• Informacje na temat:

  iwaniuk

Artykuły na temat: iwaniuk
 • Mieszkańcy Lubelszczyzny skarżą się na smród. To płoną torfowiska na Ukrainie

  Coś z Ukrainy śmierdzi i to dosłownie. To dym, który nawiewany jest na polską stroną. Szczególnie odczuwany w rejonie Włodawy. To palące się torfowiska. Mieszkańcy obawiają się smrodu w powietrzu. „Sytuacja jest monitorowana. Na razie nic złego się nie dzieje” - zapewnia dr inż. Arkadiusz Iwaniuk, zastępca Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska w Lublinie.

 • Wójt gminy Terespol Krzysztof Iwaniuk złożył prawdziwe oświadczenie lustracyjne, że nie był świadomym współpracownikiem służb PRL - orzekł w środę Sąd Apelacyjny w Lublinie.

 • Sąd Okręgowy w Lublinie uznał w czwartek, że wójt gminy Terespol (woj. lubelskie) Krzysztof Iwaniuk w 2008 r. złożył niezgodne z prawdą oświadczenie lustracyjne, jakoby nie był on świadomym współpracownikiem służb PRL.

 • CBA chce odwołania starosty sokołowskiego

  Starosta z Sokołowa Podlaskiego pod lupą CBA. Centralne Biuro Antykorupcyjne zarzuca mu dwukrotne złamanie tzw. ustawy antykorupcyjnej. Chodzi o zasiadanie w radzie nadzorczej spółki prawa handlowego oraz pełnienie funkcji członka zarządu klubu sportowego prowadzącego działalność gospodarczą. W związku z tym agenci chcą, by Leszek Iwaniuk został odwołany z funkcji starosty.

 • Terespol będzie rozudowany?

  Świetlana przyszłość gminy Terespol. Na razie tylko na papierze, ale - jak zapewnia wójt Krzysztof Iwaniuk - prace rozpoczną się za pięć lat. Chodzi o budowę nowego miasta, a raczej o nowe centrum wiejskiej gminy.

 • Lwów chce eksportować śmieci do Polski. Urzędnicy są sceptyczni

  ...i możliwościach. Na razie czekamy - przyznaje Olga Mazurek-Podleśna. Sceptycznie na apel Lwowa reaguje Arkadiusz Iwaniuk, zastępca Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska. Przede(...), wysypiska, które mają jakieś moce przerobowe ponad te, których używają na co dzień - mówi. Iwaniuk podkreśla jednak, że należy postępować bardzo ostrożnie. Procedura potrwa wiele miesięcy. Na pewno...

 • RMF FM: Lwów chce eksportować śmieci do Polski

  ...i możliwościach. "Na razie czekamy" - przyznaje Olga Mazurek-Podleśna. Sceptycznie na apel Lwowa reaguje Arkadiusz Iwaniuk, zastępca Lubelskiego Wojewódzkiego Inspektora Ochrony Środowiska. Przede(...) lubelskim jakieś instalacje, wysypiska, które mają jakieś moce przerobowe ponad te, których używają na co dzień" - mówi. Iwaniuk podkreśla jednak, że należy postępować bardzo ostrożnie. "Procedura potrwa...

 • Świetlana przyszłość gminy Terespol. Na razie tylko na papierze, ale - jak zapewnia wójt Krzysztof Iwaniuk - za pięć lat prace ruszą z kopyta. Chodzi o budowę nowego miasta, a raczej o nowe centrum wiejskiej gminy.

 • Kto zapłaci za podwyżki dla nauczycieli?

  .... Krzysztof Iwaniuk, wójt gminy Terespol i przewodniczący Związku Gmin Wiejskich wskazał, że 1/3 gmin nie ma rezerw budżetowych, a dla niektórych dodatkowe koszty mogą być zagrożeniem dla płynności finansowej(...) przeznaczy kolejne ok. 300 tys. zł. Iwaniuk zaznaczył, że nie wiadomo, co będzie po 1 stycznia, jaka będzie subwencja oświatowa i na ile pokryje koszty podwyżek dla nauczycieli. Dodał, że jego zdaniem...

 • Zagraniczne media o zmianie na stanowisku premiera w Polsce

  ...korespondent "Le Monde" Jakub Iwaniuk, w artykule zamieszczonym późną nocą na stronie internetowej gazety, podkreśla, że "w przeciwieństwie do swej poprzedniczki (Beaty Szydło) Morawiecki zna angielski i swobodnie czuje się na spotkaniach międzynarodowych". Iwaniuk zauważa, że "nic nie wskazywało na to, by ten były bankier i doradca ekonomiczny poprzedniego rządu (PO-PSL) miał zajść tak wysoko...

Zdjęcia na temat: iwaniuk
Dyskusje na temat: iwaniuk