• Informacje na temat:

  hindus

Artykuły na temat: hindus
 • ​Olsztyn: Hindus, który miał zabić dwie osoby, pozostaje w areszcie

  ...agroturystycznym koło Olsztynka i pracowali legalnie w zakładzie przetwórczym. Osoby, które zginęły to 25-letni Hindus i 38-letni obywatel Egiptu. Hindusem jest również raniony nożem mężczyzna. 28-latek...

 • Hindus o rasizmie w Polsce: Powinienem nosić bandanę z napisem: "Nie jestem terrorystą"

  ..."Czasem mam takie myśli, że tak jak Żydzi nosili bandanę na ręce, tak samo ja powinienem nosić u siebie taką: "Jestem Hindusem, nie jestem terrorystą". Nie chcę, żeby mój syn, który urodził się w Polsce i jest Polakiem, odczuwał taką nienawiść. To, że ma moją karnację - tego się nie zmieni. Podczas panelu też mówiłem, że gdyby Bóg dał taki kwestionariusz, taki formularz: "Jaki kolor skóry chcesz...

 • Bolt będzie trenował młodego Hindusa mieszkającego w slumsach

  Najszybszy człowiek świata Usain Bolt zaprosił na obóz treningowy na Jamajkę 15-letniego hinduskiego sprintera Nisara Ahmeda. Chłopak mieszka w dzielnicy slumsów w New Delhi.

 • Wrocław: Trzech mężczyzn chciało zaatakować Hindusa

  Mieszkaniec Wrocławia stanął w obronie obywatela Indii, którego zaczepiało trzech pijanych mężczyzn na przystanku autobusowym. Do incydentu doszło w centrum miasta. Policja zatrzymała napastników. Po wytrzeźwieniu zostaną przesłuchani.

 • Hindusi obchodzą święto ku czci boga Śiwy [ZDJĘCIA]

  Setki tysięcy hindusów udały się do świątyń, by wziąć udział w jednym z najważniejszych świąt hinduizmu: Mahaśiwaratri, obchodzonym ku czci Śiwy, boga stworzenia i destrukcji.

 • "Nepalczyka i Hindusa zatrudnię". Coraz więcej pracowników z Azji przyjeżdża do Polski

  W okresie od stycznia do czerwca przyjechało do nas 8 tys. pracowników z Azji - tyle, ile przez cały rok 2016. Eksperci wróżą wzrostom jeszcze większą dynamikę. Bo rynkowi coraz bardziej dokucza brak rąk do pracy - pisze w poniedziałek "Dziennik Gazeta Prawna".

 • Wrocław: Zaczepiali Hindusa, w jego obronie stanął inny mężczyzna

  ​Awantura w centrum Wrocławia między trzema Polakami a obywatelem Indii. Do zdarzenia doszło w sobotę wieczorem na przystanku tramwajowym przy Galerii Dominikańskiej. Z naszych informacji wynika, że po wymianie słownej doszło także do przepychanek.

 • Lubin: Wandale zniszczyli elewację restauracji prowadzonej przez Hindusa

  Wybili szyby, zniszczyli drzwi, na elewacji budynku napisali wulgarne napisy. Policja z Lubina szuka wandali, którzy w noc sylwestrową zniszczyli elewację budynku, w którym mieści się restauracja prowadzona przez obcokrajowców.

 • Hindusi zanurzają dzieci w krowim łajnie. Na szczęście

  W wiosce Betul w środkowych Indiach odbył się doroczny rytuał zanurzenia dzieci w krowim łajnie. Niecodzienna "kąpiel", według lokalnej tradycji, skutecznie oczyszcza duszę i ciało oraz wzmacnia system immunologiczny. Ponadto, przynosi szczęście.

 • Inwestycja Zensara to kolejny owoc gdańskiej taktyki ściągania przedsiębiorstw z branży high-tech (jak np. japońska Suruga-Seiki i niemiecki Thyssen-Krupp). Hindusi - jak donosi "Gazeta Wyborcza" - już szukają w trójmiejskich uczelniach informatyków do swojego nowego oddziału. Pierwszych 23 studentów (głównie Uniwersytetu Gdańskiego), którzy będą tworzyli zaawansowane oprogramowanie, kończy...

Zdjęcia na temat: hindus
Wideo na temat: hindus
 • Pechowy przemytnik połknął 12 sztabek złota

  63-letni Hindus po powrocie z zagranicznej wycieczki trafił do szpitala, skarżąc się na nieznośne bóle brzucha. Gdy zaskoczony chirurg wyjął z żołądka pacjenta dwanaście sztabek złota, do akcji wkroczyła policja celna. Każda sztabka waży 33 gramy.

 • Autorski przegląd prasy Tomasza Skorego

  Wyborcza zapowiada powołanie w ciągu ciągu dwóch lat największej strefy wolnego handlu na świecie; ma objąć kraje Unii i USA - to ma byc sposób na tanich i skutecznych Chińczyków i Hindusów. Rzeczpospolita zapowiada, że od listopada nie będzie już można uniknąć mandatów wystawionych za granicą. Pal diabli że przyjdą, gorzej, że w euro... Gazeta pisze też, że po tym, jak prokuratura o ponad 1,5

Dyskusje na temat: hindus