• Informacje na temat:

  iwan

Artykuły na temat: iwan
 • Tomasz Iwan znów został ojcem

  Tomasz Iwan i Natalia Jakuła zostali rodzicami! Dobrą nowiną partnerka byłego piłkarza pochwaliła się na Instagramie. "Dzień kobiet nabiera dla mnie nowego znaczenia. Dziękuje bardzo za życzenia, NAJSZCZĘŚLIWSZA" - napisała Natalia.

 • Zmarł "papież podnoszenia ciężarów" Bułgar Iwan Abadżijew

  Nazywany "papieżem podnoszenia ciężarów" Bułgar Iwan Abadżijew zmarł w wieku 85 lat - poinformowały władze krajowej federacji. Był jednym z najbardziej znanych i utytułowanych na świecie trenerów w tej dyscyplinie.

 • Senator Stanisław Iwan odchodzi z PO

  Senator Stanisław Iwan - przeciwnik ustawy o in vitro - ogłosił, że rozstaje się z Platformą Obywatelską.

 • Andrzej Iwan trafił do szpitala. Jest w śpiączce

  Andrzej Iwan trafił do szpitala. Znajomi byłego piłkarza i trenera mówią, że sprawa jest poważna – informuje „Przegląd Sportowy”.

 • Tomasz Iwan: Golf to pasja

  Tomasz Iwan - były piłkarz a obecnie dyrektor piłkarskiej reprezentacji Polski od kilku lat każdą wolna chwilę stara się spędzać na polu golfowym. Jak golf stał się jego życiową pasję i jak samemu zacząć przygodę z tą dyscypliną sportu. Z Tomaszem Iwanem rozmawiał o tym Patryk Serwański.

 • Tomasz Iwan: Będę kibicował drużynom Polaków

  ...sportowy reprezentacji Tomasz Iwan.

 • Rosja: Nie żyje Iwan Bukawszyn, 20-letni arcymistrz szachowy

  Rosyjski arcymistrz szachowy Iwan Bukawszyn, wielokrotny mistrz Europy w kategoriach juniorskich, zmarł nagle w wieku 20 lat. Przyczyną zgonu był prawdopodobnie udar mózgu.

 • Iwan Wyrypajew

  Rosyjski aktor, reżyser, scenarzysta i dramatopisarz. Członek Rosyjskiej Akademii Filmowej. Absolwent wydziału aktorskiego Wyższej Szkoły Teatralnej w Irkucku. Studiował także reżyserię w Wyższej Szkole Teatralnej im. Szczukina w Moskwie.

 • ​Tomasz Iwan: Holendrzy bardziej zasłużyli na trzecie miejsce

  ..."Holandia ma dużo do stracenia, ale pod względem sportowym bardziej zasłużyła na trzecie miejsce" - mówi przed sobotnim pocieszenia finałem mundialu Tomasz Iwan. Były reprezentant Polski w piłce nożnej przekonuje w RMF FM, że Holendrzy i Brazylijczycy przede wszystkim będą musieli wygrać sami ze sobą. W niedzielnym finale Niemcy - Argentyna Iwan typuje remis.

 • Iwan Szafranko - wystawa w BWA

  Biuro Wystaw Artystycznych (ul. Blich 2) zaprasza do obejrzenia wystawy słowackiego artysty Iwana Szafranko. Obrazy, obiekty i grafikę oglądać można do 6 lutego 2009.

Zdjęcia na temat: iwan
Wideo na temat: iwan
 • Iwan: Nowemu trenerowi na pewno będzie ciężko

  "Fornalik powinien sam zrezygnować, nie zauważyłem u niego wizji reprezentacji" - ocenia były piłkarz Tomasz Iwan. "Pytanie, co dalej. Ciężko na nie odpowiedzieć. Jakikolwiek trener nie przyjdzie, na pewno będzie mu ciężko" - dodaje.

 • Iwan: Ta reprezentacja się zgrywa. Wcześniej nie było trenera integrującego zespół

  „Najważniejsze, żeby wyjść dziś na boisko i zagrać z sercem”- tak o meczu ze Szkocją mówi w Kontrwywiadzie RMF FM były reprezentant Polski a dziś jeden z dyrektorów kadry Tomasz Iwan. „To będzie(...) bardziej byśmy się… cieszyli"- tłumaczy. Iwan zdradza w czym może tkwić tajemnica ostatniego sukcesu Polaków. Ta reprezentacja się zgrywa. Pod każdym względem. To świadomość, że tworzymy zespół. Wcześniej

 • Kwiatkowski: "Iwan" planował ucieczkę

  Artur Zirajewski przedawkował leki nasenne i usypiające, by uciec z aresztu śledczego. Miało to nastąpić po przeniesieniu go do szpitala zewnętrznego.