• Informacje na temat:

  hibner

Artykuły na temat: hibner
 • Wyniki wyborów parlamentarnych w okręgu siedleckim: W Sejmie Tchórzewski, Pawłowicz, Sawicki, Hibner

  W wyborach do Sejmu w okręgu siedleckim nr 18 (Mazowieckie) mandaty poselskie zdobyli m.in. Krzysztof Tchórzewski i Krystyna Pawłowicz - oboje z PiS, z PSL obecny minister rolnictwa Marek Sawicki, a z PO. B. europosłanka Jolanta Hibner.

 • Dr Elżbieta Hibner: Korupcjogenny układ

  ...farmaceutycznych. To najbardziej korupcjogenny układ, jaki można było sobie wyobrazić. Jak pokazują ostatnie publikacje, na efekty takich rozwiązań nie trzeba było długo czekać. dr Elżbieta Hibner...

 • Sędzia Wróblewski z zarzutami dyscyplinarnymi. Miał ukraść sprzęt elektroniczny

  Sędzia Robert Wróblewski ma zarzuty dyscyplinarne ws. kradzieży sprzętu elektronicznego w markecie we Wrocławiu. O wszczęciu postępowania dyscyplinarnego i postawieniu zarzutów poinformował rzecznik dyscyplinarny sędzia Marek Hibner.

 • Zarzuty dla sędziego ws. kradzieży sprzętu elektronicznego

  Sędzia Robert Wróblewski ma zarzuty sędziowskiego rzecznika dyscyplinarnego ws. kradzieży sprzętu elektronicznego. Poinformował o tym w poniedziałek rzecznik dyscyplinarny sędzia Marek Hibner.

 • Wszczęto postępowanie dyscyplinarne wobec sędziego Milewskiego

  Rzecznik dyscyplinarny dla sędziów przy Krajowej Radzie Sądownictwa, sędzia Marek Hibner, wszczął postępowanie dyscyplinarne wobec b. prezesa sądu w Gdańsku Ryszarda Milewskiego. Decyzja - jak poinformował PAP Hibner - zapadła w środę.

 • Rob Krier w Atlasie Sztuk

  Światowej sławy urbanista i teoretyk architektury Rob Krier otworzył wystawę swoich prac w łódzkiej Galerii Atlas Sztuki. W wernisażu wystawy oprócz Włodzimierza Tomaszewskiego, Wiceprezydenta Łodzi wzięła również udział Elżbieta Hibner, Członek Zarządu Województwa Łódzkiego.

 • W czwartek rozpoczną się czynności wyjaśniające w sprawie prezesa Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszarda Milewskiego - poinformował w środę rzecznik dyscyplinarny sędziów sądów powszechnych Marek Hibner.

 • Były prezes Sądu Okręgowego w Gdańsku Ryszard Milewski nie został przesłuchany przez rzecznika dyscyplinarnego dla sędziów przy Krajowej Radzie Sądownictwa. - Milewski przedłożył kolejne zwolnienie lekarskie - powiedział w środę rzecznik, sędzia Marek Hibner.

 • "Szkoła Życia" bogaci się...

  W środę, 21 stycznia o godz. 10.00 w Specjalnym Zespole Szkolno-Przedszkolnym ("Szkoła Życia") przy ul. Hibnera 41w Rybniku, odbędzie się spotkanie z okazji Dnia Babci i Dziadka, połączone z oddaniem do użytku nowej windy. Weźmie w nim udział prezydent Rybnika Adam Fudali.

 • Tomasz Skory: Na posiedzeniu w środę Komisja przyjęła uchwałę o zawieszeniu prac do czasu, aż ministrowie Hibner i Cimoszewicz nie wyjaśnią szczegółów...

Zdjęcia na temat: hibner