• Informacje na temat:

  iwanowski

Artykuły na temat: iwanowski
 • Heathcliff Janusz Iwanowski Pineiro spędzi najbliższe trzy miesiące za kratkami. Na wniosek prokuratury, sąd zdecydował wczoraj o jego tymczasowym aresztowaniu. Pineiro był do wtorku poszukiwany międzynarodowym listem gończym. Chodzi o sprawę zagarnięcia pieniędzy na szkodę firmy „Impexmetal” oraz jednego z banków.

 • Wyrzeźbił życie papieża

  Spotkanie Jana Pawła II z Matką Teresą z Kalkuty czy kardynałem Wyszyńskim to tylko niektóre ze scen z życia papieża, jakie można oglądać w Tyrawie Wołoskiej. Mieszkający tam Bogusław Iwanowski znany rzeźbiarz ludowy przedstawił życie papieża w 24 dębowych rzeźbach.

 • Rosyjskie wojska desantowe rozpoczęły ćwiczenia na Syberii

  Ponad 2 tysiące spadochroniarzy i 250 jednostek sprzęty wojskowego z Buriacji na wschodniej Syberii i obwodu iwanowskiego, położonego w europejskiej części Rosji, bierze udział w czterodniowych manewrach.

 • ...nazwanych przez uczniów z Torunia i Sierpca, na niebie krążyć będzie jeszcze jedna związana z Polską - (198820) Iwanowska, została nazwana na cześć prof. Wilhelminy Iwanowskiej (1905-1999), która po...

 • Andrzej Olechowski gościem Krakowskiego Przedmieścia 27

  Janusz Iwanowski Pineiro został aresztowany na 3 miesiące. Komu i dlaczego zależało na powstaniu Platformy Obywatelskiej? "Rzesza obiboków i leserów" -mówi Jan Maria Rokita o Sejmie. Te tematy poruszali Tomasz Skory i Konrad Piasecki w rozmowie z Andrzejem Olechowskim w "Krakowskim Przedmieściu 27".

 • Pineiro stawił się w warszawskiej prokuraturze

  Heathcliff Janusz Iwanowski Pineiro - jeden z bohaterów filmu, którego pierwszy odcinek TVP wyemitowała dwa dni temu - kilka minut po godzinie ósmej pojawił się dzisiaj przed drzwiami warszawskiej prokuratury. Pineiro od jesieni 1999 r. jest poszukiwany listem gończym. Do tej pory twierdził jednak, że nic o tym nie wie.

 • Witold Krasucki i Andrzej Goszczyński gośćmi Krakowskiego Przedmieścia 27

  Solidna dziennikarska praca czy polityczna prowokacja? Wczoraj publiczna telewizja pokazała drugą cześć filmu o związkach polityków PC z aferą FOZZ. Jego bohater Janusz Iwanowski Pineiro został wczoraj zatrzymany przez prokuraturę. Gośćmi dzisiejszego Krakowskiego Przedmieścia są Witold Krasucki, autor filmu na temat afery FOZZ i Andrzej Goszczyński dyrektor Centrum Monitoringu Wolności Prasy.

 • Rosja sprawdziła gotowość swojej broni jądrowej

  Rosja sprawdziła stan gotowości rakiet z głowicami jądrowymi. Dywizjon mobilnych wyrzutni rakiet "Jars" i "Topol- M", w obwodzie Iwanowskim odwiedził dziś minister obrony Siergiej Szojgu. Szef resortu ocenił sprawność bojową żołnierzy i sprzętu na "piątkę".

 • Rosyjska policja prowadzi pościg za dwoma gangsterami, którzy zastrzelili wczoraj w obwodzie iwanowskim siedem osób, w tym trzech policjantów.

 • W warszawskiej prokuraturze zakończyło się kolejne przesłuchanie Headcliffa Iwanowskiego Pineiry. Podobnie jak poprzednie dotyczyło wyłudzenia kredytu z banku w Lublinie i przywłaszczenia ponad miliona złotych z kasy Impexmetalu.

Dyskusje na temat: iwanowski