• Informacje na temat:

  hoffman

Artykuły na temat: hoffman
 • Druga aktorka oskarża Dustina Hoffmana o molestowanie seksualne

  Dustin Hoffman oskarżony o molestowanie seksualne przez kolejną kobietę. Kathryn Rossetter ujawniła w „The Hollywood Reporter”, że była wykorzystywana przez filmowca w 1983 roku. Do nadużyć na tle seksualnym miało dochodzić podczas wspólnej pracy przy sztuce „Death of a Salesman”. "Po każdym przedstawieniu chwytał mnie za piersi i dotykał wewnętrznej strony ud. Za każdym razem robił się...

 • To on sfilmował "Trylogię" Sienkiewicza. Jerzy Hoffman kończy 85 lat

  Jerzy Hoffman, reżyser nazywany "wielkim hetmanem polskiego kina", obchodzi dziś 85. urodziny. To twórca takich filmów jak m.in. "Prawo i pięść", "Znachor" i "Trędowata". To właśnie Hoffman przeniósł na ekran "Trylogię" Henryka Sienkiewicza.

 • Dustin Hoffman oskarżony o molestowanie. "On był drapieżnikiem, ja byłam dzieckiem"

  ...​Pisarka Anna Graham Hunter oskarżyła Dustina Hoffmana o molestowanie seksualne. Według jej relacji, miało do tego dojść w 1985 roku, gdy pracowała przy produkcji filmu "Śmierć komiwojażera". Miała wtedy 17 lat.

 • Zmarł Kazimierz Hoffman

  We wtorek w Bydgoszczy zmarł Kazimierz Hoffman, poeta i wieloletni dziennikarz Polskiej Agencji Prasowej. Przez 28 lat związany był z miejscową redakcją PAP.

 • Kazimierz Hoffman, poeta i wieloletni dziennikarz Polskiej Agencji Prasowej, zmarł dzisiaj w Bydgoszczy. Przez 28 lat związany był z miejscową redakcją PAP.

 • Wojtek Hoffman i goście

  W ramach cyklu Muzyka i Teatr na Dziedzińcach Zamkowych koncert jednego z najlepszych polskich gitarzystów rockowych w Centrum Kultury Zamek.

 • - Jestem zdolny do służby wojskowej i gdyby była potrzeba, to przyjmę powołanie - mówił w programie "Po przecinku" w TVP Info Adam Hofman.

 • Konkurs poetycki dla debiutantów im. Kazimierza Hoffmana organizuje Miejski Ośrodek Kultury w Bydgoszczy. Wybitny poeta, laureat nagrody Pen Clubu i wieloletni dziennikarz PAP zmarł trzy lata temu.

 • Hoffman: Nie jestem geniuszem. Ale nie mam kompleksów

  ..."Potop Redivivus" - czyli odrestaurowane cyfrowo i na nowo zmontowane pod okiem Jerzego Hoffmana arcydzieło polskiego kina otworzy tegoroczny 39. Festiwal Filmowy w Gdyni i powróci 3 października do(...)" - mówi w RMF FM reżyser Jerzy Hoffman. Twórca filmowej "Trylogii", ale też reżyser komedii "Gangsterzy i filantropi", westernu "Prawo i pięść" oraz melodramatów jak "Trędowata" czy "Znachor". "Ja...

 • ...30 września do kin trafi najnowsze dzieło Jerzego Hoffmana "1920 Bitwa Warszawska 3D". Jednak zanim to nastąpi, w księgarniach pojawi się wywiad-rzeka z "hetmanem" polskiego kina - "Filmy, wojny i rozróby".

Zdjęcia na temat: hoffman
Wideo na temat: hoffman
 • Druga aktorka oskarża Dustina Hoffmana o molestowanie seksualne

  Dustin Hoffman oskarżony o molestowanie seksualne przez kolejną kobietę. Kathryn Rossetter ujawniła w „The Hollywood Reporter”, że była wykorzystywana przez filmowca w 1983 roku. Do nadużyć na tle seksualnym miało dochodzić podczas wspólnej pracy przy sztuce „Death of a Salesman”. - Po każdym przedstawieniu chwytał mnie za piersi i dotykał wewnętrznej strony ud. Za każdym razem robił się

 • Najbliżsi pożegnali Philipa Seymor Hoffmana

  W Nowym Jorku odbył się pogrzeb Philipa Seymor Hoffmana. Aktora pożegnała wyłącznie najbliższa rodzina i przyjaciele. Zdobywca Oscara zmarł 2 lutego na skutek przedawkowania narkotyków.

 • Affleck: Przy pracy nad "Operacją Argo" inspirowałem się Dustinem Hofmannem

  "Kiedy reżyserowałem 'Operację Argo', wzorowałem się na filmie 'Wszyscy ludzie prezydenta", w którym zagrał Dustin Hoffman" - zdradza zdobywca Oscara dla najlepszego filmu Ben Affleck. "Dzięki temu, że gram w filmach, które sam reżyseruje, mam ogromną możliwość eksperymentowania. Nie miałbym takiej szansy, gdyby reżyserem był ktoś z inną wizją niż moja" - podkreśla.

Dyskusje na temat: hoffman