• Informacje na temat:

  indiana

Artykuły na temat: indiana
 • Zdecydowane zwycięstwo Trumpa w Indianie, Cruz rezygnuje

  ...​Donald Trump zdecydowanie zwyciężył we wtorkowych prawyborach w stanie Indiana, co skłoniło jego rywala Teda Cruza do wycofania się z dalszej walki o nominację prezydencką Partii Republikańskiej. Wśród Demokratów prognozy wskazują na zwycięstwo Bernie Sandersa.

 • USA: Zdecydowane zwycięstwo Trumpa w Indianie, Cruz rezygnuje z walki o nominację prezydencką

  Donald Trump zdecydowanie zwyciężył we wtorkowych prawyborach w stanie Indiana. To skłoniło jego rywala Teda Cruza do wycofania się z dalszej walki o nominację prezydencką Partii Republikańskiej. Wśród Demokratów prognozy wskazują na zwycięstwo Berniego Sandersa.

 • Indiana Jones powraca. Harrison Ford zagra w piątej części filmu

  Piątą część przygód Indiany Jonesa nakręci Steven Spielberg. Film ma wejść na ekrany kin w lipcu 2019 roku. Indiana Jones jest jednym z największych bohaterów w historii kinematografii i nie(...) zaginionej arki", powstała w 1981 roku. Akcja toczyła się w roku 1936. Trzy lata później światło ujrzał prequel "Indiana Jones i Świątynia Zagłady", którego akcja toczyła się rok przed wydarzeniami...

 • W amerykańskim stanie Indiana protestowano przeciwko Ustawie o Przywróceniu Wolności Religijnej, którą gubernator podpisał kilka dni temu. Przeciwnicy nowego prawa twierdzą, że może ono zostać wykorzystane do dyskryminacji gejów i lesbijek.

 • Indiana Wells: Radwańska przegrała w finale

  Rozstawiona z numerem drugim Agnieszka Radwańska przegrała z Włoszką Flavią Pennettą (20.) 2:6, 1:6 w finale turnieju tenisowego WTA Tour na twardych kortach w Indian Wells (pula nagród 5,95 mln dol.).

 • Indianie nie chcą rurociągu. Protestują przed Białym Domem

  ​Indianie z Dakoty Północnej nie dają za wygraną. I protestują przed Białym Domem przeciwko budowie ropociągu, który ma przebiegać w pobliżu ich rezerwatu. Donald Trump chce postawić jednak na swoim. Już w pierwszych dniach swojej prezydentury podpisał rozporządzenie w sprawie budowy kontrowersyjnych rurociągów, które wcześniej oprotestowali ekolodzy, a także Indianie.

 • Potężny karambol w stanie Indiana. Trzy osoby nie żyją

  Trzy osoby zginęły, a co najmniej 20 zostało rannych w karambolu na autostradzie w Michigan City w Indianie. Autostrada została zablokowana na wiele godzin.

 • ...stosunków z Indianami. Media zwróciły uwagę, że zabrakło ministra Bernarda Valcourta, odpowiedzialnego za sprawy pierwotnych narodów Kanady. Indianie, szczególnie w społecznościach położonych(...) porozumieli się z Indianami w USA w sprawie utrudniania budowy rurociągu Keystone XL. Tradycynie kanadyjscy politycy przed wyborami szukają wsparcia wśród dużych liczebnie grup imigrantów...

 • ...potoczą się losy tej wyczekiwanej od dawna produkcji. Pozostaje mieć nadzieję, że twórcy filmu i studio Paramount Pictures szybko dojdą do porozumienia i prace nad filmem "Indiana Jones 4" będą...

 • Indianie w Gdyni

  W weekend w Gdyni będzie można zobaczyć prawdziwych Apaczów.

Zdjęcia na temat: indiana
Wideo na temat: indiana
Dyskusje na temat: indiana