• Informacje na temat:

  husajn

Artykuły na temat: husajn
 • "Jeśli USA zaatakują Iran, skończą jak Saddam Husajn"

  Irańska Gwardia Rewolucyjna w transmitowanym w telewizji państwowej oświadczeniu ostrzegła w środę przywódców Stanów Zjednoczonych, że jeśli zaatakują Iran, mogą podzielić los obalonego irackiego dyktatora Saddama Husajna. W 2006 roku został on powieszony.

 • USA: Trump chwali Saddama Husajna za to, że zabijał terrorystów

  Republikański kandydat do Białego Domu Donald Trump z uznaniem wypowiedział się na wiecu o byłym dyktatorze Iraku - Saddamie Husajnie. Oświadczył, że "zabijał terrorystów i robił to dobrze".

 • Zniszczono grobowiec Saddama Husajna

  W czasie walk w Iraku zniszczono niemal całkowicie grobowiec obalonego irackiego dyktatora Saddama Husajna. Agencja AP pokazała film na którym widać gruzy byłego mauzoleum.

 • Donald Trump chwali Saddama Husajna. "Zabijał terrorystów i robił to dobrze"

  Niemal pewny republikański kandydat do Białego Domu Donald Trump z uznaniem wypowiedział się na wiecu o byłym dyktatorze Iraku Saddamie Husajnie. "Był złym facetem. Ale wiecie, co robił dobrze? Zabijał terrorystów" - mówił Trump swoim zwolennikom w Raleigh, w Karolinie Północnej.

 • W krakowskim barze Husajn można zamówić pizze o tak kontrowersyjnych nazwach, jak Mina w Piachu, Terrorysta, Zemsta Kurdów, czy Łaska Allaha.

 • Saddam Husajn

  Zgodnie z zapowiedziami w Bagdadzie odbyła się egzekucja byłego irackiego dyktatora Saddama Husajna - podała państwowa telewizja Al-Irakija.

 • Husajn zatrzymany!

  Saddam Husajn został pojmany w sobotę wieczorem w mieście Dawar, 15 km od Tikritu, swojego rodzinnego miasta. Jego kryjówkę w niewielkim schronie wydał jeden z członków rodziny byłego dyktatora.

 • Husajn niezadowolony

  Saddam Husajn jest niezadowolony z przebiegu przesłuchania prowadzonego przez irackiego sędziego. Były dyktator został przesłuchany kilka tygodni temu pod zarzutem zbrodni przeciw ludzkości; nagranie wideo pokazała telewizja iracka.

 • .... Nie można wykluczyć, że jaszcze przed inwazją sojuszników, Husajn i jego generałowie przygotowali się do wojny partyzanckiej gromadząc w ukryciu zapasy broni, amunicji i materiałów wybuchowych(...) na sile. Nie wszyscy podzielają tą opinię, nie brakuje też zwolenników teorii, że siły Husajna rozpadły się w kwietniu i potrzebowały paru miesięcy na zdobycie informacji o słabych punktach sił...

 • Strategia Husajna

  Prezydent Saddam Husajn ogłosił ten plan na spotkaniu z przedstawicielami irackich prowincji. Plany Saddama wykradzione zostały przez wywiad USA, współpracujący z iracką opozycją. Iracki dyktator(...) kiedy informacje o zabitych dotrą do międzynarodowej opinii, na Amerykanów wywierana będzie coraz większa presja by wycofali się z Iraku. Nie będą walczyć dla Husajna? Mieszkańcy Iraku, a także...

Zdjęcia na temat: husajn