• Informacje na temat:

  henryk viii

Artykuły na temat: henryk viii
 • Pałac, w którym pomieszkiwał król Henryk VIII, wystawiony na sprzedaż

  Pałac, w którym zatrzymywał się król Henryk VIII, został wystawiony na sprzedaż. Posiadłość znajduje się w hrabstwie Norfolk, w Anglii. Pałac można kupić za trzy miliony funtów.

 • Warszawa: Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Henryk Cioch nie żyje

  Nie żyje prof. Henryk Cioch. Ciało sędziego Trybunału Konstytucyjnego znaleziono w jego mieszkaniu służbowym w Warszawie.

 • W Lublinie pożegnano profesora Henryka Ciocha

  Sędzia Trybunału Konstytucyjnego, prof. Henryk Cioch został w czwartek pochowany na cmentarzu w Lublinie. Cioch zmarł 20 grudnia w Warszawie. Miał 66 lat.

 • Sędzia Trybunału Konstytucyjnego Henryk Cioch nie żyje

  Nie żyje Henryk Cioch. Ciało sędziego Trybunału Konstytucyjnego znaleziono w jednym z mieszkań w Warszawie - poinformowało RMF FM. "W oględzinach ciała prof. Henryka Ciocha, sędziego Trybunału Konstytucyjnego, uczestniczy prokurator" - podaje rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie Łukasz Łapczyński.

 • Tajne Archiwa Watykańskie chcą wydać i wystawić na sprzedaż faksymile dokumentu, w którym król Anglii Henryk VIII Tudor domaga się od papieża rozwodu - poinformowały służby prasowe Watykanu.

 • Spekulacje w sprawie przyczyn śmierci sędziego TK Henryka Ciocha

  Jest śledztwo w sprawie śmierci sędziego TK prof. Henryka Ciocha. Rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Łukasz Łapczyński poinformował PAP, że na ciele sędziego nie znaleziono żadnych obrażeń; nie ma też dowodów wskazujących na udział osób trzecich. Sekcję zwłok zaplanowano na czwartek.

 • Jest śledztwo ws. śmierci sędziego TK prof. Henryka Ciocha

  Jest śledztwo w sprawie śmierci sędziego TK Henryka Ciocha. Wszczęła je warszawska prokuratura okręgowa. Na czwartek zaplanowano sekcję zwłok profesora. Jak powiedział rzecznik warszawskich śledczych prok. Łukasz Łapczyński śledztwo prowadzone będzie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci sędziego.

 • Zmarł senator Henryk Górski

  W poniedziałek zmarł senator Prawa i Sprawiedliwości Henryk Górski. W Senacie zasiadał już trzecią kadencję. Teraz w okręgu wyborczym nr 47 (woj. mazowieckie), który reprezentował, będą musiały odbyć się wybory uzupełniające.

 • Ok. 700 osób bierze udział w VIII Zjeździe Gnieźnieńskim, który rozpoczął się w piątek w Gnieźnie. Trzydniowe spotkanie odbywa się pod hasłem "Rodzina nadzieją Europy".

 • ...otrzymał 31 mandatów. Zdobyli je: 1.Grzegorz Bierecki 2.Przemysław Błaszczyk 3.Jerzy Chróścikowski 4.Henryk Cioch 5.Grzegorz Czelej 6.Dorota Czudowska 7.Wiesław Dobkowski 8.Mieczysław Gil 9.Stanisław Gogacz 10.Beata Gosiewska 11.Henryk Górski 12.Jan Maria Jackowski 13.Kazimierz Jaworski 14.Stanisław Karczewski 15.Maciej Klima 16.Stanisław Kogut 17.Waldemar Kraska 18.Robert Mamątow 19.Marek...

Zdjęcia na temat: henryk viii
Dyskusje na temat: henryk viii