• Informacje na temat:

  itaka

Artykuły na temat: itaka
 • Klienci Itaka i Rainbow Tours w Grecji są bezpieczni

  ..."Nasi turyści są bezpieczni, ich życiu nic nie zagraża" - zapewnia reportera RMF FM biuro podróży Itaka. Według jego przedstawicieli, klienci w Grecji przebywają głównie w regionach, których nie dotknęły pożary. Z informacji PIT wynika, że bezpieczni są też klienci biura Rainbow Tours.

 • Poezja na unijnych salonach. Timmermans poleciał "Itaką"

  ...nie obawia się, że wysłuchania Polski będą się mnożyć, a rezultatu nie będzie. Wtedy polityk przypomniał wiersz Konstandinosa Kawafisa "Itaka". To jeden z moich ulubionych poetów - pochwalił się(...) wiersz Kawafisa będzie mi się już teraz kojarzył z uderzającą w Polskę - procedurą art. 7. Szkoda. Itaka Konstandinos Kawafis Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz, życzyć sobie winieneś, by długa...

 • Poezja na unijnych salonach. Timmermans poleciał "Itaką"

  ...nie obawia się, że wysłuchania Polski będą się mnożyć, a rezultatu nie będzie. Wtedy polityk przypomniał wiersz Konstandinosa Kawafisa "Itaka". - To jeden z moich ulubionych poetów - pochwalił(...) wiersz Kawafisa będzie mi się już teraz kojarzył z uderzającą w Polskę - procedurą art. 7. Szkoda. Itaka Konstandinos Kawafis Jeżeli do Itaki wędrować zamierzasz, życzyć sobie winieneś, by długa...

 • Zamach w Tunezji. Itaka zawiesza wyjazdy

  Biuro podróży Itaka do odwołania zawiesza wyloty swoich wycieczek do Tunezji. To właśnie klienci Itaki ucierpieli w zamachu terrorystycznym w Tunisie. Wiceprezes i rzecznik firmy Piotr Henicz poinformował, że w ciągu 24 godzin turyści z Tunezji wrócą do Polski.

 • Aukcja dla Itaki

  Fundacja Itaka od dziewięciu lat wspiera rodziny osób, które zaginęły bez wieści. Takich przypadków jest w naszych czasach - dobie wielkich migracji - bardzo wiele. Dotknięte taką tragedią rodziny przeżywają ciężką traumę. Wymagają psychologicznej, prawnej i socjalnej pomocy. Aby zebrać na nią fundusze, Itaka organizuje ogólnopolską akcję, w którą angażują się zarówno znane postaci życia...

 • ..."Po niektórych ludziach znika ślad" - to hasło najnowszej kampanii Fundacji Itaka, której celem jest zapobieganie zaginięciom oraz zwrócenie uwagi społecznej na ten problem. Rocznie w Polsce zgłaszanych jest kilkanaście tysięcy zaginięć.

 • Rusza świąteczna akcja fundacji Itaka

  Codziennie w Polsce ginie bez wieści 41 osób. Ich rodziny potrzebują profesjonalnego wsparcia - alarmuje fundacja Itaka, która dzięki akcji sprzedaży kartek świątecznych chce zebrać środki na pomoc dla nich.

 • "Szczególna grupa zaginionych". Alarm fundacji Itaka

  Wpadają w depresję i z bezsilności, czując ciężar niespełnionych oczekiwań najbliższych, decydują się na ucieczkę - charakteryzuje takie osoby Aleksander Zabłocki z Fundacji Itaka, która zajmuje się poszukiwaniem osób zaginionych. Czasami wyjeżdżają one do innego miasta, za granicę, a czasem żegnają się ze światem - dodaje. Jak przypomina "Metro", według policyjnych statystyk...

 • Fundacja ITAKA - Centrum poszukiwań ludzi zaginionych i warszawska straż miejska podpisały w środę porozumienie o współpracy. Dotyczy ona wymiany informacji o poszukiwaniach zaginionych osób, profilaktyki oraz dystrybucji materiałów informacyjnych i edukacyjnych.

 • Itaka: Wyjazd "w ciemno" grozi zaginięciem

  Wyjazd "w ciemno" do pracy za granicą niesie ryzyko zaginięcia - przestrzega Itaka - Centrum Poszukiwań Ludzi Zaginionych. W rozpoczętej dziś kampanii "Bezpieczna praca za granicą" fundacja zaleca, by sprawdzić ofertę pracy i utrzymywać kontakt z bliskimi w kraju.

Zdjęcia na temat: itaka
Wideo na temat: itaka
 • Kolejne biura podróży odwołują wycieczki do Egiptu

  Biura podróży jedno po drugim decydują o wstrzymaniu lotów do egipskich kurortów. Podróże w tamtym kierunku odwołały Neckermann, TUI, Wezyr Holidays, Itaka, Rainbow Tours, Exim Tours oraz Sun&Fun Holidays. Ich klienci doskonale rozumieją sytuację i sami rezygnują z wycieczek do Egiptu. Ostrzeżenie wydało także MSZ.

Dyskusje na temat: itaka