• Informacje na temat:

  hasan ii

Artykuły na temat: hasan ii
 • Iran: Hasan Rowhani wybrany na drugą kadencję

  Urzędujący prezydent Iranu Hasan Rowhani został w piątek wybrany na drugą, czteroletnią kadencję. W pierwszej turze zdobył 57 proc. głosów i pokonał ultrakonserwatywnego duchownego Ebrahima Raisiego, który otrzymał 38,3 proc. głosów - ogłosiło w sobotę MSW.

 • Hasan Rowhani: Iran nie jest gotów na akceptowanie upokorzeń i gróźb

  Wybrany w piątek na drugą kadencję prezydent Iranu Hasan Rowhani oświadczył w pierwszym przemówieniu po ogłoszeniu wyników, że jego zwycięstwo świadczy o tym, iż wyborcy odrzucili radykalizm i chcą większych związków ze światem.

 • Pragmatyk Hasan Rowhani prowadzi w wyścigu o fotel prezydenta Iranu

  Uznawany za pragmatyka Hasan Rowhani prowadzi w walce o fotel prezydencki islamskiej republiki Iranu - poinformowało tamtejsze ministerstwo spraw wewnętrznych. Na dotychczasowego prezydenta głosowało 14,6 mln obywateli. Jego rywal, ultrakonserwatywny Ebrahim Raisi dostał z kolei 10 mln głosów.

 • Prezydent Iranu Hasan Rowhani wybrany na drugą kadencję. "Nadzieja wygrała z izolacją"

  Na uznawanego za pragmatyka Rowhaniego zagłosowało 23,5 mln Irańczyków, a na Raisiego 15,8 mln - przekazał w telewizji państwowej szef MSW Abdulreza Rahmani Fazli. Wyjaśnił, że są to ostateczne wyniki, gdyż przeliczono już 99,7 proc. oddanych głosów.

 • Hasan Rowhani nowym prezydentem Iranu

  Hasan Rowhani, duchowny i polityk o umiarkowanych poglądach, wygrał wybory prezydenckie - ogłosił irański minister spraw wewnętrznych Mustafa Mohammad Nadżar. Rohani zdeklasował rywali i zdobył 50,7 procent głosów. Jego najbliższy rywal Mohammad Bagher Ghalibaf odnotował zaledwie 16,5 procentowe poparcie.

 • Iran: Wybory prezydenckie wygrał Hasan Rowhani

  Hasan Rowhani, duchowny i polityk o umiarkowanych poglądach, wygrał wybory prezydenckie w Iranie - podał w sobotę w telewizji irański minister spraw wewnętrznych Mustafa Mohammad Nadżar.

 • Nowy prezydent Iranu Hasan Rowhani zaprzysiężony

  Nowy prezydent Iranu Hasan Rowhani został zaprzysiężony przez irański parlament, krótko potem powiadomiono o jego pierwszych nominacjach. Szefem MSZ Rowhani mianował byłego ambasadora Iranu przy ONZ Mohammeda Dżawada Zarifa.

 • Bańka ostro o poprzednikach: Drzewiecki hasał po cmentarzach, Mucha dbała o kwiatki i wygodę Madonny

  "Przez ostatnie lata w ogóle nie dbano o dzieci i młodzież, nie dbano o strategie szkoleniowe. Nie mamy następców Tomka Sikory - biathlon męski leży. Nie mamy następczyń Justyny Kowalczyk - stwierdził w Porannej rozmowie w RMF FM minister sportu, Witold Bańka. "Ministerstwo na przestrzeni ostatnich lat nie wymuszało na związkach sportowych przygotowania strategii szkoleniowych. Minister Drzewiecki hasał po cmentarzach, pan Biernat biegał po spotkaniach partyjnych. Pani minister Mucha dbała o...

 • Mafijna egzekucja w centrum Moskwy. Nie żyje "Dziadek Hasan"

  Rosyjska stolica stała się w czwartek areną brutalnych mafijnych porachunków. Przed jednym z lokali zamordowano Asłana Usojana - 75-letniego gangstera znanego jako "Died Hasan". Mężczyzna jest uważany za ojca chrzestnego mafii na obszarze dawnego ZSRR.

 • Prezydent Iranu: Będziemy kontynuowali sprzedaż ropy

  Iran będzie sprzedawał swoją ropę naftową i złamie amerykańskie sankcje. Zapowiedział to prezydent Iranu Hasan Rowhani.

Zdjęcia na temat: hasan ii
Wideo na temat: hasan ii
Dyskusje na temat: hasan ii