• Informacje na temat:

  igor

Artykuły na temat: igor
 • WOŚP 2017. Wyjątkowa historia Igora

  ...i to jest ten czas, kiedy dzieje się magia. Z Igorem nie mogło być podobnie. Wyrósł na sportowca Miał wiele powikłań związanych z byciem wcześniakiem, w tym jedno bardzo poważne. Początkowo diagnoza była druzgocąca - Igor może w ogóle nie widzieć. Rodzice jednak postanowili walczyć - dosłownie stanęli na głowie i zgłosili się do specjalistów z Centrum Zdrowia Dziecka. Przecież jeśli ma stać...

 • Sprawa Igora Stachowiaka "zamieciona pod dywan"?

  Nowoczesna domaga się dymisji wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego w związku z wysokimi odprawami, jakie otrzymali policji zdymisjonowani po śmierci Igora Stachowiaka - poinformował w poniedziałek poseł ugrupowania Adam Szłapka. Sprawa Stachowiaka została "zamieciona pod dywan" - dodał parlamentarzysta.

 • "Rz": Śmierć Igora Stachowiaka. "Śledztwa trzeba nagrywać"

  Sprawa śmierci Igora Stachowiaka na wrocławskim komisariacie i długie przesłuchanie Donalda Tuska potwierdzają potrzebę rejestrowania czynności śledczych - tak brzmi opinia prawników, z którymi rozmawiała "Rzeczpospolita".

 • Sprawa śmierci Igora S. Komunikat prokuratury

  Zarzuty konkretnym osobom w sprawie śmierci Igora S. będzie można postawić dopiero po uzyskaniu opinii biegłych z wyspecjalizowanego laboratorium kryminalistycznego - poinformowała w niedzielę w komunikacie prasowym Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.

 • Śmierć Igora Stachowiaka. Najnowsze oświadczenie prokuratora

  ..."Postępowanie w sprawie śmierci Igora Stachowiaka jest prowadzone rzetelnie" - powiedział w poniedziałek prokurator regionalny w Poznaniu Rafał Maćkowiak. "Prokurator bierze pod uwagę możliwość zarzucenia policjantom znęcania się nad zatrzymanym" - dodał.

 • Śmierć Igora Stachowiaka: Kolejna dymisja w policji

  Dyrektorka Biura Kontroli Komendy Głównej Policji Halina Żabowska została odwołana ze stanowiska - poinformował w piątek PAP rzecznik KGP mł. insp. Mariusz Ciarka. Dymisja ma związek ze śmiercią Igora Stachowiaka na wrocławskim komisariacie.

 • Sprawa Igora Stachowiaka: Zaprezentowano wyniki eksperymentu procesowego

  Strony w śledztwie dotyczącym śmierci Igora Stachowiaka zapoznały się w poniedziałek z wynikami eksperymentu procesowego, jaki został przeprowadzony w ubiegłym roku we wrocławskim komisariacie. Miał on polegać m.in. na nagraniu filmów w takich miejscach tego budynku, w których nie ma monitoringu.

 • ​RPO: Śmierci Igora S. można było uniknąć

  Takich sytuacji, jak śmierć 25-letniego Igora S. we wrocławskim komisariacie, można uniknąć, gdy na komisariatach zatrzymani będą mieć od razu dostęp do adwokata - uważa Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. RPO od ubiegłego roku prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

 • Śmierć Igora Stachowiaka. Debata w Sejmie

  Minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro zwróci się do prokuratury prowadzącej sprawę śmierci zmarłego rok temu na komisariacie we Wrocławiu Igora Stachowiaka, o ujawnienie całości materiału dowodowego - to główne ustalenie środowej debaty, która odbyła się w Sejmie. Wyjaśnienia składał też szef MSWiA Mariusz Błaszczak.

 • JERZ IGOR ZIMĄ - druga premiera drugiej płyty

  ...parę dni po koncercie. W związku z Mikołajkami, zbliżającymi się mrozami i szansą na śnieg czas więc na właściwą, oficjalną premierę  płyty "Jerz Igor Zimą"! Najnowszy album opowie nam między innymi(...), kalejdoskopowe aranżacje wykonuje dziesięcioosobowa Orkiestra Jerza Igora. Usłyszymy więc m.in. wibrafon, autoharfę, puzony i waltornię - wszystko to nagrane pod czujnym okiem Michała Kupicza.  Na...

Zdjęcia na temat: igor
 • Trenerzy (od lewej): Glenn Hoag (Kanada), Raul Lozano (Niemcy), Daniel Castellani (Polska) i Igor Kolakovic (Serbia)
Wideo na temat: igor
Dyskusje na temat: igor