• Informacje na temat:

  hawkins

Artykuły na temat: hawkins
 • UNICEF: 100 tys. dzieci narażonych na wielkie niebezpieczeństwo

  Około 100 tys. dzieci żyje w Mosulu w niezwykle niebezpiecznych warunkach; wiele z nich wciąż pozostaje w dzielnicach miasta kontrolowanych przez dżihadystyczne Państwo Islamskie (IS) - poinformował w poniedziałek dyrektor UNICEF w Iraku Peter Hawkins.

 • Najchętniej czytamy książki... Stephena Kinga. Biblioteka Narodowa publikuje raport

  ...​W 2017 roku najczęściej czytanym przez Polaków autorem był Stephen King, za nim uplasowali się Henryk Sienkiewicz i Paula Hawkins - wynika z raportu o stanie czytelnictwa ogłoszonego w czwartek przez Bibliotekę Narodową.

 • USA: Zmarł przywódca kościoła mormonów

  W wieku 90 lat zmarł Thomas S. Monson, 16. prezydent kościoła mormonów (Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich) - poinformował w środę rzecznik tego kościoła Eric Hawkins.

 • ONZ: Z okolic Mosulu uciekło ponad 4 tys. ludzi

  Według danych ONZ z okolic Mosulu, na północy Iraku, z powodu ofensywy sił irackich na to kontrolowane przez dżihadystów z Państwa Islamskiego miasto uciekło już ponad 4 tys. ludzi - poinformował w niedzielę dyrektor UNICEF w Iraku Peter Hawkins.

 • UNICEF: Cholera rozprzestrzenia się z Iraku do Syrii, Kuwejtu i Bahrajnu

  Epidemia cholery w Iraku rozprzestrzeniła się na sąsiednią Syrię, Kuwejt i Bahrajn, co grozi epidemią w regionie w sytuacji, gdy miliony pielgrzymów przygotowują się do odwiedzenia tego kraju w grudniu - przestrzegł dyrektor UNICEF w Iraku Peter Hawkins.

 • ...80 najpiękniejszych kobiet świata walczyło o tytuł Miss Universe. Wygrała Australijka Jennifer Hawkins. Drugie miejsce zajęła Amerykanka Shandi Finnessey, a trzecie miss Portoryko, Alba Reyes.

 • Annie Hawkins-Turner, 53-latka z Atlanty w USA, trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Jest szczęśliwą posiadaczką największych naturalnych piersi na świecie. Mimo trudności z jakimi musi się borykać, zapewnia, że lubi swój biust i nigdy go nie zmniejszy.

 • Matka mistrzyni olimpijskiej bankrutem

  Z akt sądowych wynika, że matka Gabby Douglas, mistrzyni olimpijskiej w gimnastyce z Londynu, jest zadłużona na ponad 80 tys. dolarów. Natalie Hawkins - bo tak właśnie nazywa się matka Gabby - na początku roku złożyła w sądzie dokumenty świadczące o swojej niewypłacalności.

 • ...20-letni Marcin O. został skazany przez sąd Old Bailey w Londynie na 23 lata pozbawienia wolności za zabójstwo 79-letniego geja Teddy'ego Highwooda w podlondyńskim Greenwich w lipcu ubiegłego roku. Sędzia Richard Hawkins wskazał, że oskarżony dokonał zabójstwa w sposób okrutny.

 • ...- W przeszłości zdarzały się podobne sytuacje. Na przykład kiedyś mój pies zjadł jakąś książkę. Ale nigdy nie mieliśmy do czynienia z takimi stratami - żartuje Shelley Hawkins ze stanowego uniwersytetu.Wszystkie paczki były nadane priorytetem. Odszkodowanie dostaną jednak tylko ci, którzy opłacili ubezpieczenie. Tym, którzy tego nie zrobili, pozostaje pogodzić się ze stratą. 

Zdjęcia na temat: hawkins
Dyskusje na temat: hawkins