• Informacje na temat:

  iwona

Artykuły na temat: iwona
 • Iwona Hartwich: To wstyd, że musimy żebrać na ulicy

  ..."To wstyd, żebyśmy w kraju, który jest w Unii Europejskiej, musieli wychodzić na ulicę i żebrać o minimum socjalne dla osób niepełnosprawnych" - powiedziała w poniedziałek w Toruniu Iwona Hartwich podczas protestu osób niepełnosprawnych i ich rodzin.

 • ​Nowy Sącz: Iwona Mularczyk przewodniczącą rady miasta

  Iwona Mularczyk została w czwartek wybrana na przewodniczącą Rady Miasta Nowego Sącza. Mularczyk byłą kandydatką PiS na prezydenta miasta; przegrała w drugiej turze z Ludomirem Handzlem, który w czwartek został zaprzysiężony na prezydenta.

 • Iwona Hartwich: Minister Rafalska oszukała nas wiele razy

  ..."Rząd zrobił wszystko żeby delegacje NATO-wskie nie weszły głównym wejściem (do Sejmu - przyp red.) i żeby ten protest był niezauważalny" - powiedziała w Popołudniowej rozmowie w RMF FM protestująca w Sejmie matka jednego z niepełnosprawnych Iwona Hartwich. Pytana o spotkania z przedstawicielami rządu stwierdziła, że każda z rozmów była merytoryczna, ale jednocześnie podkreśliła, że protestujący...

 • Iwona Hartwich: Minister Rafalska oszukała nas wiele razy

  ...„Rząd zrobił wszystko żeby delegacje NATO-wskie nie weszły głównym wejściem (do Sejmu - przyp red.) i żeby ten protest był niezauważalny” - powiedziała w Popołudniowej rozmowie w RMF FM protestująca w Sejmie matka jednego z niepełnosprawnych, Iwona Hartwich. Pytana o słowa marszałka Karczewskiego o tym, że dialog z protestującymi cały czas trwa, odpowiedziała: „Nie ma dialogu. Nie zostały...

 • Iwona Mularczyk pokonana. Ludomir Handzel prezydentem Nowego Sącza

  ...posła PiS Arkadiusza Mularczyka, przyjechał prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński. Mimo to Iwona Mularczyk przegrała wybory, uzyskując 41,65 proc. głosów. (mn)

 • "wPolityce.pl": Iwona Arent nowym członkiem komisji ds. Amber Gold

  Jak ustalił portal wPolityce.pl - nowym członkiem komisji ds. Amber Gold zostanie posłanka Iwona Arent z PiS.

 • Iwona Hartwich: Protest trwa dalej. Oddajcie godność chorym osobom

  Będziemy tak długo protestować, aż wywalczymy 500 zł podwyżki dla osób niepełnosprawnych, bo im się to należy – mówi w Sejmie Iwona Hartwich z Komitetu Protestacyjnego Rodziców Osób Niepełnosprawnych.

 • Iwona Arent i Wojciech Zubowski nowymi członkami komisji ds. Amber Gold

  Posłowie PiS: Iwona Arent i Wojciech Zubowski będą pracować w sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold - zdecydował w czwartek Sejm. Posłowie zastąpią Marka Suskiego i Joannę Kopcińską, którzy przeszli do kancelarii premiera.

 • Iwona Arent i Wojciech Zubowski nowymi członkami komisji ds. Amber Gold

  Posłowie PiS: Iwona Arent i Wojciech Zubowski będą pracować w sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold - zdecydował w czwartek Sejm. Zastąpią oni Marka Suskiego oraz Joannę Kopcińską, którzy przeszli do kancelarii premiera.

 • ​Iwona Śledzińska-Katarasińska wystartuje w jesiennych wyborach

  Wieloletnia posłanka z Łodzi Iwona Śledzińska-Katarasińska (PO) jednak wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych. Pod koniec lipca mówiła, że rezygnuje z kandydowania - po tym, jak regionalne władze PO umieściły ją na czwartym miejscu łódzkiej listy.

Zdjęcia na temat: iwona
Wideo na temat: iwona