• Informacje na temat:

  iwanowski

Artykuły na temat: iwanowski
 • Heathcliff Janusz Iwanowski Pineiro spędzi najbliższe trzy miesiące za kratkami. Na wniosek prokuratury, sąd zdecydował wczoraj o jego tymczasowym aresztowaniu. Pineiro był do wtorku poszukiwany międzynarodowym listem gończym. Chodzi o sprawę zagarnięcia pieniędzy na szkodę firmy „Impexmetal” oraz jednego z banków.

 • Wyrzeźbił życie papieża

  Spotkanie Jana Pawła II z Matką Teresą z Kalkuty czy kardynałem Wyszyńskim to tylko niektóre ze scen z życia papieża, jakie można oglądać w Tyrawie Wołoskiej. Mieszkający tam Bogusław Iwanowski znany rzeźbiarz ludowy przedstawił życie papieża w 24 dębowych rzeźbach.

 • Rosyjskie wojska desantowe rozpoczęły ćwiczenia na Syberii

  Ponad 2 tysiące spadochroniarzy i 250 jednostek sprzęty wojskowego z Buriacji na wschodniej Syberii i obwodu iwanowskiego, położonego w europejskiej części Rosji, bierze udział w czterodniowych manewrach.

 • ...nazwanych przez uczniów z Torunia i Sierpca, na niebie krążyć będzie jeszcze jedna związana z Polską - (198820) Iwanowska, została nazwana na cześć prof. Wilhelminy Iwanowskiej (1905-1999), która po...

 • Andrzej Olechowski gościem Krakowskiego Przedmieścia 27

  Janusz Iwanowski Pineiro został aresztowany na 3 miesiące. Komu i dlaczego zależało na powstaniu Platformy Obywatelskiej? "Rzesza obiboków i leserów" -mówi Jan Maria Rokita o Sejmie. Te tematy poruszali Tomasz Skory i Konrad Piasecki w rozmowie z Andrzejem Olechowskim w "Krakowskim Przedmieściu 27".

 • Pineiro stawił się w warszawskiej prokuraturze

  Heathcliff Janusz Iwanowski Pineiro - jeden z bohaterów filmu, którego pierwszy odcinek TVP wyemitowała dwa dni temu - kilka minut po godzinie ósmej pojawił się dzisiaj przed drzwiami warszawskiej prokuratury. Pineiro od jesieni 1999 r. jest poszukiwany listem gończym. Do tej pory twierdził jednak, że nic o tym nie wie.

 • Witold Krasucki i Andrzej Goszczyński gośćmi Krakowskiego Przedmieścia 27

  Solidna dziennikarska praca czy polityczna prowokacja? Wczoraj publiczna telewizja pokazała drugą cześć filmu o związkach polityków PC z aferą FOZZ. Jego bohater Janusz Iwanowski Pineiro został wczoraj zatrzymany przez prokuraturę. Gośćmi dzisiejszego Krakowskiego Przedmieścia są Witold Krasucki, autor filmu na temat afery FOZZ i Andrzej Goszczyński dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy.

 • Rosja sprawdziła gotowość swojej broni jądrowej

  Rosja sprawdziła stan gotowości rakiet z głowicami jądrowymi. Dywizjon mobilnych wyrzutni rakiet "Jars" i "Topol- M", w obwodzie Iwanowskim odwiedził dziś minister obrony Siergiej Szojgu. Szef resortu ocenił sprawność bojową żołnierzy i sprzętu na "piątkę".

 • Rosyjska policja prowadzi pościg za dwoma gangsterami, którzy zastrzelili wczoraj w obwodzie iwanowskim siedem osób, w tym trzech policjantów.

 • W warszawskiej prokuraturze zakończyło się kolejne przesłuchanie Headcliffa Iwanowskiego Pineiry. Podobnie jak poprzednie dotyczyło wyłudzenia kredytu z banku w Lublinie i przywłaszczenia ponad miliona złotych z kasy Impexmetalu.

