• Informacje na temat:

  helgi

Artykuły na temat: helgi
 • Helga Stevens kontrkandydatką Krasnodębskiego do stanowiska wiceszefa PE

  Belgijska europosłanka Europejskich Konserwatystów i Reformatorów Helga Stevens jest kontrkandydatką europosła PiS Zdzisława Krasnodębskiego w staraniach o nominację grupy na stanowisko wiceszefa PE.

 • Zaskoczyła deklaracją. Kandydatka EKR na szefa PE tłumaczy się ws. Polski

  Oświadczenie kandydatki Europejskich Konserwatystów i Reformatorów (EKR) Helgi Stevens ws. sankcji na Polskę wywołało poruszenie wśród europosłów PiS, ale po złożonych przez nią wyjaśnieniach polscy deputowani EKR deklarują jej poparcie.

 • RMF: Z ramienia KE na konferencji bliskowschodniej tylko zwykły urzędnik

  Nieoficjalnie urzędnicy KE dają do zrozumienia, że nie wysyłają żadnej osoby, która ma znaczenie polityczne i decyzyjne. W Warszawie pojawi się delegat, którego nazwiska rzeczniczka nawet nie podaje, bo to osoba szerzej nieznana.  Jak ustaliła dziennikarka RMF FM, może to być np. zastępca sekretarz generalnej Helgi Schmid albo dyrektor departamentu bliskowschodniego.  "Jest to wyraźny sygnał, że...

 • Unijna dyplomacja unika konferencji bliskowschodniej w Warszawie

  ...​Już wiadomo, że na konferencji bliskowschodniej w Warszawie Unia Europejska nie będzie reprezentowana przez dwie najważniejsze osoby. Po tym jak rzeczniczka szefowej unijnej dyplomacji zapowiedziała, że Federica Mogherini będzie tym czasie będzie przebywać w Rogu Afryki, Warszawa liczyła na obecność jej zastępczyni - Helgi Schmid, sekretarz generalnej Europejskiej Służby Działań Zewnętrznych...

 • Merkel gotowa rządzić do końca kadencji. „Cieszy się dobrym zdrowiem”

  Kanclerz Niemiec Angela Merkel cieszy się "dobrym zdrowiem" i jest gotowa rządzić krajem do 2021 roku, czyli do końca swojej kadencji - powiedział w środę agencji Reutera szef urzędu kanclerskiego Helge Braun.

 • Szef urzędu kanclerskiego: Merkel cieszy się dobrym zdrowiem

  Kanclerz Niemiec Angela Merkel cieszy się "dobrym zdrowiem" i jest gotowa rządzić krajem do 2021 roku, czyli do końca swojej kadencji - powiedział w środę agencji Reutera szef urzędu kanclerskiego Helge Braun.

 • ​Tonie norweska fregata. Nowe fakty

  Poważnie uszkodzona norweska fregata KNM Helge Ingstad za chwilę znajdzie się całkowicie pod wodą? Wracająca z manewrów NATO fregata zderzyła się w czwartek z tankowcem. Lokalne media informują o nowych okolicznościach zdarzenia.

 • Wycofała się kontrkandydatka Krasnodębskiego na stanowisko wiceszefa PE

  Belgijska europosłanka Europejskich Konserwatystów i Reformatorów Helga Stevens, która była jedyną kontrkandydatką europosła PiS Zdzisława Krasnodębskiego w staraniach o nominację grupy na stanowisko wiceszefa PE, wycofała swoją kandydaturę.

 • Polska straciła w czasie wojny ponad 6 mln obywateli - czytamy w książce Helgi Hirsh "Zemsta ofiar". Niemiecka badaczka wojennych i powojennych cierpień Niemców przedstawia w swojej książce statystyczny bilans polskich ofiar niemieckiej agresji.

 • Rolnicy jadą z krową do PiS-u

  Helga w prezencie dla prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego. Krowa rasy Siemental o tym wdzięcznym imieniu jedzie na przyczepce z Wielkopolski i po południu trafi do siedziby PiS-u w Warszawie.

Zdjęcia na temat: helgi