• Informacje na temat:

  hot

Artykuły na temat: hot
 • ​Zobacz niesamowitego "hot-doga" Radwańskiej!

  Agnieszka Radwańska rozegrała w tym roku zaledwie kilka spotkań, ale już popisała się uderzeniem, które może być brane pod uwagę w konkursie na najlepsze zagranie 2017 roku. Polka w starciu z Cwetaną Pironkową zaprezentowała tzw. "hot-doga".

 • Wokalista Red Hot Chili Peppers trafił do szpitala. Występ grupy odwołany

  Anthony Kiedis – wokalista zespołu Red Hot Chili Peppers został przewieziony do szpitala. Z tego powodu odwołany został występ grupy w Irvine w Kalifornii.

 • Hot - spot w Ratuszu

  Ratuszowy hot spot ma ograniczony zasięg - funkcjonuje wyłącznie w budynku. Nominalna przepustowość łącza wynosi 512 kbps. Posiadacze komputerów przenośnych przebywający w ratuszu mogą uzyskać dostęp do internetu wybierając sieć oznaczoną jako "UMGostyn". To już drugi urzędowy hot spot. Pierwszy uruchomiono 31 maja 2007 r. w budynku przy ul. Wrocławskiej 256. UM Gostyń...

 • Zjadł 61 hot dogów w 10 minut

  Joey Chestnut zjadł w 10 minut 61 hot dogów, po raz ósmy z rzędu wygrywając w piątek konkurs ich jedzenia, organizowany tradycyjnie na Coney Island w Nowym Jorku w Dniu Niepodległości.

 • Zjadł 61 hot dogów w 10 minut

  Joey Chestnut zjadł w 10 minut 61 hot dogów. Tym samym po raz ósmy z rzędu wygrał konkurs ich jedzenia, organizowany tradycyjnie na Coney Island w Nowym Jorku w Dniu Niepodległości.

 • Ks. Kloch o handlu w niedziele: Stacje benzynowe będą pracować, na plażach będą sprzedawane hot-dogi

  ...- Nie chodzi o zakaz, a o ograniczenie handlu w niedziele. Stacje benzynowe będą pracować, na plażach będą sprzedawane hot-dogi... - mówił w Popołudniowej rozmowie w radiu RMF FM ks. Józef Kloch, były rzecznik Konferencji Episkopatu Polski, odnosząc się do oświadczenia KEP ws. handlu w niedziele. - W końcu trzeba porozmawiać - nie tylko siedzieć nad smartfonem i chodzić po sklepach - dodał...

 • Ks. Kloch o handlu w niedziele: Stacje benzynowe będą pracować, na plażach będą sprzedawane hot-dogi

  ..."Nie chodzi o zakaz, a o ograniczenie handlu w niedziele. Stacje benzynowe będą pracować, na plażach będą sprzedawane hot-dogi..." - mówił w Popołudniowej rozmowie w RMF FM ks. Józef Kloch, były rzecznik Konferencji Episkopatu Polski odnosząc się do oświadczenia KEP ws. handlu w niedziele. "W końcu trzeba porozmawiać - nie tylko siedzieć nad smartfonem i chodzić po sklepach" - dodał. "Powinna...

 • Średnio tysiąc osób dziennie korzysta z bezpłatnego, bezprzewodowego internetu działającego w turystycznie atrakcyjnych miejscach Warszawy. Jest to możliwe dzięki niemal 150 hot spotom - informuje biuro prasowe ratusza. Miejska sieć działa od dwóch lat.

 • Uwaga na hot-spoty i kafejki internetowe

  Przenośny komputer, tak jak strój kąpielowy czy krem do opalania, dla wielu jest dziś ważnym elementem wakacyjnego ekwipunku - wskazują informatycy i radzą, by używając laptopa przestrzegać zasad bezpieczeństwa przy korzystaniu z kafejek internetowych i hot-spotów.

 • Normy Unii Europejskiej wymagają, by polski sanepid dokładnie sprawdził, czy jedzenie podawane na przykład w szkolnych stołówkach, barach mlecznych czy w budkach sprzedających zapiekanki i hot dogi - ma temperaturę co najmniej 70 stopni Celsujsza.

Zdjęcia na temat: hot
 • Impreza u Hillary Clinton. Kolejka po hot dogi
 • Hot Rod
Wideo na temat: hot