• Informacje na temat:

  inglot

Artykuły na temat: inglot
 • Nie żyje Wojciech Inglot. Twórca kosmetycznego giganta miał 58 lat

  W szpitalu w Przemyślu zmarł Wojciech Inglot. Był założycielem i właściciel firmy kosmetycznej Inglot Cosmetics. Miał 58 lat.

 • Ks. Inglot: Idą nowe czasy. Papież Franciszek pogodzi moc ze słodyczą

  ...„Wraz z papieżem Franciszkiem nadchodzą nowe czasy. To, że Franciszek zrezygnował z bogatych szat papieskich, że nie dał ich sobie narzucić, to, że wystąpił bez pelerynki z gronostajami, w zwykłym krzyżu pektoralnym, znaczy, że nadchodzi nowe. On nawet nie przedstawił się jako papież. On będzie pasterzem diecezji rzymskiej”- mówi ks. prof. Marek Inglot, dziekan Wydziału Historii Kościoła na...

 • Ks. prof. Marek Inglot: Idą nowe czasy. Papież Franciszek pogodzi moc ze słodyczą

  ...„Wraz z papieżem Franciszkiem nowe czasy nadchodzą wielkimi krokami. To, że Franciszek zrezygnował z bogatych szat papieskich, że nie dał ich sobie narzucić, to, że wystąpił bez pelerynki z gronostajami, w zwykłym krzyżu pektoralnym, znaczy, że nadchodzi nowe. On nawet nie przedstawił się jako papież. On będzie pasterzem diecezji rzymskiej”- mówi ks. prof. Marek Inglot, dziekan Wydziału Historii...

 • Spadła liczba bezrobotnych. "Najlepsza od 25 lat sytuacja na polskim rynku pracy"

  Stopa bezrobocia w Polsce w kwietniu wyniosła 9,5 proc. - podał Główny Urząd Statystyczny. W marcu było to 10 proc. "Mamy do czynienia z najlepszą od 25 lat sytuacją na polskim rynku pracy" - komentuje te dane Krzysztof Inglot z firmy Work Service.

 • Zmarł gigant polskiego przemysłu. Miał 58 lat

  W szpitalu w Przemyślu zmarł Wojciech Inglot. Był założycielem i właściciel firmy kosmetycznej Inglot Cosmetics. Miał 58 lat.

 • Eksperci: Uchodźcy nie zabiorą nam pracy

  Czy uchodźcy mogą wpłynąć na rozwój naszej gospodarki? W jakich zawodach mogą znaleźć zatrudnienie? Czy mogą odebrać Polakom miejsca pracy? Na te pytania odpowiadają dla portalu INTERIA Krzysztof Inglot, Pełnomocnik Zarządu Work Service S.A. i Tomasz Wróblewski, Partner Zarządzający Grant Thornton.

 • Najwięcej przed świętami zarobią... Mikołajowie

  Krzysztof Inglot z Work Service S.A., firmy, która opracowała raport.

 • Coraz mniej osób spóźnia się do pracy. Obecnie co szósty Polak ma problemy ze zdążeniem do miejsca swojego zatrudnienia - pokazują najnowsze statystyki. Mimo to - jak ocenia ekspert rynku pracy Krzysztof Inglot - spóźnienia pracowników dużo kosztują.

 • ​Turniej ATP w Montrealu: Porażka Janowicza w deblu

  Jerzy Janowicz i Brytyjczyk Dominic Inglot odpadli w drugiej rundzie debla tenisowego turnieju ATP Masters 1000 na twardych kortach w Montrealu (pula nagród 2,887 mln dolarów). Przegrali ze szwedzko-kanadyjską parą Robert Lindstedt i Daniel Nestor 3:6, 4:6.

 • Bezrobocie w Polsce najniższe od początku wieku

  ...przeciętne miesięczne wynagrodzenie brutto w sektorze przedsiębiorstw wyniosło 4 tys. 252,19 zł i było o 5,3 proc. wyższe niż przed rokiem. Jak zauważył Krzysztof Inglot z Work Service, czerwiec to kolejny(...) tempo spadku bezrobocia utrzyma się w następnych miesiącach, będziemy świadkami kolejnych rekordów - pokreślił Inglot w komentarzu do poniedziałkowych danych. Okres wakacyjny tradycyjnie sprzyja...

Wideo na temat: inglot
 • Ks. Inglot: Idą nowe czasy. Papież Franciszek pogodzi moc ze słodyczą

  „Wraz z papieżem Franciszkiem nadchodzą nowe czasy. To, że Franciszek zrezygnował z bogatych szat papieskich, że nie dał ich sobie narzucić, to, że wystąpił bez pelerynki z gronostajami, w zwykłym krzyżu pektoralnym, znaczy, że nadchodzi nowe. On nawet nie przedstawił się jako papież. On będzie pasterzem diecezji rzymskiej”- mówi ks. prof. Marek Inglot, dziekan Wydziału Historii Kościoła na

Dyskusje na temat: inglot