• Informacje na temat:

  hlebowicz

Artykuły na temat: hlebowicz
 • Adam Hlebowicz nowym dyrektorem radiowej Trójki

  Program 3 Polskiego Radia ma nowego dyrektora. To dziennikarz i historyk Adam Hlebowicz. Stanowisko obejmie 1 kwietnia.

 • ​Warszawa: PiS gotowy do współpracy z radnymi ruchu Miasto Jest Nasze

  Klub Radnych Prawa i Sprawiedliwości na Żoliborzu jest gotów do współpracy z radnymi ruchu Miasto Jest Nasze, którzy zerwali formalną współpracę z rządzącą w tej dzielnicy Koalicją Obywatelską - poinformował we wtorek przewodniczący klubu PiS w radzie dzielnicy Grzegorz Hlebowicz.

 • Pejzaż portów rybackich okiem artystki

  W sobotę 8 listopada o godz. 18.00 w galerii "Profile" w Gdyni odbędzie się wernisaż Joanny Bentkowskiej-Hlebowicz "Kutry" z cyklu "3 obrazy".

 • "Nasi, obcy, nasi" w Gdyni

  Od 15 czerwca do 19 lipca w siedzibie Gdyńskiego Centrum Organizacji Pozarządowych (ul. 3 Maja 27/31) eksponowana będzie wystawa fotograficzna pt. "Nasi, obcy, nasi". Autorem prac jest Adam Hlebowicz.

 • Chaos na warszawskim lotnisku Okęcie

  Koniec awarii na warszawskim lotnisku Okęcie. - Od około godz. 14. jest przywracany ruch samolotów - poinformował rzecznik Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Grzegorz Hlebowicz. Problemy występowały przez kilka godzin i były spowodowane awarią zasilania w wieży kontroli lotów.

 • Malarstwo w Tyglu

  W dniach 20.07 - 31.08.2007 w lokalu artystycznym Tygiel w Gdyni przy ul. Abrahama 86 (wejście od ul.Władysława IV) eksponowana będzie wystawa malarstwa Joanny Bentkowskiej - Hlebowicz. Wystawa towarzyszyszy IV Ogólnopolskiemu Biennale Malarstwa i Tkaniny Unikatowej - Trójmiasto 2007 i będzie czynna codziennie w godz.14.00 - 19.00.

 • Wypuszczanie balonów bez porozumienia z kontrolą lotów może spowodować katastrofę

  Wypuszczanie obiektów w przestrzeń powietrzną wymaga uzyskania zezwolenia Państwowej Agencji Żeglugi Powietrznej - przypomina jej rzecznik Grzegorz Hlebowicz. W niedzielę pracę lotniska zablokowały wypuszczone w niebo balony wypełnione helem.

 • Islandzki wulkan (na razie) nie zagraża polskim lotniskom

  ..."Wybuch wulkanu na Islandii nie zagraża bezpieczeństwu ruchu lotniczego w polskiej przestrzeni powietrznej" - twierdzi rzecznik Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Grzegorz Hlebowicz.

 • Polska przestrzeń powietrzna nie zostanie dziś otwarta

  Dziś nie zostanie otwarta przestrzeń powietrzna Polski dla samolotów rejsowych - poinformował rzecznik Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej Grzegorz Hlebowicz.

 • Pył wulkaniczny nad Polską, ale samoloty latają bez przeszkód

  Chmura pyłu wulkanicznego dotarła nad Polskę, ale samoloty lądują i startują bez żadnych przeszkód. "Nie ma żadnego zagrożenia" - zapewnił dziennikarkę RMF FM Grzegorz Hlebowicz, rzecznik Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

Dyskusje na temat: hlebowicz
 • Re: ​Kopacz: Zapowiedź rajdu "Nocnych Wilków" to szczególna prowokacja

  Ten autor petycji ma problem natury psychicznej ze sobą... Ja jako Polak nie ma nic przeciwko przejazdowi tych Panów na motocyklach przez Polskę. I Pan Hlebowicz niech nie próbuje robić z Polski swojego prywatnego folwarku. Żądać to on może ale od swojej żony. Poza tym Pan Hlebowicz ma wyrażny problem ze zrozumieniem czym jest Strefa Schengen.

