• Informacje na temat:

  heath

Artykuły na temat: heath
 • Heath Ledger

  Australijczyk Heath Ledger, znany m.in. z roli w filmie "Tajemnica Brokeback Mountain" Anga Lee, nie żyje. 28-letniego aktora znaleziono martwego w apartamencie na Manhattanie - poinformowała nowojorska policja.

 • Heath Ledger przedawkował leki

  Heath Ledger zmarł w wyniku ciężkiego zatrucia po przedawkowaniu leków. Stwierdzili to lekarze po sekcji zwłok australijskiego aktora. Ledgera znaleziono martwego w mieszkaniu w Nowym Jorku, przed dwoma tygodniami.

 • Zmarł aktor Heath Ledger

  Australijczyk Heath Ledger, znany m.in. z roli w filmie "Tajemnica Brokeback Mountain" Anga Lee, nie żyje. 28-letniego aktora znaleziono we wtorek martwego w apartamencie na Manhattanie - poinformowała nowojorska policja.

 • Pośmiertna nominacja do Złotych Globów dla Heatha Ledgera

  Heath Ledger pośmiertnie nominowany do Złotego Globu. Hollywoodzkie Stowarzyszenie Prasy Zagranicznej doceniło kunszt odtwórcy roli Jokera w najnowszym filmie o przygodach Batmana. Ogłoszono właśnie listę nominacji do jednej z najważniejszych nagród filmowych świata.

 • Według koronera Heath Ledger przypadkowo przedawkował leki

  Heath Ledger zmarł w wyniku przypadkowego przedawkowania narkotyków - wynika z opinii koronera. Na podstawie sekcji zwłok lekarze stwierdzili, że śmierć nastąpiła po zażyciu sześciu różnych leków nasennych, przeciwbólowych i antydepresyjnych. Ledgera znaleziono martwego w mieszkaniu w Nowym Jorku, przed dwoma tygodniami.

 • ​Były brytyjski premier pedofilem? Jest raport policji

  Brytyjska policja ujawniła, że Edward "Ted" Heath, były premier Wielkiej Brytanii, gdyby żył, byłby przesłuchiwany w sprawie siedmiu zarzutów o gwałt i molestowanie seksualne dzieci i młodych mężczyzn - podaje "The Guardian".

 • Wielka Brytania: Szósta osoba zatrzymana w związku z zamachem w metrze

  Blisko tydzień po zamachu bombowym w londyńskim metrze brytyjska policja zatrzymała szóstą osobę podejrzaną w tej sprawie - poinformował w czwartek rano Scotland Yard. Do zatrzymania 17-latka doszło około północy w dzielnicy Thornton Heath na południu Londynu.

 • Brytyjska policja rozszerzyła śledztwo dotyczące przypadków pedofilii wśród "prominentnych postaci życia publicznego" w latach 70. i 80. na byłego premiera Wielkiej Brytanii sir Edwarda Heatha - poinformowało we wtorek BBC.

 • Śledztwo dotyczące wykorzystywania dzieci przez b. premiera

  Brytyjska policja rozszerzyła śledztwo dotyczące przypadków pedofilii wśród "prominentnych postaci życia publicznego" w latach 70. i 80. na byłego premiera Wielkiej Brytanii sir Edwarda Heatha - poinformowało BBC. Zmarły w 2005 roku Heath był premierem w latach 1970-1974; wprowadził w 1973 roku Wielką Brytanię do Europejskiej Wspólnoty Gospodarczej, która później została przekształcona w Unię...

 • USA: Stanął przed sądem w mundurze hitlerowskim

  Amerykanin Heath Campbell, który nadał swym dzieciom imiona inspirowane nazizmem, stanął w poniedziałek przed sądem w mundurze hitlerowskim.

Zdjęcia na temat: heath
Dyskusje na temat: heath