• Informacje na temat:

  horn

Artykuły na temat: horn
 • KINGS HORN z pucharem!

  Sanocki turniej piłki halowej przyniósł emocje nie gorsze niż Champion League. W wielkim finale zmierzyły się drużyny KINGS HORN i HARNAS BŁONIE. Wydawało się, że ci pierwsi wygrają pewnie, bo do przerwy prowadzili 6:2.

 • Jacht Polonus płynie w stronę przylądka Horn. Dwoje żeglarzy wraca do Polski samolotem

  ...płynąć na bardziej niebezpieczne wody w okolicy przylądka Horn.  Jak ustalił nasz dziennikarz, było nawet ryzyko wycieku paliwa i skażenia cennego lęgowiska pingwinów, gdzie jacht był zakotwiczony. To(...) - jak usłyszeliśmy od pracowników bazy Arctowski, którzy śledzą kurs Polonusa - płynie i kieruje się w stronę przylądka Horn.  Jacht "Polonus" rozbił się o brzeg Wyspy Króla Jerzego na Antarktydzie...

 • Polski podróżnik Arkadiusz Pawełek, który - jako pierwszy na świecie - opłynął samotnie pontonem przylądek Horn, wrócił do Polski. W środę podróżnik przyleciał z Chile do Warszawy.

 • Ptasie głowy, twarze kobiece, portrety klownów to powtarzające się motywy na niemal 200 fotografiach znanej amerykańskiej plastyczki Roni Horn. Wystawę jej prac będzie można od piątku oglądać na wystawie w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

 • Węgry: Zmarł były premier Gyula Horn

  ...​Gyula Horn, który w 1989 roku jako minister spraw zagranicznych Węgier demonstracyjnie przeciął drut kolczasty na granicy z Austrią, a w latach 1994-98 pełnił urząd premiera, zmarł w środę w szpitalu wojskowym w Budapeszcie w wieku 80 lat.

 • Polski podróżnik Arkadiusz Pawełek, który - jako pierwszy na świecie - opłynął samotnie pontonem przylądek Horn, wrócił do Polski. Dzisiaj podróżnik przyleciał z Chile do Warszawy.

 • Ptasie głowy, twarze kobiece, portrety klownów to powtarzające się motywy na blisko 200 fotografiach znanej amerykańskiej plastyczki Roni Horn. Wystawę jej prac będzie można od piątku oglądać na wystawie w warszawskim Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski.

 • ​Koniec rejsu Romana Paszke. Zrezygnował w pobliżu przylądka Horn

  Roman Paszke przerwał rejs dookoła świata. W nocy poinformował o swojej decyzji z pokładu katamaranu Gemini 3. Był wtedy 250 mil od przylądka Horn, w miejscu uznawanym za jeden z najtrudniejszych rejonów żeglugi na świecie. To trzecia nieudana próba pobicia przez 61-letniego kapitana rekordu świata w samotnym żeglowaniu non stop dookoła globu trasą pod wiatr.

 • Arek Pawełek opłynął Horn pontonem

  Polski podróżnik Arek Pawełek opłynął swoim motorowym pontonem Onyx przylądek Horn. Pawełek jest pierwszą osobą na świecie, która dokonała takiego wyczynu otwartym pontonem z napędem motorowym.

 • Polak płynie pontonem na Horn

  Polski podróżnik Arek Pawełek wypłynął swoim motorowym pontonem "Onyx” na przylądek Horn. Podróż rozpoczął w piątek wypływając z chilijskiego Puerto Wiliams na samym końcu Ameryki Południowej.

Zdjęcia na temat: horn
Wideo na temat: horn
 • Niesamowite krajobrazy z Niemiec

  Jonathan Besler jest fotografikiem pochodzącym z Oberstdorfu w Niemczech. Najczęstszym tematem jego zdjęć jest przyroda. Z ponad 15 tys. wykonanych poklatkowo fotografii w okolicach m.in. Oberstdorfu, Hintersteinu i Hornu artysta ułożył timelapse ukazujący piękno tych miejsc.

Dyskusje na temat: horn