolarów. Instrument trafi do anonimowego kolekcjonera.

 • Harrison Ford poważnie ranny w wypadku lotniczym

  Mały zabytkowy samolot pilotowany przez znanego amerykańskiego aktora Harrisona Forda rozbił się w czwartek na polu golfowym w Los Angeles. Aktor doznał poważnych obrażeń, lecz jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo.

 • Wypadek Harrisona Forda na planie "Gwiezdnych wojen": Pozwano producenta filmu

  Producent siódmej części "Gwiezdnych wojen" - firma Foodles Production (UK) - została pozwana przez brytyjski urząd regulujący bezpieczeństwo i higienę pracy. Oskarżenie dotyczy wypadku, jakiemu uległ na planie filmowym amerykański aktor - Harrison Ford. Doszło do niego w czerwcu 2014 roku.

Zdjęcia na temat: harrison
Wideo na temat: harrison
 • Harrison Ford ranny w wypadku lotniczym

  Zabytkowy samolot, pilotowany przez Harrisona Forda, rozbił się na polu golfowym w Los Angeles w czwartek (05.03). Aktor jest poturbowany, jednak jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. 72-letnia gwiazda doznała obrażeń głowy, niewykluczone są również złamania. Z pierwszych ustaleń wynika, że doszło do awarii silnika samolotu. Ford poinformował kontrolerów lotu o awarii już 20 minut po starcie

 • Klątwa "Beatlesów"? Robaki zniszczyły drzewo posadzone ku czci Georga Harrisona

  Drzewo posadzone w hołdzie legendarnemu gitarzyście grupy The Beatles, Georgowi Harrisonowi, zostało zaatakowane przez robactwo. Zespół, który swą nazwę zawdzięczał w pewnym momencie robakom (Silver Beetles), tym razem może wpisać do swojej biografii dosłowny epizod z żukami. Japońskie drzewko sosnowe zostało posadzone w 2003 roku, dwa lata po śmierci Harrisona. Nowa roślina zostanie posadzona

 • "Jestem przekonany, że moglibyśmy znaleźć się na Czerwonej Planecie w ciągu 20 lat"

  „Jestem pewien, że człowiek wróci na Księżyc, zawsze byłem o tym przekonany, nie myślałem tylko, że potrwa to tak długo” – mówi RMF FM Harrison Schmitt, astronauta misji Apollo 17, ostatni jak dotąd człowiek, który postawił stopę na Księżycu. Schmitt jest gościem specjalnym zawodów European Rover Challenge 2015.

Dyskusje na temat: harrison