• Informacje na temat:

  helgi

Artykuły na temat: helgi
 • Helga Stevens kontrkandydatką Krasnodębskiego do stanowiska wiceszefa PE

  Belgijska europosłanka Europejskich Konserwatystów i Reformatorów Helga Stevens jest kontrkandydatką europosła PiS Zdzisława Krasnodębskiego w staraniach o nominację grupy na stanowisko wiceszefa PE.

 • Zaskoczyła deklaracją. Kandydatka EKR na szefa PE tłumaczy się ws. Polski

  Oświadczenie kandydatki Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (EKR) Helgi Stevens ws. sankcji na Polskę wywołało poruszenie wśród europosłów PiS, ale po złożonych przez nią wyjaśnieniach polscy deputowani EKR deklarują jej poparcie.

 • ​Tonie norweska fregata. Nowe fakty

  Poważnie uszkodzona norweska fregata KNM Helge Ingstad za chwilę znajdzie się całkowicie pod wodą? Wracająca z manewrów NATO fregata zderzyła się w czwartek z tankowcem. Lokalne media informują o nowych okolicznościach zdarzenia.

 • Wycofała się kontrkandydatka Krasnodębskiego na stanowisko wiceszefa PE

  Belgijska europosłanka Europejskich Konserwatystów i Reformatorów Helga Stevens, która była jedyną kontrkandydatką europosła PiS Zdzisława Krasnodębskiego w staraniach o nominację grupy na stanowisko wiceszefa PE, wycofała swoją kandydaturę.

 • Polska straciła w czasie wojny ponad 6 mln obywateli - czytamy w książce Helgi Hirsh "Zemsta ofiar". Niemiecka badaczka wojennych i powojennych cierpień Niemców przedstawia w swojej książce statystyczny bilans polskich ofiar niemieckiej agresji.

 • Rolnicy jadą z krową do PiS-u

  Helga w prezencie dla prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Krowa rasy Siemental o tym wdzięcznym imieniu jedzie na przyczepce z Wielkopolski i po południu trafi do siedziby PiS-u w Warszawie.

 • Wspomnienia z obozu zagłady

  Pierwsze słowa zanotowała w 1938 roku mając zaledwie 9 lat. Przez kolejnych 7 lat opisywała pobyt w getcie w Terezinie, oraz w obozie Auschwitz - Birkenau, do którego trafiła razem z matką. Dziś jej "Dziennik" trafia do księgarń w całej Polsce. Z tej okazji Helga Hoškova-Weissova będzie gościem specjalnym na premierze swojej książki w Warszawie.

 • Skandynawskie okręty czekają na wywóz broni chemicznej z Syrii

  Duński okręt wojenny Esbern Snare i norweski Helge Ingstad oraz duński cywilny transportowiec Ark Futura są już na Cyprze, skąd wkrótce mają wyruszyć do Syrii po skonfiskowaną tam przez Organizację ds. Zakazu Broni Chemicznej najbardziej toksyczną broń chemiczną.

 • Dwóch pracowników norweskiego koncernu Statoil z grupy zakładników wziętych przez islamistów w Agierii "jest już bezpiecznych" - powiadomił w sobotę szef koncernu Helge Lund. Los innych sześciu pracowników koncernu, obywateli norweskich, nie jest znany.

 • Okręty czekają na wywóz broni chemicznej z Syrii

  Duński okręt wojenny Esbern Snare i norweski Helge Ingstad oraz duński cywilny transportowiec Ark Futura są już na Cyprze. Wkrótce mają wyruszyć do Syrii po skonfiskowaną tam przez Organizację ds. Zakazu Broni Chemicznej najbardziej toksyczną broń chemiczną. Drugi statek przewozowy, norweski MV Taiko, ma także dotrzeć z Kanału Sueskiego do cypryjskiego portu Limasol w ciągu kilku dni.

Zdjęcia na temat: helgi