• Informacje na temat:

  iwanow

Artykuły na temat: iwanow
 • Rosja: Siergiej Iwanow przestrzega Stany Zjednoczone

  Siergiej Iwanow - szef administracji Władimira Putina - przestrzegł w wywiadzie dla "Financial Timesa" Stany Zjednoczone przed magazynowaniem broni ciężkiej w krajach Europy Wschodniej. Omówienie wywiadu zamieszczono w niedzielę na stronie internetowej dziennika.

 • Siergiej Iwanow pojedzie na obchody rocznicowe w Auschwitz

  Rzecznik prasowy prezydenta Rosji Władimira Putina, Dmitrij Pieskow potwierdził, że na obchody 70. rocznicy wyzwolenia nazistowskiego obozu Auschwitz, które odbędą się 27 stycznia, przyjedzie szef administracji Kremla Siergiej Iwanow.

 • Prapremiera "Irańskiej konferencji" Iwana Wyrypajewa

  Znakomici aktorzy, nowy język teatralny, aktualne pytania. Prapremiera "Irańskiej konferencji" Iwana Wyrypajewa już 14 września na Scenie na Woli Teatru Dramatycznego w Warszawie.

 • Tomasz Iwan znów został ojcem

  Tomaszowi Iwanowi i Natalii Jakule urodził się chłopiec. Para nazwała syna Wiktor. W jednym z wywiadów Natalia Jakuła wyznała,  że "to dziecko Euro 2016". Pociecha została bowiem poczęta właśnie w czasie trwania rozgrywek o mistrzostwo Europy w piłce nożnej. Wiktor to pierwsze dziecko Natalii Jakuły, ale trzecie Tomasza Iwana. Były piłkarz ma bliźnięta: Tinę i Oskara (z poprzedniego związku...

 • Anarchiści zapowiadają na dzisiaj obrzucenie tortem Ministra Spraw Zagranicznych Rosji - Igora Iwanowa, który gości z wizytą w Polsce. Byłby to już trzeci w ciągu ostatnich dni "zamach tortowy" na polityka.

 • Złożeniem kwiatów pod stołeczną tablicą upamiętniającą polskiego superagenta z okresu II wojny światowej Jerzego Iwanow-Szajnowicza uczczono przypadającą w środę 100. rocznicę jego urodzin.

 • Iwanow: Umniejsza się ogromną rolę Rosji w zwycięstwie w II wojnie światowej

  Szef administracji prezydenta Rosji Siergiej Iwanow, uczestniczący we wtorek w obchodach 70. rocznicy wyzwolenia Auschwitz, skrytykował próby przekłamywania historii. Mówił o "politycznej koniunkturze", z której maja wynikać dążenia do "umniejszenia ogromnej roli Rosji" w zwycięstwie w II wojnie światowej. Jednocześnie podziękował władzom polskim za dobry stan pomników żołnierzy Armii Czerwonej.

 • Zmarł "papież podnoszenia ciężarów" Bułgar Iwan Abadżijew

  Nazywany "papieżem podnoszenia ciężarów" Bułgar Iwan Abadżijew zmarł w wieku 85 lat - poinformowały władze krajowej federacji. Był jednym z najbardziej znanych i utytułowanych na świecie trenerów w tej dyscyplinie.

 • W Atenach uczczona zostanie w poniedziałek tragiczna śmierć Jerzego Iwanow-Szajnowicza.

 • Senator Stanisław Iwan odchodzi z PO

  Senator Stanisław Iwan - przeciwnik ustawy o in vitro - ogłosił, że rozstaje się z Platformą Obywatelską.

Zdjęcia na temat: iwanow
Wideo na temat: iwanow
 • Iwan: Mam nadzieję, że do Polski wrócimy dopiero w lipcu

  Iwan: Mam nadzieję, że do Polski wrócimy dopiero w lipcu

 • Iwan: Ta reprezentacja się zgrywa. Wcześniej nie było trenera integrującego zespół

  „Najważniejsze, żeby wyjść dziś na boisko i zagrać z sercem”- tak o meczu ze Szkocją mówi w Kontrwywiadzie RMF FM były reprezentant Polski a dziś jeden z dyrektorów kadry Tomasz Iwan. „To będzie trudniejszy mecz niż ten z Niemcami. Szkoci dostali ostrzeżenie, że grają z najlepszymi”- wyjaśnia. Gość Konrada Piaseckiego zdradza, że "po meczu z Niemcami nie było zabawy. Za moich czasów pewnie bardziej byśmy się… cieszyli"- tłumaczy. Iwan zdradza w czym może tkwić tajemnica ostatniego sukcesu...

 • Iwan: Nowemu trenerowi na pewno będzie ciężko

  "Fornalik powinien sam zrezygnować, nie zauważyłem u niego wizji reprezentacji" - ocenia były piłkarz Tomasz Iwan. "Pytanie, co dalej. Ciężko na nie odpowiedzieć. Jakikolwiek trener nie przyjdzie, na pewno będzie mu ciężko" - dodaje.

Dyskusje na temat: iwanow