• Informacje na temat:

  helena

Artykuły na temat: helena
 • Anglia: Huragan Helena "zmienia bieg" wodospadu

  W Wielkiej Brytanii szaleje huragan Helena. Towarzyszący mu wiatr osiąga prędkości, które "zmieniają bieg wody".

 • Helena Janeczek otrzymała prestiżową włoską nagrodę literacką

  ...​Mieszkająca we Włoszech, urodzona w Niemczech pisarka polskiego pochodzenia Helena Janeczek otrzymała najbardziej prestiżową włoską nagrodę literacką Premio Strega. To pierwsza od 15 lat kobieta uhonorowana nagrodą, wręczaną od 1947 roku.

 • 70-letnia Helena Vondraczkova zapewnia: Nie kończę kariery

  W wypełnionej po brzegi praskiej hali O2 Helena Vondraczkova zakończyła serię koncertów przygotowanych dla uczczenia 70. rocznicy urodzin. Jubileuszowe tournee rozpoczęło się w kwietniu 2017 r. w Brnie. Na każdym koncercie czekały na nią tłumy fanów. "Nie kończę kariery" – zapewniała ich Vondraczkova podczas występów.

 • Dr Helena Pyz o trędowatych: Żyję z nimi, mieszkam. Kocham ich

  ..."Lekarz leczy, natomiast ja wśród nich żyję, ja z nimi mieszkam. Ja... ich kocham" – tak o swojej pracy z trędowatymi w Indiach mówiła w Popołudniowej rozmowie w RMF FM dr Helena Pyz, która od ponad trzech dekad zajmuje się chorymi w ośrodku rehabilitacji Dżiwodaja w Indiach. W rozmowie z Marcinem Zaborskim opowiadała o trudnych społecznych relacjach z chorymi na trąd."„Na ulicy witam się...

 • W Libiążu pochowano zamordowaną w Boliwii Helenę Kmieć

  ...zakończenie mszy św. głos zabrała m.in. s. Savia Bezak ze Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Dębickich, która była w Cochabamba 24 stycznia, gdy zginęła Helena Kmieć. To była noc  niewiarygodnego wydarzenia(...) zaangażowanie w pomoc potrzebującym. Odznaczenie to przekazał rodzinie Wojciech Kolarski. Helena Kmieć została zamordowana w nocy z 24 na 25 stycznia w Boliwii. Zginęła w miejscowości Cochabamba...

 • ​Insp. Helena Michalak wiceszefową Komendy Głównej Policji ds. logistyki

  Dotychczasowa wiceszefowa gorzowskiej policji insp. Helena Michalak została powołana na stanowisko nowego zastępcy komendanta głównego policji ds. logistyki. Po raz pierwszy w historii policji kobieta objęła stanowisko wicekomendanta głównego.

 • Senator Helena Hatka odchodzi z PO: Znajdzie miejsce w PiS?

  Senator Helena Hatka poinformowała o odejściu z Platformy Obywatelskiej. Nie odpowiedziała na pytanie, czy możliwe jest jej przystąpienie do Prawa i Sprawiedliwości...

 • Zakopane: Zmarła siostra Helena Warszawska

  Dziś rano w zakopiańskim szpitalu zmarła siostra Helena Warszawska, postać niezwykle popularna w środowisku sportowym, przez kilkadziesiąt pielęgniarka w przychodni miejscowego OPO COS.

 • W Zakopanem pożegnano siostrę Helenę Warszawską

  Na zakopiańskim cmentarzu pochowana została we wtorek siostra Helena Warszawska - niezwykle popularna postać środowiska sportowego, przez kilkadziesiąt lat pielęgniarka w przychodni miejscowego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS.

 • Helena Pyz, polska lekarka pracująca w Ośrodku Rehabilitacji Trędowatych Jeevodaya w Indiach, odebrała Order Uśmiechu w środę, w warszawskim gimnazjum nr 23 im. Ireny Sendlerowej.

Zdjęcia na temat: helena
Wideo na temat: helena