• Informacje na temat:

  igor

Artykuły na temat: igor
 • Nie żyje dziennikarz Igor Miecik

  Znany dziennikarz i autor książek reporterskich Igor Miecik zmarł w wieku 47 lat. Był laureatem wielu nagród.

 • Prokuratura: Igor Stachowiak nie został uduszony

  Według biegłych do śmierci Igora Stachowiaka - na komisariacie we Wrocławiu - doprowadziła prawdopodobnie niewydolność krążeniowo-oddechowa związana z zażyciem amfetaminy i środków psychoaktywnych - poinformowała w piątek rzeczniczka Prokuratury Krajowej prok. Ewa Bialik.

 • "Gazeta Wyborcza": Igor Stachowiak został uduszony?

  Biegłym badającym śmierć Igora Stachowiaka w komisariacie we Wrocławiu nie udało się jednoznacznie ustalić przyczyny jego zgonu. Stwierdzili jednak "przełamaną chrząstkę tarczowatą i podbiegnięcia krwawe w tchawicy" – ujawnia dziennik.

 • "Gazeta Wyborcza": Igor Stachowiak został uduszony?

  Biegłym badającym śmierć Igora Stachowiaka w komisariacie we Wrocławiu nie udało się jednoznacznie ustalić przyczyny jego zgonu. Stwierdzili jednak "przełamaną chrząstkę tarczowatą i podbiegnięcia krwawe w tchawicy" – ujawnia dziennik.

 • Igor ​Janke: Stanowczo zaprzeczam insynuacjom PO

  Stanowczo zaprzeczam insynuacjom PO; w razie powtarzania i eskalowania kłamstw i insynuacji dotyczących mojej bądź Instytutu Wolności rzekomej roli w łączeniu GetBack z politykami podejmę stosowne kroki prawne - oświadczył w sobotę szef Instytutu Wolności Igor Janke.

 • WOŚP 2017. Wyjątkowa historia Igora

  ...i to jest ten czas, kiedy dzieje się magia. Z Igorem nie mogło być podobnie. Wyrósł na sportowca Miał wiele powikłań związanych z byciem wcześniakiem, w tym jedno bardzo poważne. Początkowo diagnoza była druzgocąca - Igor może w ogóle nie widzieć. Rodzice jednak postanowili walczyć - dosłownie stanęli na głowie i zgłosili się do specjalistów z Centrum Zdrowia Dziecka. Przecież jeśli ma stać...

 • Ojciec Igora Stachowiaka wyznaje: Wywieźli Igora na ogródki działkowe, bili, używanli paralizatora

  ...„Mój syn obawiał się policji; mówił, że ‘policja go dojedzie'" – podkreślił w rozmowie ojciec Igora Stachowiaka – Maciej. Z akt sprawy wynika, że jeden z policjantów oskarżonych w sprawie śmierci Stachowiaka „miał z nim wcześniejszy zatarg”.

 • Nagrywał zatrzymanie Igora Stachowiaka. Grozi mu do 3 lat więzienia

  Wrocławska prokuratura oskarżyła o naruszenie nietykalności cielesnej dwóch policjantów Patryka H. Mężczyzna na wrocławskim rynku nagrywał telefonem komórkowym zatrzymanie przez policję Igora Stachowiaka.

 • Prokuratura dementuje informacje ws. przyczyn śmierci Igora Stachowiaka

  Według biegłych do śmierci Igora Stachowiaka na komisariacie we Wrocławiu doprowadziła prawdopodobnie niewydolność krążeniowo-oddechowa związana z zażyciem amfetaminy i środków psychoaktywnych - poinformowała rzeczniczka Prokuratury Krajowej prok. Ewa Bialik. Prokuratura odniosła się do piątkowej publikacji "Gazety Wyborczej" zatytułowanej "Czy Igor Stachowiak został uduszony?".

 • Wrocław: Zarzuty dla mężczyzny, który nagrywał zatrzymanie Igora Stachowiaka

  O naruszenie nietykalności cielesnej dwóch policjantów oskarżyła wrocławska prokuratura Patryka H., który w maju 2016 r. nagrywał telefonem komórkowym zatrzymanie przez policję Igora Stachowiaka.

Zdjęcia na temat: igor
 • Trenerzy (od lewej): Glenn Hoag (Kanada), Raul Lozano (Niemcy), Daniel Castellani (Polska) i Igor Kolakovic (Serbia)
Wideo na temat: igor