• Informacje na temat:

  hawkins

Artykuły na temat: hawkins
 • UNICEF: 100 tys. dzieci narażonych na wielkie niebezpieczeństwo

  Około 100 tys. dzieci żyje w Mosulu w niezwykle niebezpiecznych warunkach; wiele z nich wciąż pozostaje w dzielnicach miasta kontrolowanych przez dżihadystyczne Państwo Islamskie (IS) - poinformował w poniedziałek dyrektor UNICEF w Iraku Peter Hawkins.

 • USA: Zmarł przywódca kościoła mormonów

  W wieku 90 lat zmarł Thomas S. Monson, 16. prezydent kościoła mormonów (Kościoła Jezusa Chrystusa Świętych w Dniach Ostatnich) - poinformował w środę rzecznik tego kościoła Eric Hawkins.

 • ONZ: Z okolic Mosulu uciekło ponad 4 tys. ludzi

  Według danych ONZ z okolic Mosulu, na północy Iraku, z powodu ofensywy sił irackich na to kontrolowane przez dżihadystów z Państwa Islamskiego miasto uciekło już ponad 4 tys. ludzi - poinformował w niedzielę dyrektor UNICEF w Iraku Peter Hawkins.

 • UNICEF: Cholera rozprzestrzenia się z Iraku do Syrii, Kuwejtu i Bahrajnu

  Epidemia cholery w Iraku rozprzestrzeniła się na sąsiednią Syrię, Kuwejt i Bahrajn, co grozi epidemią w regionie w sytuacji, gdy miliony pielgrzymów przygotowują się do odwiedzenia tego kraju w grudniu - przestrzegł dyrektor UNICEF w Iraku Peter Hawkins.

 • ...80 najpiękniejszych kobiet świata walczyło o tytuł Miss Universe. Wygrała Australijka Jennifer Hawkins. Drugie miejsce zajęła Amerykanka Shandi Finnessey, a trzecie miss Portoryko, Alba Reyes.

 • Annie Hawkins-Turner, 53-latka z Atlanty w USA, trafiła do księgi rekordów Guinnessa. Jest szczęśliwą posiadaczką największych naturalnych piersi na świecie. Mimo trudności z jakimi musi się borykać, zapewnia, że lubi swój biust i nigdy go nie zmniejszy.

 • Matka mistrzyni olimpijskiej bankrutem

  Z akt sądowych wynika, że matka Gabby Douglas, mistrzyni olimpijskiej w gimnastyce z Londynu, jest zadłużona na ponad 80 tys. dolarów. Natalie Hawkins - bo tak właśnie nazywa się matka Gabby - na początku roku złożyła w sądzie dokumenty świadczące o swojej niewypłacalności.

 • ...20-letni Marcin O. został skazany przez sąd Old Bailey w Londynie na 23 lata pozbawienia wolności za zabójstwo 79-letniego geja Teddy'ego Highwooda w podlondyńskim Greenwich w lipcu ubiegłego roku. Sędzia Richard Hawkins wskazał, że oskarżony dokonał zabójstwa w sposób okrutny.

 • ...- W przeszłości zdarzały się podobne sytuacje. Na przykład kiedyś mój pies zjadł jakąś książkę. Ale nigdy nie mieliśmy do czynienia z takimi stratami - żartuje Shelley Hawkins ze stanowego uniwersytetu.Wszystkie paczki były nadane priorytetem. Odszkodowanie dostaną jednak tylko ci, którzy opłacili ubezpieczenie. Tym, którzy tego nie zrobili, pozostaje pogodzić się ze stratą. 

 • USA: Strzelanina w centrum handlowym

  Dziewięć osób, w tym sprawca strzelaniny zginęło w centrum handlowym w Omaha w Nebrasce. Sprawca masakry sam na koniec popełnił samobójstwo. W domu napastnika - 19-letniego Roberta Hawkinsa - odnaleziono pozostawiony przez niego list z wyznaniem, w którym napisał, że "odejść stylowo".

Zdjęcia na temat: hawkins
Dyskusje na temat: hawkins