• Informacje na temat:

  ismail i

Artykuły na temat: ismail i
 • Lider Hamasu wzywa do "nowej intifady"

  Przywódca radykalnej palestyńskiej organizacji Hamas Ismail Hanije wezwał w czwartek do "nowej intifady", czyli palestyńskiego powstania przeciwko Izraelowi.

 • Zdjęcie dnia: Putrajaya

  Autorem zdjęcia, które zostało wykonane podczas festiwalu balonów w Malezji, jest fotoreporter EPA Fazry Ismail.

 • Rosyjski duchowny muzułmański: Trzeba wszystkie kobiety obrzezać, by nie było rozpusty

  Mufti ​Ismail Berdijew, przewodniczący Centrum Koordynacyjnego Muzułmanów Kaukazu Północnego w wywiadzie dla rosyjskiej agencji Interfax stwierdził, że najlepszym sposobem ograniczenia "wybujałej kobiecej seksualności" powinno być masowe okaleczenie ich narządów płciowych.

 • Hamas: Będzie więcej protestów w Strefie Gazy. ONZ chce misji śledczej

  Szef rządzącego w Strefie Gazy Hamasu Ismail Hanije zapowiedział w piątek kontynuację masowych protestów na granicy tej palestyńskiej enklawy z Izraelem. Jak stwierdził, mają one trwać "aż do osiągnięcia celów".

 • Szef Hamasu zapowiada dalsze protesty na granicy Strefy Gazy i Izraela

  ...​Szef rządzącego w Strefie Gazy Hamasu Ismail Hanije zapowiedział w piątek kontynuację masowych protestów na granicy tej palestyńskiej enklawy z Izraelem. Jak stwierdził, mają one trwać "aż do osiągnięcia celów".

 • Pakistan: Uwolniono porwanych przez talibów podwykonawców Geofizyki Kraków

  Sześciu porwanych przez talibów Pakistańczyków - podwykonawców pracujących w Pakistanie dla spółki Geofizyka Kraków - zostało uwolnionych minionej nocy po ponad sześciu miesiącach niewoli - podał Reuters, powołując się na lokalne władze. Pakistańczycy zostali uprowadzeni w listopadzie ubiegłego roku w pobliżu miasta Dera Ismail Khan, gdzie prowadzili dla Geofizyki Kraków prace poszukiwawcze.

 • Uderzył sędziego w twarz, nie zagra w 70 meczach

  Bezprecedensowa kara za faul w austriackiej piątej lidze. Piłkarz tamtejszego SK Rum, Ismail Gunduz, został zdyskwalifikowany na 70 meczów za uderzenie sędziego w twarz.

 • Utrzymująca się od roku epidemia eboli w kilku krajach Afryki Zachodniej zakończy się do końca sierpnia - ocenił w rozmowie z BBC szef misji ONZ ds. walki z epidemią (UNMEER) Ismail uld Szejk Ahmed.

 • Hamas wezwał do "nowej intifady". "Niech piątek będzie dniem gniewu"

  P​rzywódca radykalnej organizacji palestyńskiej Hamas Ismail Hanije wezwał do "nowej intifady" - palestyńskiego powstania przeciw Izraelowi. "Niech 8 grudnia (piątek) będzie pierwszym dniem intifady przeciwko okupantowi" - nawoływał w mieście Gaza. Apel nastąpił dzień po ogłoszeniu przez prezydenta Donalda Trumpa, że USA uznają Jerozolimę za stolicę Izraela. "Możemy jedynie stawić czoło...

 • Hamas: Zamiast żebrać o państwo, wyzwalajmy je

  Powinniśmy wyzwolić nasze państwo, a nie żebrać o nie w ONZ - powiedział hamasowski premier Strefy Gazy Ismail Hanija.

Zdjęcia na temat: ismail i
Wideo na temat: ismail i
Dyskusje na temat: ismail i