• Informacje na temat:

  iwanowski

Artykuły na temat: iwanowski
 • Heathcliff Janusz Iwanowski Pineiro spędzi najbliższe trzy miesiące za kratkami. Na wniosek prokuratury, sąd zdecydował wczoraj o jego tymczasowym aresztowaniu. Pineiro był do wtorku poszukiwany międzynarodowym listem gończym. Chodzi o sprawę zagarnięcia pieniędzy na szkodę firmy „Impexmetal” oraz jednego z banków.

 • Wyrzeźbił życie papieża

  Spotkanie Jana Pawła II z Matką Teresą z Kalkuty czy kardynałem Wyszyńskim to tylko niektóre ze scen z życia papieża, jakie można oglądać w Tyrawie Wołoskiej. Mieszkający tam Bogusław Iwanowski znany rzeźbiarz ludowy przedstawił życie papieża w 24 dębowych rzeźbach.

 • Rosyjskie wojska desantowe rozpoczęły ćwiczenia na Syberii

  Ponad 2 tysiące spadochroniarzy i 250 jednostek sprzęty wojskowego z Buriacji na wschodniej Syberii i obwodu iwanowskiego, położonego w europejskiej części Rosji, bierze udział w czterodniowych manewrach.

 • ...nazwanych przez uczniów z Torunia i Sierpca, na niebie krążyć będzie jeszcze jedna związana z Polską - (198820) Iwanowska, została nazwana na cześć prof. Wilhelminy Iwanowskiej (1905-1999), która po...

 • Andrzej Olechowski gościem Krakowskiego Przedmieścia 27

  Janusz Iwanowski Pineiro został aresztowany na 3 miesiące. Komu i dlaczego zależało na powstaniu Platformy Obywatelskiej? "Rzesza obiboków i leserów" -mówi Jan Maria Rokita o Sejmie. Te tematy poruszali Tomasz Skory i Konrad Piasecki w rozmowie z Andrzejem Olechowskim w "Krakowskim Przedmieściu 27".

 • Pineiro stawił się w warszawskiej prokuraturze

  Heathcliff Janusz Iwanowski Pineiro - jeden z bohaterów filmu, którego pierwszy odcinek TVP wyemitowała dwa dni temu - kilka minut po godzinie ósmej pojawił się dzisiaj przed drzwiami warszawskiej prokuratury. Pineiro od jesieni 1999 r. jest poszukiwany listem gończym. Do tej pory twierdził jednak, że nic o tym nie wie.

 • Witold Krasucki i Andrzej Goszczyński gośćmi Krakowskiego Przedmieścia 27

  Solidna dziennikarska praca czy polityczna prowokacja? Wczoraj publiczna telewizja pokazała drugą cześć filmu o związkach polityków PC z aferą FOZZ. Jego bohater Janusz Iwanowski Pineiro został wczoraj zatrzymany przez prokuraturę. Gośćmi dzisiejszego Krakowskiego Przedmieścia są Witold Krasucki, autor filmu na temat afery FOZZ i Andrzej Goszczyński dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy.

 • Rosja sprawdziła gotowość swojej broni jądrowej

  Rosja sprawdziła stan gotowości rakiet z głowicami jądrowymi. Dywizjon mobilnych wyrzutni rakiet "Jars" i "Topol- M", w obwodzie Iwanowskim odwiedził dziś minister obrony Siergiej Szojgu. Szef resortu ocenił sprawność bojową żołnierzy i sprzętu na "piątkę".

 • Rosyjska policja prowadzi pościg za dwoma gangsterami, którzy zastrzelili wczoraj w obwodzie iwanowskim siedem osób, w tym trzech policjantów.

 • W warszawskiej prokuraturze zakończyło się kolejne przesłuchanie Headcliffa Iwanowskiego Pineiry. Podobnie jak poprzednie dotyczyło wyłudzenia kredytu z banku w Lublinie i przywłaszczenia ponad miliona złotych z kasy Impexmetalu.