 • Re: ​Kopacz: Zapowiedź rajdu "Nocnych Wilków" to szczególna prowokacja

  syjonista, autor petycji, Piotr Hlebowicz ze stowarzyszenia Solidarność Walcząca pisze: „Jeśli straż graniczna RP wpuści do Polski paręset agresywnych rosyjskich szowinistów, należy liczyć się z możliwością potencjalnych prowokacji, które Moskwa wykorzysta przeciwko nam. Dlatego żądamy kategorycznego zakazu wydania polskich wiz oraz wjazdu na terytorium RP obywatela RF Aleksandra Załdostanowa

 • Re: Węgierski szef MSZ: Timmermans powinien podać się do dymisji

  A ◾Paweł Adamowicz ◾Ilona Antoniszyn-Klik B ◾Leszek Balcerowicz ◾Władysław Bartoszewski ◾Marek Borowski ◾Bogdan Borusewicz ◾Jerzy Buzek C ◾Tomasz Chłoń G ◾Bronisław Geremek ◾Marek Gębczyński H ◾Adam Hlebowicz I ◾Tadeusz Iwiński K ◾Bogdan Klich ◾Anna Komorowska ◾Bronisław Komorowski ◾Ewa Kopacz ◾Stanisław Koziej ◾Krzysztof Krajewski ◾Robert Kupiecki ◾Jolanta Kwaśniewska ◾Aleksander

 • Re: Wybity bezpiecznik w Boeingu 767

  yliśmy w stałym kontakcie z pilotem. Przed lądowaniem samolot przez mniej więcej godzinę krążył nad Mazowszem, zrzucając paliwo – opowiada Grzegorz Hlebowicz, rzecznik Polskiej Agencji Żeglugi Powietrznej.

 • Re: "Działanie Tuska to polityczne samobójstwo"

  19. Piotr Hlebowicz – działacz opozycji antykomunistycznej w PRL, Solidarność Walcząca, 20. Solidarność Walcząca, 21. Paweł Piekarczyk – opozycjonista, bard, dziennikarz Gazety Polskiej, 22. Jacek(...) Hlebowicz, działacz NSZZRI Solidarność, współpracownik SW, 32. Jerzy Rojek - działacz opozycji antykomunistycznej w PRL, działacz NSZZ Solidarność Huty Baildon, więzień stanu wojennego, 33. Dominik Kolorz

 • Re: Bury: Nagana dla posłów, którzy głosowali wbrew dyscyplinie klubowej

  była odpowiedzialna za zakup i instalację nowych radarów na Okęciu i w Balicach. Rzecznik PAZP Grzegorz Hlebowicz tłumaczy, że dokument ten nie odgrywał najważniejszej roli w wyborze firmy. - Bez tego dokumentu zwycięzca przetargu też mógł go wygrać – powiedział Hlebowicz dziennikarzom. Przedstawiciel krakowskiego lotniska zaznacza, że port w żadnej mierze nie uczestniczył w przetargu. - Tym

 • Re: Nie będzie referendum ws. 6-latków

  była odpowiedzialna za zakup i instalację nowych radarów na Okęciu i w Balicach. Rzecznik PAZP Grzegorz Hlebowicz tłumaczy, że dokument ten nie odgrywał najważniejszej roli w wyborze firmy. - Bez tego dokumentu zwycięzca przetargu też mógł go wygrać – powiedział Hlebowicz dziennikarzom. Przedstawiciel krakowskiego lotniska zaznacza, że port w żadnej mierze nie uczestniczył w przetargu. - Tym

 • Święto pamięci

  (cyt. za: R. Szawlowski, op.cit., t. 2, s. 191). Brunon Hlebowicz, ówczesny nauczyciel i działacz harcerski w Grodnie, uczestnik obrony miasta, wspominał po latach w relacji o tamtym okresie: Już