• Informacje na temat:

  holiday

Artykuły na temat: holiday
 • Chorzowskie biuro podróży Sunshine Holiday kończy działalność. Złożyło już wniosek

  Biuro podróży Sunshine Holiday z Chorzowa zamyka działalność. Powodem jest brak zainteresowania wyjazdami do Egiptu, Tunezji i Turcji. Biuro złożyło już wniosek o wykreślenie go z rejestru organizatorów turystyki marszałka województwa śląskiego.

 • Boże Narodzenie: Religijne święto czy tylko „holiday season”?

  - W oczach muzułmanów Boże Narodzenie przestaje być świętem religijnym. To “chrześcijańskie święto” nikomu nie przeszkadza, ponieważ zagraniczni turyści zostawiają w sklepach i hotelach ogromne pieniądze - mówi Zbyszek Pawlak, autor książki "Pęknięte miasto. Biesłan".

 • Jutro z okazji Dnia Dziecka hotel Holiday Inn zaprasza wszystkie dzieci na lody i słodycze.

 • Bank Holidays to dni wolne od pracy. Określenie to wzięło się od zwyczaju zamykania banków w wyznaczone dni w roku. Jeśli Bank Holiday wypada w weekend, zazwyczaj jest przesuwany na poniedziałek. Za pracę w tym dniu powinniśmy dostać podwójną stawkę lub dodatkowy dzień wolny (zdarza się, że pracodawca zapewnia jedno i drugie) - nie jest to uregulowane prawnie, ale pracodawcy raczej tego...

 • Ecco Holiday odwołuje wycieczki first minute

  Biuro podróży Ecco Holiday masowo odwołuje wycieczki kupione w ofercie first minute. Ci, którzy wykupili wakacyjne wyjazdy już jesienią czy zimą, są oburzeni. Rzecznik biura tłumaczy, że sprzedało za mało ofert.

 • Polacy mieli jechać na kanonizację, ale "nie miał kto zapłacić"

  ...- Pociąg nie mógł odjechać, dlatego że nie znaleźli się sponsorzy, którzy by zapłacili za przejazd tej młodzieży do Rzymu - powiedział na antenie Polsat News Ryszard Cetnarski, właściciel biura Holiday Travel.

 • Scorpionsi w Ostrowie

  Wind of change, Holiday czy Send me an angel - te i inne hity legendarnej grupy Scorpions usłyszeć będzie można na koncercie w Ostrowie Wielkopolskim.

 • Jak przetrwać długi weekend?

  W najbliższy poniedziałek Bank Holiday - przed nami długi weekend. Polskie Radio Londyn radzi, jak uniknąć problemów podczas podróży metrem.

 • Odwołany pociąg dla pielgrzymów. Sprawa trafi do sądu?

  ...„Zgłoszę sprawę do sądu” - mówi w rozmowie z RMF FM prezes biura podróży, które miało współpracować z organizatorem pielgrzymki do Rzymu pod nazwą "Expres Miłosierdzia". Biuro Holiday Travel miało zapłacić PKP Intercity za specjalny pociąg dla pielgrzymów. Pieniądze nie wpłynęły, więc skład w piątek nie wyjedzie z dworca Warszawa Wschodnia. Pociągiem na kanonizację Jana Pawła II miało jechać 500

 • 19th February, 11:00

  Iraq Tens of thousands of Shiites commemorated their most important holiday of Ashura in Baghdad, surrounded by stringent security measures the day...

Dyskusje na temat: holiday