• Informacje na temat:

  hyde

Artykuły na temat: hyde
 • Polski Hyde Park

  Podziemia pałacu Potockich „Pod Baranami” na Rynku Głównym w Krakowie miały być miejscem spotkań studentów. I od 62 lat jest to najlepsza scena kabaretowa w Polsce. A przez wiele lat była ona miejscem, w którym omijano, a nawet wyśmiewano cenzurę i głośno wypowiadano opinie dotyczące ustroju i polityków. Duszą i mentorem Piwnicy był, i mimo śmierci wciąż pozostaje, Piotr Skrzynecki.

 • Jekyll & Hyde

  Musical w dwóch aktach na podstawie powieści Roberta Louisa Stevensona Doktor Jekyll i pan Hyde na scenie Teatru Rozrywki.

 • Piłkarska kadra niczym "Dr Jekyll i Mr Hyde"

  Dwa mecze pod wodzą Jerzego Brzęczka rozegrała nasza piłkarska kadra. Zanotowała dwa remisy 1:1. Najpierw z Włochami w Bolonii a wczoraj z Irlandią we Wrocławiu. O ile pierwszy mecz wlał w nasze serca trochę nadziei, to drugi przypomniał o wszystkich problemach i bolączkach drużyny i pokazał, że przed nowym selekcjonerem długa droga.

 • Jekyll & Hyde

  Partytura musicalu Jekyll & Hyde pełna jest mrocznych i niepokojących brzmień, co wyróżnia go spośród wielu innych. Światowa prapremiera musicalu opartego na noweli Stevensona miała miejsce w Alley Theatre w Houston (USA), 24 maja 1990 roku. Na Broadwayu zadebiutował w 1997 roku, a gdy po czterech latach schodził z afisza nowojorskiego Plymouth Theatre, był już najdłużej granym spektaklem tego...

 • Jekyll & Hyde

  Sztuka, oparta na noweli Stevensona, jest niewątpliwie jednym z najciekawszych musicali końca XX wieku.

 • Od wtorku Łódź ma swój Hyde Park. Odpowiednik londyńskiego Speakers' Corner znajduje się w parku im. H. Sienkiewicza.

 • Premiera musicalu "Jekyll & Hyde" w Chorzowie

  ...1 grudnia w Teatrze Rozrywki w Chorzowie (Śląskie) odbędzie się Polska premiera musicalu "Jekyll & Hyde" na podstawie słynnej powieści Roberta Louisa Stevensona, w reżyserii Michała Znanieckiego.

 • Globisz w monodramie "Jekyll/Hyde"

  Na deskach warszawskiego Teatru Polonia z monodramem "Jekyll/Hyde" wystąpi Krzysztof Globisz. Specjalnie dla aktora tekst napisał młody reżyser Jakub Porcari. Globisz po raz pierwszy zagra na scenie sam.

 • Rada Miasta rozważa lokalizację Hyde Parku

  Zdaniem stołecznych radnych LiD tuż obok Pałacu Prezydenckiego powinno powstać miejsce, w którym będą mogły odbywać się zgromadzenia publiczne niewymagające zawiadamiania władz - na wzór londyńskiego Hyde Parku.

 • Hyde Park przed Pałacem Kultury i Nauki

  W centrum Warszawy - na terenie parku Świętokrzyskiego - powstanie Hyde Park. Uchwałę w sprawie określenia miejsca, w którym organizowanie zgromadzeń publicznych nie wymaga zawiadomienia prezydenta miasta, przyjęła w czwartek Rada Warszawy.

Zdjęcia na temat: hyde
Wideo na temat: hyde
Dyskusje na temat: hyde