Dyskusje na temat: iwanowski
 • Re: MON kupi tysiąc aparatów latających Warmate

  no i pasi.Ruscy zbudowali nowy czolg -ma ksywe Armata .A my bedziemy walic w niego W Armatami.

 • Re: Ukraina wycofuje urzędy z Zagłębia Donieckiego

  rosja zdycha, niebawem, pobory beda przynosic do domu w workach! Chleb 1000 Rubli tj. 1/5 sredniej pensji! Balagan gospodarczy zlikwiduje wojsko i obrone beda musieli zwrocic sie do USA o pomoc militarna i materialna. Systemy obronne rosji sa nieszczelne jak ser szwajcarski. Ruskie, nada wam za rabotu!

 • Re: Kanclerz Niemiec o dalszych sankcjach wobec Moskwy

  ukonczyles pewnie szkole dla propagandystow i jakies kursa obslugi kombajnow? Polacy nie dadza sie nabrac na wredna propagande putlera! Gon sie psisynu!

 • Re: Należy powtórzyć wybory? Komorowski: To odmęty szaleństwa

  Kurica nie ptica,Polsza nie zagranica,.Panie Rezydencie.

 • Re: "NYT": Rosja rozmieściła rakiety naruszające układ INF

  cyt "„Dziś najbardziej biedne regiony Rosji to regiony rdzennie rosyjskie – obwody Iwanowski, Riazański, Włodzimierski, Wołogodzki, Pskowski. Dysproporcja w finansowaniu regionów jest ogromna. Na przykład Kaukaz dostaje miliardy dolarów dotacji z Moskwy, a cała Rosja musi płacić na Krym. To nie pozwala na rozwój kraju” – oburza się rosyjski komunista Denis Woronienkow, były deputowany rosyjskiej

 • Re: Trybunał Konstytucyjny podjął decyzję ws. odroczenia rozprawy

  Bracia Kaczyńscy oskarżeni o związki z FOZZ Biznesmen Janusz Heathcliff Iwanowski Pineiro i dziennikarz „Trybuny” Jakub Kopeć oskarżyli we wspólnej książce, że dawni liderzy Porozumienia Centrum, Jarosław i Lech Kaczyński otrzymali prawie 3 mln dol. z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego.

 • Re: Kerry odgraża się Rosji: Będą konsekwencje

  Zgodnie z zestawieniem Sławomira Iwanowskiego (S. Iwanowski, „Siły Zbrojne Ukrainy i Białorusi”, Akademia Obrony Narodowej, Warszawa 2010), w 2009 roku na arsenał ukraińskiej armii składały się: - 2984 czołgów (6 x T-84, 167 x T-80, 1032 x T-72, 1667 x T-64 – podstawowy czołg wojsk pancernych, 112 x T-55); - 5010 Bojowych Wozów Opancerzonych – (1434 x BWP-2, 944 xBWP-1, 4 x BWP-3, 60 x BWD-1, 78

 • Re: Kerry odgraża się Rosji: Będą konsekwencje

  Trochę danych o "biednej" Ukraińskiej armii (dane ze źródeł polskich): Zgodnie z zestawieniem Sławomira Iwanowskiego (S. Iwanowski, „Siły Zbrojne Ukrainy i Białorusi”, Akademia Obrony Narodowej, Warszawa 2010), w 2009 roku na arsenał ukraińskiej armii składały się: - 2984 czołgów (6 x T-84, 167 x T-80, 1032 x T-72, 1667 x T-64 – podstawowy czołg wojsk pancernych, 112 x T-55); - 5010 Bojowych

 • Re: "Afera madrycka" w prokuraturze. SLD wysłało pismo

  Z OSTATNIEJ CHWILI - Niezależna.pl - cytat: "Uczniowie wyciągani są z lekcji, pracownicy z zakładów pracy, młodociani działacze przeszukiwani są w swoich domach na oczach rodziców. Apelujemy do policji i prokuratury o zaprzestanie nękania uczestników Marszu Niepodległości! – mówił na konferencji prasowej Marcin Iwanowski z zespołu prawnego Stowarzyszenia Marsz Niepodległości. Według informacji