• Informacje na temat:

  helena

Artykuły na temat: helena
 • 70-letnia Helena Vondraczkova zapewnia: Nie kończę kariery

  W wypełnionej po brzegi praskiej hali O2 Helena Vondraczkova zakończyła serię koncertów przygotowanych dla uczczenia 70. rocznicy urodzin. Jubileuszowe tournee rozpoczęło się w kwietniu 2017 r. w Brnie. Na każdym koncercie czekały na nią tłumy fanów. "Nie kończę kariery" – zapewniała ich Vondraczkova podczas występów.

 • W Libiążu pochowano zamordowaną w Boliwii Helenę Kmieć

  ...zakończenie mszy św. głos zabrała m.in. s. Savia Bezak ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Dębickich, która była w Cochabamba 24 stycznia, gdy zginęła Helena Kmieć. To była noc  niewiarygodnego wydarzenia(...) zaangażowanie w pomoc potrzebującym. Odznaczenie to przekazał rodzinie Wojciech Kolarski. Helena Kmieć została zamordowana w nocy z 24 na 25 stycznia w Boliwii. Zginęła w miejscowości Cochabamba...

 • ​Insp. Helena Michalak wiceszefową Komendy Głównej Policji ds. logistyki

  Dotychczasowa wiceszefowa gorzowskiej policji insp. Helena Michalak została powołana na stanowisko nowego zastępcy komendanta głównego policji ds. logistyki. Po raz pierwszy w historii policji kobieta objęła stanowisko wicekomendanta głównego.

 • Senator Helena Hatka odchodzi z PO: Znajdzie miejsce w PiS?

  Senator Helena Hatka poinformowała o odejściu z Platformy Obywatelskiej. Nie odpowiedziała na pytanie, czy możliwe jest jej przystąpienie do Prawa i Sprawiedliwości...

 • Zakopane: Zmarła siostra Helena Warszawska

  Dziś rano w zakopiańskim szpitalu zmarła siostra Helena Warszawska, postać niezwykle popularna w środowisku sportowym, przez kilkadziesiąt pielęgniarka w przychodni miejscowego OPO COS.

 • W Zakopanem pożegnano siostrę Helenę Warszawską

  Na zakopiańskim cmentarzu pochowana została we wtorek siostra Helena Warszawska - niezwykle popularna postać środowiska sportowego, przez kilkadziesiąt lat pielęgniarka w przychodni miejscowego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS.

 • Helena Pyz, polska lekarka pracująca w Ośrodku Rehabilitacji Trędowatych Jeevodaya w Indiach, odebrała Order Uśmiechu w środę, w warszawskim gimnazjum nr 23 im. Ireny Sendlerowej.

 • Helena Majdaniec

  W nocy z 17 na 18 stycznia 2002 r. w wieku 60 lat w Szczecinie zmarła Helena Majdaniec, popularna w latach 60. wokalistka i gwiazda polskiej estrady, znana ze współpracy z zespołami Czerwono-Czarni i Niebiesko-Czarni.

 • Na ponad 300 różnorodnych obiektów związanych z osobą aktorki składają się fotografie, projekty i rysunki strojów teatralnych wykonane przez Modrzejewską, dokumenty, afisze teatralne i pamiątki osobiste pokazujące jej bogatą artystyczną drogę. Helena Modrzejewska (naprawdę nazywała się Helena Benda) debiutowała w 1861 r. w Bochni. Potem przez lata występowała w prowincjonalnych trupach Galicji...

 • "Piękna Helena i inne" w Operze Śląskiej

  Opera Śląska w Bytomiu zaprezentuje w sobotę premierę spektaklu "Piękna Helena i inne" na podstawie operetki Jacques'a Offenbacha. Reżyser Maciej Wojtyszko określa swoje dzieło mianem "patchworku", złożonego z kilku utworów operowych i operetkowych.

Zdjęcia na temat: helena
Wideo na temat: helena