• Informacje na temat:

  hay

Artykuły na temat: hay
 • Ojciec Alfiego zapowiada współpracę ze szpitalem i apeluje o prywatność

  Ojciec Alfiego Evansa zapowiedział w czwartek, że rodzina będzie współpracowała z lekarzami ze szpitala Alder Hay w Liverpoolu nad dalszym planem opieki nad dzieckiem. Zmieniając ton wcześniejszych wystąpień publicznych, zaapelował też do mediów o prywatność.

 • Lekarze Alfiego Evansa zabrali głos w sprawie leczenia chłopca

  Szpital Alder Hay w Liverpoolu poinformował we wtorek wieczorem w oświadczeniu, że brytyjski sąd zdecydował o kontynuacji planu paliatywnego (czyli leczenia mającego na celu poprawienie jakości życia chorego) dla Alfiego Evansa, który został przygotowany przez lekarzy, odrzucając możliwość przewiezienia go do Włoch.

 • 6 metrów włosów

  Włosy długie na ponad sześć metrów ma 73-letni Wietnamczyk, Tran Van Hay. Mężczyzna ma nadzieję, że dzięki swej niespotykanej fryzurze trafi do Księgi Rekordów Guinnessa.

 • Irlandia Płn.: Premier poprosił o zastępstwo przez skandal

  Premier Irlandii Północnej Peter Robinson zwrócił się do partyjnej koleżanki, minister Arlene Foster, o tymczasowe zastępstwo na stanowisku szefa autonomicznego rządu - poinformował w przewodniczący Zgromadzenia Irlandii Północnej William Hay.

 • H5N1 jednak nie taki groźny?

  Czy infekcje wywołane wirusem ptasiej grypy, H5N1, mogą być częstsze, ale mniej groźne niż dotąd przypuszczano? Tak twierdzą lekarze ze szwedzkiego Instytutu Karolińskiego, którzy prowadzą badania w dotkniętej ptasią grypą prowincji Hay Tey w Wietnamie.

 • Nadgodziny zamiast nowego pracownika

  Niepewna sytuacja gospodarcza sprzyja wzrostowi godzin nadliczbowych w polskich firmach. Przeciętny pracownik miał ich trzy razy więcej niż w roku poprzednim - informuje "Rzeczpospolita". Gazeta powołuje się na dane firmy doradczej Hay Group.

 • Włosy długie na ponad sześć metrów ma 73-letni Wietnamczyk Tran Van Hay. Mężczyzna ma nadzieję, że dzięki swej niespotykanej fryzurze trafi do Księgi Rekordów Guinnessa.

 • Polski menedżer w cenie

  Szefowie mają u nas lepsze pensje niż w USA i w wielu krajach Europy Zachodniej - ocenia "Rzeczpospolita". Tak wynika z raportu firmy badawczej Hay Group, która porównała zarobki wyższej kadry kierowniczej z kilkudziesięciu krajów świata pod katem ich siły nabywczej z uwzględnieniem kosztów utrzymania i obciążeń podatkowych.

 • ..."Złote Koziołki" jadą do Anglii. Z Poznania zabierze je ze sobą John Hay - reżyser filmu "Wyjątkowy Jimmy Grimble". Obraz ten zdobył "Grand Prix" zakończonego dzisiaj 19. Międzynarodowego Festiwalu Filmów Młodego Widza "Ale Kino!"

 • Bezdomny dostanie 100 tys. dolarów. Pomógł schwytać zbiegów

  Matthew Hay-Chapman w wiadomościach zobaczył zdjęcia zbiegów. Mężczyzn zauważył później w skradzionej półciężarówce. O wszystkim poinformował policję. Mężczyźni sześć dni wcześniej uciekli(...) otrzyma największą jej część. Według dziennika "San Francisco Chronicle" w dniu aresztowania mężczyzn Hay-Chapman mieszkał w parku Golden Gate Park w San Francisco. Choć jest bezdomny, to codziennie...

Zdjęcia na temat: hay