• Informacje na temat:

  ins

Artykuły na temat: ins
 • Północnokoreańskie media milczą o zaproszeniu Mun Dze Ina do Pjongjangu

  ​Koreańska Centralna Agencja Prasowa podaje w niedzielę, że oficjalna delegacja Korei Północnej na igrzyska w Pjongczangu, odbyła "szczere rozmowy" z prezydentem Korei Południowej Mun Dze Inem, nie wspomina jednak, że został on zaproszony przez Kim Dzong Una do odwiedzenia KRLD.

 • Dziś wysyp sondaży. MB dla "Faktów", TNS dla "Faktu", DO dla "Polska The Times" i IBRIS dla Radia Zet. Ten ostatni najbardziej zwrócił mą uwagę, bo ośrodek IBRIS przeżywa ostatnio istne sondażowe ADHD. Dziś ogłosił wspomniany sondaż dla Zetki (PiS 35,8 : PO 22,2), wczoraj dla Onetu (33,4 : 23,8), dwa dni temu dla "Rzeczpospolitej" (34 : 24), tydzień temu też dla Radia Zet (36 : 24,3) i też dla Onetu (35,6 : 23,2)...

 • Wielka dol(h)ina w Krakowie

  Fatalna dyspozycja Emiliana Dolhy sprawiła, że do przerwy Lech przegrywał z Wisłą 0:4, ale beznadziejnie zagrał cały zespół Kolejorza. Z taką grą można myśleć najwyżej o środku tabeli.

 • Ina Lekiewicz: Trendy retro najmodniejsze tej jesieni

  ...neogrunge, czyli łączenie wielu różnych tkanin, łączenie kolorów, trochę inspiracja latami 90. i stylem Courtney Love. Katarzyna Sobiechowska-Szuchta: A jeśli chodzi o motywy etniczne? Ina Lekiewicz...

 • Zachodniopomorskie: Rzeka Ina przekroczyła stan alarmowy

  Ina w Stargardzie Szczecińskim o 9 centymetrów przekroczyła stan alarmowy. Jeżeli rzeka wystąpi z koryta, zaleje kilka ulic. Nieprzejezdne są drogi Kępno-Mosina, Żarowo-Lubowo i Krzywnica-Nowa Dąbrowa. Podnosi się też ponownie Rega w Trzebiatowie. Tam już zalanych jest kilkadziesiąt budynków.

 • Korea Południowa: Andrzej Duda honorowym obywatelem Seulu

  ...pokojowych instrumentów ich rozwiązywania". "Ponieważ wiem, że takie samo podejście jest realizowane w polityce pana prezydenta i Korei, w związku z tym nie mam wątpliwości, że jesteśmy w tym...

 • Kim Dzong Un zaprosił do Pjongjangu papieża Franciszka

  - Przywódca Korei Północnej Kim Dzong Un - poinformował we wtorek rzecznik prezydenta Korei Południowej Mun Dze Ina. Zaproszenie ma zostać przekazane papieżowi w przyszłym tygodniu.

 • Policja i straż pożarna szukają 13-latka, który w piątek bawił się nad rzeką Iną w Goleniowie w województwie zachodniopomorskim. Jego kolega dopiero dobę po zdarzeniu poinformował dorosłych, że chłopak podczas zabawy zniknął w rzece.

 • Putin i nowy prezydent Korei Płd. rozmawiali o Korei Płn.

  Prezydent Rosji Władimir Putin zapewnił w piątek nowego prezydenta Korei Południowej Mun Dze Ina, że jest gotów odegrać konstruktywną rolę w rozwiązywaniu problemu zagrożenia nuklearnego ze strony Korei Północnej.

 • ​Meksyk: Obrador wygrał wybory prezydenckie

  Lewicowy kandydat Andres Manuel Lopez Obrador wygrał niedzielne wybory prezydenckie w Meksyku, otrzymując 53-53,8 proc. głosów - wynika ze wstępnych oficjalnych szacunków podanych przez Meksykański Narodowy Instytut Wyborczy (INE).

Zdjęcia na temat: ins