• Informacje na temat:

  immunitet

Artykuły na temat: immunitet
 • UED: Stefan Niesiołowski jest gotowy oddać immunitet

  Stefan Niesiołowski poinformował, że jest gotowy zrzec się immunitetu – poinformowała w czwartek przewodnicząca Unii Europejskich Demokratów Elżbieta Bińczycka.

 • Wenezuela: Narodowe Zgromadzenie odebrało immunitet Juanowi Guaido

  Narodowe Zgromadzenie Konstytucyjne Wenezueli pozbawiło we wtorek immunitetu tymczasowego prezydenta tego kraju Juana Guaido. W ten sposób lider opozycji może zostać aresztowany i postawiony przez sądem.

 • Kontrowersyjny europoseł pozbawiony immunitetu

  Na wniosek francuskiego wymiaru sprawiedliwości Parlament Europejski uchylił we wtorek immunitet parlamentarny przysługujący nestorowi francuskiej skrajnej prawicy, Jean-Marie Le Penowi, który jest ścigany za zachęcanie do nienawiści na tle rasowym.

 • Uchylą immunitet ministra Jurgiela?

  Minister rolnictwa Krzysztof Jurgiel zbył możliwość uchylenia mu immunitetu. "Klub Prawa i Sprawiedliwości podjął decyzję, że będzie głosował przeciw jego uchyleniu" - oznajmił szef resortu.

 • Sędzia przeklejała metki. Uchylono immunitet

  Prokuratura Krajowa może już postawić sędzi Wiesławie B.-M. zarzut za przeklejenie przez nią cen w markecie na sprzedawanych w promocji przewodnikach. W czwartek Sąd Najwyższy prawomocnie zgodził się na uchylenie jej sędziowskiego immunitetu.

 • Polskiemu europosłowi uchylono immunitet. Ponownie

  Parlament Europejski uchylił immunitet europosłowi Robertowi Iwaszkiewiczowi z Kongresu Nowej Prawicy. Podczas poprzedniej sesji za podobne przewinienia uchylono immunitet innemu polskiemu europosłowi.

 • Ziobro: Tusk nie może się zasłaniać immunitetem

  Donald Tusk nie może się zasłaniać immunitetem jako przewodniczący Rady Europejskiej - powiedział w czwartek minister sprawiedliwości Zbigniew Ziobro w TVP. Podkreślił, że taki immunitet nie obejmuje zdarzeń sprzed objęcia tej funkcji.

 • Słynny tenisista ścigany za długi - ma immunitet

  Wielokrotny mistrz Wimbledonu Boris Becker zasłania się immunitetem dyplomatycznym w brytyjskim sądzie. Legendarnego zawodnika ściga bank, któremu jest winien pieniądze.

 • Sędzia, która kierowała w stanie nietrzeźwości, straciła immunitet

  Sędzia szczecińskiego sądu rejonowego Małgorzata J., która miała kierować autem w stanie nietrzeźwości, została pozbawiona immunitetu. Wyrok nie jest prawomocny.

 • Przewodniczący PO zabrał głos ws. immunitetu Stanisława Gawłowskiego

  ...​Nie widzę podstaw, by namawiać sekretarza generalnego PO Stanisława Gawłowskiego do zrzeczenia się immunitetu - mówi w wywiadzie dla piątkowej "Rzeczpospolitej" szef PO Grzegorz Schetyna. "Immunitet powinien chronić opozycję przed politycznymi naciskami władzy" - dodał. Według szefa Platformy, "sposób przeprowadzenia akcji CBA i prokuratury przypomina praktyki Zbigniewa Ziobry z lat 2005-2007

Zdjęcia na temat: immunitet
Wideo na temat: immunitet
Dyskusje na temat: immunitet