• Informacje na temat:

  igor

Artykuły na temat: igor
 • WOŚP 2017. Wyjątkowa historia Igora

  ...i to jest ten czas, kiedy dzieje się magia. Z Igorem nie mogło być podobnie. Wyrósł na sportowca Miał wiele powikłań związanych z byciem wcześniakiem, w tym jedno bardzo poważne. Początkowo diagnoza była druzgocąca - Igor może w ogóle nie widzieć. Rodzice jednak postanowili walczyć - dosłownie stanęli na głowie i zgłosili się do specjalistów z Centrum Zdrowia Dziecka. Przecież jeśli ma stać...

 • Ojciec Igora Stachowiaka wyznaje: Wywieźli Igora na ogródki działkowe, bili, używanli paralizatora

  ...„Mój syn obawiał się policji; mówił, że ‘policja go dojedzie'" – podkreślił w rozmowie ojciec Igora Stachowiaka – Maciej. Z akt sprawy wynika, że jeden z policjantów oskarżonych w sprawie śmierci Stachowiaka „miał z nim wcześniejszy zatarg”.

 • Sprawa Igora Stachowiaka "zamieciona pod dywan"?

  Nowoczesna domaga się dymisji wiceszefa MSWiA Jarosława Zielińskiego w związku z wysokimi odprawami, jakie otrzymali policji zdymisjonowani po śmierci Igora Stachowiaka - poinformował w poniedziałek poseł ugrupowania Adam Szłapka. Sprawa Stachowiaka została "zamieciona pod dywan" - dodał parlamentarzysta.

 • Śmierć w komisariacie. Prokuratura o sprawie Igora S.

  Wyczerpująco zebrany w toku śledztwa materiał dowodowy, nie daje podstaw do skierowania aktu oskarżenia w zakresie nieumyślnego spowodowania śmierci Igora S - poinformował w środowym komunikacie rzecznik Prokuratury Okręgowej w Poznaniu.

 • "Rz": Śmierć Igora Stachowiaka. "Śledztwa trzeba nagrywać"

  Sprawa śmierci Igora Stachowiaka na wrocławskim komisariacie i długie przesłuchanie Donalda Tuska potwierdzają potrzebę rejestrowania czynności śledczych - tak brzmi opinia prawników, z którymi rozmawiała "Rzeczpospolita".

 • Sprawa śmierci Igora S. Komunikat prokuratury

  Zarzuty konkretnym osobom w sprawie śmierci Igora S. będzie można postawić dopiero po uzyskaniu opinii biegłych z wyspecjalizowanego laboratorium kryminalistycznego - poinformowała w niedzielę w komunikacie prasowym Prokuratura Okręgowa w Poznaniu.

 • Śmierć Igora Stachowiaka. Najnowsze oświadczenie prokuratora

  ..."Postępowanie w sprawie śmierci Igora Stachowiaka jest prowadzone rzetelnie" - powiedział w poniedziałek prokurator regionalny w Poznaniu Rafał Maćkowiak. "Prokurator bierze pod uwagę możliwość zarzucenia policjantom znęcania się nad zatrzymanym" - dodał.

 • Śmierć Igora Stachowiaka: Kolejna dymisja w policji

  Dyrektorka Biura Kontroli Komendy Głównej Policji Halina Żabowska została odwołana ze stanowiska - poinformował w piątek PAP rzecznik KGP mł. insp. Mariusz Ciarka. Dymisja ma związek ze śmiercią Igora Stachowiaka na wrocławskim komisariacie.

 • Sprawa Igora Stachowiaka: Zaprezentowano wyniki eksperymentu procesowego

  Strony w śledztwie dotyczącym śmierci Igora Stachowiaka zapoznały się w poniedziałek z wynikami eksperymentu procesowego, jaki został przeprowadzony w ubiegłym roku we wrocławskim komisariacie. Miał on polegać m.in. na nagraniu filmów w takich miejscach tego budynku, w których nie ma monitoringu.

 • ​RPO: Śmierci Igora S. można było uniknąć

  Takich sytuacji, jak śmierć 25-letniego Igora S. we wrocławskim komisariacie, można uniknąć, gdy na komisariatach zatrzymani będą mieć od razu dostęp do adwokata - uważa Rzecznik Praw Obywatelskich Adam Bodnar. RPO od ubiegłego roku prowadzi postępowanie wyjaśniające w tej sprawie.

Zdjęcia na temat: igor
 • Trenerzy (od lewej): Glenn Hoag (Kanada), Raul Lozano (Niemcy), Daniel Castellani (Polska) i Igor Kolakovic (Serbia)
Wideo na temat: igor
Dyskusje na temat: igor