• Informacje na temat:

  hausner

Artykuły na temat: hausner
 • ​Jerzy Hausner: Problemy nie rozwiążą się same

  ...- Okazało się, że niektóre banki czy instytucje ubezpieczeniowe są "too big to fail". Dlaczego mamy uważać, że taki system jest dobry z punktu widzenia ekonomicznego i społecznego? Oczywistym jest, że to system niestabilny - mówi Interii prof. Jerzy Hausner, z którym rozmawialiśmy na szczycie Open Eyes Economy Summit w Krakowie.

 • ​Jerzy Hausner: Jak grasz z oszustami w oszustwo, to zgadnij, kto wygra?

  ...- Jeśli nie przywrócimy znaczenia gospodarce realnej w stosunku gospodarki finansowej, to jesteśmy zgubieni - ostrzega w rozmowie z Interią prof. Jerzy Hausner, szef rady programowej krakowskiego Open Eyes Economy Summit.

 • Hausner na Śląsku

  ...- Wszyscy górnicy mają gwarancje pracy i dochodów; nikt nie zostanie sam - przekonywał dzisiaj wicepremier Jerzy Hausner w Sejmiku Woj. Śląskiego w Katowicach, prezentując program naprawy górnictwa i pakiet osłon dla jego pracowników.

 • Jerzy Hausner

  Jerzy Hausner, członek minister pracy o polityki społecznej w rządzie Leszka Millera, został ponownie powołany na stanowisko wicepremiera oraz minister gospodarki, pracy i polityki społecznej.

 • Hausner negocjuje

  Zbliżenie stanowisk - tak krótko można podsumować spotkanie Jerzego Hausnera z Naczelną Radą Lekarską w sprawie propozycji planu ratunkowego dla służby zdrowia. Różnice jednak są; największe dotyczą sposobu kontraktowania świadczeń.

 • Hausner zostaje

  Sejm bez większych problemów odrzucił wniosek LPR o odwołanie wicepremiera Jerzego Hausnera. Tym razem za ministrem z rządu Millera wstawiła się też opozycyjna Platforma Obywatelska, PiS wstrzymał się od głosu.

 • Groteskowy Hausner

  Jeśli wicepremier występuje z partii rządzącej, by z opozycją tworzyć wspólną formację, to jest to groteska - tak gość porannych Faktów RMF, Jan Rokita, ocenia odejście z SLD Jerzego Hausnera.

 • Jerzy Hausner

  Minister pracy w rządzie Leszka Millera 52 lata. Jest profesorem zwyczajnym nauk ekonomicznych Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Kieruje tam Katedrą Gospodarki i Administracji Publicznej. Pełni funkcję przewodniczącego Rady Programowej Małopolskiej Szkoły Administracji Publicznej krakowskiej AE. Jego specjalności to ekonomia, ekonomia polityczna, gospodarka i administracja publiczna oraz zarządzanie publiczne.

 • Hausner zachował przywileje

  Jerzy Hausner, choć od prawie czterech miesięcy nie jest już wicepremierem i ministrem, nadal korzysta ze służbowego samochodu i ochrony Biura Ochrony Rządu.

 • Hausner nie zrezygnuje

  Marek Belka zapewnił dziś, że Jerzy Hausner nie sygnalizował mu zamiaru podania się do dymisji. Prasowe doniesienia o spodziewanej rezygnacji ze stanowiska zdementował też sam wicepremier.

Dyskusje na temat: hausner