• Informacje na temat:

holub

Artykuły na temat: holub
  • Małgorzata Hołub o brązie sztafety 4x400: Teraz pijemy szampana

Brązowy medal mistrzostw świata w Londynie kobiecej sztafety 4x400 m to największa niespodzianka w polskiej ekipie. Trener Aleksander Matusiński podjął olbrzymie ryzyko, ale później ocierał oczy z łez szczęścia. "Teraz pijemy szampana" - powiedziała Małgorzata Hołub.

• Lekkoatletyczne mistrzostwa Europy: Hołub poprawiła rekord życiowy

Małgorzata Hołub (KL Bałtyk Koszalin) zajęła piąte miejsce w finale biegu na 400 m 22. lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Zurychu. Najszybsza była Włoszka Libania Grenot - 51,10. Polka poprawiła swój rekord życiowy na tym dystansie.

• Sportowiec Kwietnia: Internauci wyróżnili nasze lekkoatletki!

Pięknie lekkoatletki: Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Adrianna Janowicz i Justyna Święty zostały wyróżnione tytułem Sportowca Kwietnia w plebiscycie RMF FM i Interii. Przedstawicielki sztafety 4x400 metrów zdobyły 21,56 procent głosów.

• Polki halowymi mistrzyniami Europy w sztafecie 4x400 metrów

Polki w składzie: Patrycja Wyciszkiewicz, Małgorzata Hołub, Iga Baumgart i Justyna Święty wywalczyły w sztafecie 4x400 m złoty medal halowych lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Belgradzie. Uzyskały czas 3.29,94.

• Siódme miejsce Polek w sztafecie 4x400 m

Małgorzata Hołub, Patrycja Wyciszkiewicz, Iga Baumgart i Justyna Święty zajęły siódme miejsce w finale sztafety 4x400 m na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro. Polki uzyskały czas 3.27,28. Zwyciężyły reprezentantki USA - 3.19,06.

• Lekkoatletyczne HME: Brązowy medal Justyny Święty w biegu na 400 m

Justyna Święty (AZS AWF Katowice) czasem 52,52 w biegu na 400 m wywalczyła w Belgradzie brązowy medal halowych lekkoatletycznych mistrzostw Europy. Szósta była Małgorzata Hołub (KL Bałtyk Koszalin) - 54,29, a zwyciężyła Francuzka Floria Guei - 51,90.

• MŚ w Londynie: Polska sztafeta kobiet 4x400 m zdobyła brązowy medal!

Małgorzata Hołub, Iga Baumgart, Aleksandra Gaworska i Justyna Święty wynikiem 3:25:41 min zdobyły w Londynie brązowy medal lekkoatletycznych mistrzostw świata w sztafecie 4x400 m. Zwyciężyły Amerykanki z czasem 3:19:02 min, przed Brytyjkami, które zanotowały czas 3:25:00 min.

• Dwie Polki w półfinale 400 m Mistrzostw Europy w lekkiej atletyce

Małgorzata Hołub i Justyna Święty awansowały do jutrzejszego półfinału biegu na 400 metrów 22. lekkoatletycznych mistrzostw Europy w Zurychu. Odpadła Patrycja Wyciszkiewicz.

• Duże poświęcenie Polki się opłaciło. "Jamajka wbiegła mi pod nogi i raniła kilkakrotnie"

Polska sztafeta kobiet w składzie: Ewelina Ptak, Małgorzata Hołub, Magdalena Gorzkowska i Justyna Święty wywalczyła drugie miejsce i srebrny medal na lekkoatletycznych halowych mistrzostwach świata w Portland w USA. Jak mówiła po wyścigu Ptak, bieg ten nie należał do najłatwiejszych.

• Lekkoatletyczne HME: O medale powalczy dzisiaj co najmniej 7 Polaków!

Co najmniej siedem medalowych szans będą mieć dzisiaj polscy lekkoatleci startujący w halowych mistrzostwach Europy w Belgradzie! W finałowych biegach zobaczymy Sofię Ennaoui, Justynę Święty, Małgorzatę Hołub, Marcina Lewandowskiego i Rafała Omelko. Anna Jagaciak-Michalska powalczy w finale trójskoku, a Tomasz Jaszczuk - skoku w dal. Być może szansę sięgnięcia po medale będą mieć dziś również nasi kulomioci, ale najpierw muszą przebrnąć przez kwalifikacje. W pierwszym dniu imprezy...

Zdjęcia na temat: holub
Wideo na temat: holub
Dyskusje na temat: holub