• Informacje na temat:

hellenowie

Artykuły na temat: hellenowie
  • Kto będzie wręczał Oscary? Znamy nazwiska kolejnych gwiazd

Amerykańska Akademia Sztuki i Wiedzy Filmowej ujawniła nazwiska kolejnych gwiazd, które wystąpią na oscarowej gali w roli prezenterów odczytujących nazwiska nominowanych i wręczających statuetki zwycięzcom. To m.in. Michael Keaton, Hellen Mirren i Pharrell Williams.

• Mateusz Nowak (KTK Kalisz) wygrał w Poddębicach pierwszy etap 26. wyścigu kolarskiego "Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2011" znanego wcześniej pod nazwą Kalisz-Konin. W imprezie startuje 128 zawodników z Polski, Niemiec i Czech.

• Kolarstwo Szlakiem Bursztynowym

Kamil Gradek (Kellys GKS Cartusia Kartuzy) wygrał w Zgierzu 43-kilometrowy prolog 25. wyścigu kolarskiego Szlakiem Bursztynowym Hellena Tour 2010, wcześniej znany jako Kalisz - Konin. Wystartowało blisko 100 zawodników z polskich i niemieckich klubów.

• Krakowskie Spotkania Biegowe: Oto zwycięzcy Cracovia Maratonu!

Ukrainiec Taras Salo oraz Kenijka Hellen Jepkosgei Kimutai zwyciężyli w 14. PKO Cracovia Maraton. Najlepsi z Polaków - 7. Andrzej Lachowski i 5. wśród kobiet Mariola Sojda. Dystans 42 km 195 m pokonało ponad pięć tysięcy osób z 46 krajów. Cracovia Maraton to ostatnia impreza kończąca cykl Krakowskich Spotkań Biegowych. Wczoraj biegacze walczyli o Puchar Radia RMF FM oraz wzięli udział w biegach: Rodzinnym i Par. Spotkania rozpoczęły się od piątkowego Nocnego Biegu.

• Królowa zaprasza oskarową królową na herbatkę Hellen Mirren nagrodzona właśnie Oskarem za rolę brytyjskiej królowej została zaproszona przez Elżbietę II do Buckingham Palace.

• Srebrna piersiówka z Titanica sprzedana. Poszła za 76 tys. funtów

Srebrna piersióweczka z Titanica została sprzedana na aukcji za 76 tys. funtów. Przy okazji świat dowiedział się o wzruszającej historii, jaka jest z nią związana.

• Stolica USA tonie w kwiatach. Taki widok tylko przez kilka dni

Waszyngton jest obsypany kwiatami. Tysiące wiśni japońskich przechodzi właśnie szczyt kwitnienia. Trwa kolejny Cherry Blossom Festival, który przyciągnie do stolicy Stanów Zjednoczonych ponad milion turystów. Drzewka są darem prosto z Japonii.

• Te zdjęcia zapierają dech w piersi. Festiwal Kwitnącej Wiśni w Waszyngtonie

Waszyngton, amerykańska stolica. Centrum polityczne świata. Miasto w którym są ciekawe, darmowe muzea. Miasto w którym stoją pomniki upamiętniające wielu amerykańskich prezydentów. I wreszcie miasto, które wiosną obsypane jest kwiatami. Właśnie teraz trwa Festiwal Kwitnącej Wiśni. Zapraszamy na spacer z naszym korespondentem Pawłem Żuchowski.

• Diamentowa Liga: Ustanowiono nowy rekord Polski w biegu na 1500 m

Marcin Lewandowski (CWZS Zawisza Bydgoszcz SL) poprawił wynikiem 3.34,04 rekord Polski w biegu na 1500 m. W mityngu Diamentowej Ligi w Monako zajął ósme miejsce. Najlepszy w skoku o tyczce był natomiast Piotr Lisek (OSOT Szczecin) - 5,82. Bieg na 1500 m był najszybszy w tym roku. Wygrał z najlepszym tegorocznym czasem na świecie Kenijczyk Elijah Manangoi - 3.28,80.

• Orlen Warsaw Marathon: Kenijczyk Kimutai zwycięzcą, Kozłowski mistrzem Polski

Zwycięzcą piątej edycji Orlen Warsaw Marathon został Kenijczyk Felix Kimutai. Dystans 42 km 195 m pokonał w 2:10.34. Na trzeciej pozycji metę przy PGE Narodowym minął najlepszy przed rokiem Artur Kozłowski (MULKS MOS Sieradz) - 2:12.38, który obronił tytuł mistrza Polski.

Zdjęcia na temat: hellenowie
Dyskusje na temat: hellenowie