• Informacje na temat:

  hey

Artykuły na temat: hey
 • Kensington i Hey wystąpią na Life Festival Oświęcim!

  Do artystów, którzy zaprezentują się na Life Festival Oświęcim właśnie dołączyły dwa zespoły. To Kensington - gwiazda sceny rockowej z Holandii oraz Hey - jeden z najlepszych polskich zespołów koncertowych. Obie grupy wystąpią 19 czerwca.

 • W rockowy wieczór Pogodno że Hey

  Kulminacyjnym wydarzeniem soboty był koncert zespołu HEY. Grupa dała 1,5 godzinny występ prezentując swoje najlepsze kawałki i kilka coverów. Wcześniej grał m.in. band Pogodno.

 • "Hey Day" hasłem festiwalu w Jarocinie

  ..."Hey Day" - pod takim hasłem rozpocznie się zaplanowany na ostatnią dekadę lipca "Jarocin Festiwal 2007" w Jarocinie (Wielkopolska). Gospodarzem wieczoru będzie grupa Hey, która obchodzi w tym roku piętnasty rok istnienia.

 • ..."Hey Joe" - klasyczny utwór z repertuaru Jimmego Hendrixa - został dzisiaj zagrany i zaśpiewany na wrocławskim Rynku. Wykonała go orkiestra złożona z 550 przypadkowych gitarzystów.

 • Dezerter i Hey zagrają w Jarocinie

  Jeden z najsłynniejszych i aktywnych do dziś zespołów polskiego punk rocka - Dezerter zagra na tegorocznym 30. "Festiwal Jarocin" w Jarocinie (woj. wielkopolskie). Wystąpi też nazywana ostoją polskiej sceny rockowej kapela Hey.

 • NIK bierze się za spot z "Hey Jude"

  Najwyższa Izba Kontroli sprawdzi rządowy przetarg na klip promujący 10 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Jego produkcja i emisja to koszt około siedmiu milionów złotych. Można go zobaczyć m.in. w telewizji.

 • NIK bierze się za spot z "Hey Jude"

  Najwyższa Izba Kontroli sprawdzi rządowy przetarg na klip promujący 10 lat członkostwa Polski w Unii Europejskiej. Jego produkcja i emisja to koszt około siedmiu milionów złotych. Można go zobaczyć m.in. w telewizji.

 • Katarzyna Nosowska i zespół Hey otrzymali 10 nominacji do nagród Fryderyk 2010, m.in. w kategoriach Autor Roku, Kompozytor Roku, Wokalistka Roku, Grupa Roku, Album Roku Rock i Piosenka Roku. Nominacje ogłoszono dzisiaj w Warszawie.

 • "Hey-ho, wiedźma zmarła". Antythatcherowskie koszulki robią furorę

  Czarne podkoszulki z obraźliwymi napisami wobec byłej konserwatywnej premier Margaret Thatcher (1979-90), które sprzedawane są na dorocznym zjeździe centrali związkowej TUC w Brighton, wzbudziły oburzenie torysów. Na jednej z nich umieszczono napis: "Hey-ho, wiedźma zmarła". T-shirty cieszą się ogromnym zainteresowaniem.

 • Paul McCartney zaśpiewa "Hey Jude" na otwarcie igrzysk w Londynie

  Podczas uroczystości otwarcia igrzysk olimpijskich w Londynie 27 lipca, Paul McCartney zaśpiewa swój największy przebój "Hey Jude" - ujawnił w ostatnim wydaniu dziennik "The Sunday Times". Żadnych innych szczegółów ceremonii, w której będzie uczestniczyła królowa Elżbieta II, nie podano.

Zdjęcia na temat: hey
Wideo na temat: hey