• Informacje na temat:

  hofer

Artykuły na temat: hofer
 • Austriacy wybierają prezydenta. Norbert Hofer zwycięzcą?

  Według wstępnych rezultatów II tury wyborów prezydenckich w Austrii Norbert Hofer z prawicowo-populistycznej Austriackiej Partii Wolności uzyskał 51,9 proc głosów, a wspierany przez Zielonych Alexander Van der Bellen 48,1 proc. - podało austriackie MSW.

 • Norbert Hofer za zerwaniem negocjacji akcesyjnych z Turcją

  Kandydat populistycznej Austriackiej Partii Wolności na prezydenta Austrii ostro skrytykował tureckie władze za działania w ostatnim czasie. Norbert Hofer opowiedział się za natychmiastowym zerwaniem unijnych negocjacji akcesyjnych z Turcją.

 • Van der Bellen: Hofer igra z ogniem, mówiąc o referendum ws. UE

  Były przywódca austriackich Zielonych Alexander Van der Bellen ostrzegł w piątek, że jego rywal w wyborach prezydenckich Norbert Hofer, kandydat Austriackiej Partii Wolności (FPOe), igra z ogniem wypowiedziami o możliwości referendum na temat członkostwa w UE.

 • Hofer: Myślimy o konkursie skoków na Stadionie Narodowym

  To nie żart. Dyrektor konkurencji skoków Międzynarodowej Federacji Narciarskiej (FIS) Walter Hofer nie wyklucza, że w przyszłym roku jeden z konkursów Pucharu Świata odbędzie się na... Stadionie Narodowym w Warszawie. Zdaniem sekretarza Polskiego Związku Narciarskiego Grzegorza Mikuły, profil skoczni można z łatwością wkomponować w obiekt.

 • Wstępne wyniki wyborów w Austrii: Zwyciężył Alexander Van der Bellen

  Według ogłoszonych w niedzielę wieczorem wstępnych wyników w drugiej turze wyborów prezydenckich w Austrii zwyciężył kandydat niezależny Alexander Van der Bellen, uzyskując 51,68 proc. głosów - informuje agencja APA. Jego rywal Norbert Hofer z prawicowo-populistycznej Austriackiej Partii Wolności (FPOe) Norbert Hofer uzyskał 48,32 proc.

 • ​Austria: Kandydat skrajnej prawicy prowadzi w wyborach prezydenckich

  Według przewidywanych wyników niedzielnych wyborów prezydenckich w Austrii prowadzi kandydat skrajnie prawicowej Austriackiej Partii Wolności (FPOe) Norbert Hofer, na którego głosowało 36,7 proc. wyborców - podała publiczna telewizja ORF.

 • Druga tura wyborów prezydenckich w Austrii

  ...​Rozpoczęła się druga tura wyborów prezydenckich w Austrii. Faworytem jest 45-letni Norbert Hofer, współtwórca programu austriackiej skrajnej prawicy, kandydat opozycyjnej, prawicowo-populistycznej Austriackiej Partii Wolności (FPOe).

 • Austria: Kandydat skrajnej prawicy prowadzi w wyborach prezydenckich

  Kandydat skrajnie prawicowej Austriackiej Partii Wolności (FPOe) Norbert Hofer prowadzi w wyborach prezydenckich w Austrii. Głosowało na niego 36,7 proc. wyborców - podała publiczna telewizja ORF.

 • ​Alexander Van der Bellen wygrał wybory prezydenckie w Austrii

  Wspierany przez Zielonych Alexander Van der Bellen, który wygrał niedzielne wybory prezydenckie w Austrii, otrzymał 50,35 proc. głosów. Kandydat prawicowo-populistycznej Austriackiej Partii Wolności Norbert Hofer dostał 49,65 proc. - podało w poniedziałek austriackie MSW.

 • Austria w Grupie Wyszehradzkiej? "Silniejsi w UE"

  Kandydat prawicowo-populistycznej Austriackiej Partii Wolności (FPOe) w powtórnych wyborach prezydenckich w Austrii Norbert Hofer powiedział w poniedziałek, że chce dołączyć swój kraj do Grupy Wyszehradzkiej złożonej obecnie z Polski, Czech, Słowacji i Węgier.

Zdjęcia na temat: hofer
Wideo na temat: hofer
 • Żyła o nagim fanie na skoczni: Musiał chyba dobrze przygrzać

  "Jakiś golas leciał w moją stronę. Pomyślałem: trzeba będzie zaraz uciekać. Ale poźniej wyszedł tam Walter Hofer i zmienił kierunek. Strach myśleć, co by było" - tak Piotr Żyła komentował niespodziewaną sytuację, jaka wydarzyła się podczas konkursu lotów narciarskich w Planicy. Po skoku Polaka na skocznię wbiegł nagi mężczyzna. "Nie wiem, czy to fan. Musiał chyba przygrzać dobrze" - żartował

Dyskusje na temat: hofer