Dyskusje na temat: iwanowski
 • Re: MON kupi tysiąc aparatów latających Warmate

  no i pasi.Ruscy zbudowali nowy czolg -ma ksywe Armata .A my bedziemy walic w niego W Armatami.

 • Re: Ukraina wycofuje urzędy z Zagłębia Donieckiego

  rosja zdycha, niebawem, pobory beda przynosic do domu w workach! Chleb 1000 Rubli tj. 1/5 sredniej pensji! Balagan gospodarczy zlikwiduje wojsko i obrone beda musieli zwrocic sie do USA o pomoc militarna i materialna. Systemy obronne rosji sa nieszczelne jak ser szwajcarski. Ruskie, nada wam za rabotu!

 • Re: Kanclerz Niemiec o dalszych sankcjach wobec Moskwy

  ukonczyles pewnie szkole dla propagandystow i jakies kursa obslugi kombajnow? Polacy nie dadza sie nabrac na wredna propagande putlera! Gon sie psisynu!

 • Re: Należy powtórzyć wybory? Komorowski: To odmęty szaleństwa

  Kurica nie ptica,Polsza nie zagranica,.Panie Rezydencie.

 • Re: "NYT": Rosja rozmieściła rakiety naruszające układ INF

  cyt "„Dziś najbardziej biedne regiony Rosji to regiony rdzennie rosyjskie – obwody Iwanowski, Riazański, Włodzimierski, Wołogodzki, Pskowski. Dysproporcja w finansowaniu regionów jest ogromna. Na przykład Kaukaz dostaje miliardy dolarów dotacji z Moskwy, a cała Rosja musi płacić na Krym. To nie pozwala na rozwój kraju” – oburza się rosyjski komunista Denis Woronienkow, były deputowany rosyjskiej

 • Re: RMF: Cztery zgony z powodu grypy w ciągu kilku dni

  nie znam pochodzenia wirusa grypy, dlatego nie będę polemizować na temat tego czy to jest wytwór jakiegoś szalonego naukowca czy taka nasza natura, ale jedno jest pewne wszelkie mutacje i grozne szczepy powstaja w laboratoriach takich jak np. Erasmus i są rozsiewane po swiecie... co ciekawe dopiero końcem 19go wieku wprowadzono termin "wirus" a zrobił to okrywca wirusów Dimitr Iwanowski, pandemia

 • Re: Trybunał Konstytucyjny podjął decyzję ws. odroczenia rozprawy

  Bracia Kaczyńscy oskarżeni o związki z FOZZ Biznesmen Janusz Heathcliff Iwanowski Pineiro i dziennikarz „Trybuny” Jakub Kopeć oskarżyli we wspólnej książce, że dawni liderzy Porozumienia Centrum, Jarosław i Lech Kaczyński otrzymali prawie 3 mln dol. z Funduszu Obsługi Zadłużenia Zagranicznego.

 • Re: Kerry odgraża się Rosji: Będą konsekwencje

  Zgodnie z zestawieniem Sławomira Iwanowskiego (S. Iwanowski, „Siły Zbrojne Ukrainy i Białorusi”, Akademia Obrony Narodowej, Warszawa 2010), w 2009 roku na arsenał ukraińskiej armii składały się: - 2984 czołgów (6 x T-84, 167 x T-80, 1032 x T-72, 1667 x T-64 – podstawowy czołg wojsk pancernych, 112 x T-55); - 5010 Bojowych Wozów Opancerzonych – (1434 x BWP-2, 944 xBWP-1, 4 x BWP-3, 60 x BWD-1, 78

 • Re: Kerry odgraża się Rosji: Będą konsekwencje

  Trochę danych o "biednej" Ukraińskiej armii (dane ze źródeł polskich): Zgodnie z zestawieniem Sławomira Iwanowskiego (S. Iwanowski, „Siły Zbrojne Ukrainy i Białorusi”, Akademia Obrony Narodowej, Warszawa 2010), w 2009 roku na arsenał ukraińskiej armii składały się: - 2984 czołgów (6 x T-84, 167 x T-80, 1032 x T-72, 1667 x T-64 – podstawowy czołg wojsk pancernych, 112 x T-55); - 5010 Bojowych