• Informacje na temat:

  iwona

Artykuły na temat: iwona
 • "wPolityce.pl": Iwona Arent nowym członkiem komisji ds. Amber Gold

  Jak ustalił portal wPolityce.pl - nowym członkiem komisji ds. Amber Gold zostanie posłanka Iwona Arent z PiS.

 • Iwona Hartwich: Protest trwa dalej. Oddajcie godność chorym osobom

  Będziemy tak długo protestować, aż wywalczymy 500 zł podwyżki dla osób niepełnosprawnych, bo im się to należy – mówi w Sejmie Iwona Hartwich z Komitetu Protestacyjnego Rodziców Osób Niepełnosprawnych.

 • Iwona Arent i Wojciech Zubowski nowymi członkami komisji ds. Amber Gold

  Posłowie PiS: Iwona Arent i Wojciech Zubowski będą pracować w sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold - zdecydował w czwartek Sejm. Posłowie zastąpią Marka Suskiego i Joannę Kopcińską, którzy przeszli do kancelarii premiera.

 • Iwona Arent i Wojciech Zubowski nowymi członkami komisji ds. Amber Gold

  Posłowie PiS: Iwona Arent i Wojciech Zubowski będą pracować w sejmowej komisji śledczej ds. Amber Gold - zdecydował w czwartek Sejm. Zastąpią oni Marka Suskiego oraz Joannę Kopcińską, którzy przeszli do kancelarii premiera.

 • ​Iwona Śledzińska-Katarasińska wystartuje w jesiennych wyborach

  Wieloletnia posłanka z Łodzi Iwona Śledzińska-Katarasińska (PO) jednak wystartuje w jesiennych wyborach parlamentarnych. Pod koniec lipca mówiła, że rezygnuje z kandydowania - po tym, jak regionalne władze PO umieściły ją na czwartym miejscu łódzkiej listy.

 • Iwona Lewandowska po Rio: Trzeba było walczyć z... tropikiem

  Iwona Lewandowska, która w olimpijskim maratonie zajęła 21. miejsce, a siódme w gronie Europejek przyznała, że najgorsze do zniesienia były tropikalne warunki. Zawodniczka LKS Vectra Włocławek uzyskała drugi czas w historii startów Polek w igrzyskach w tej konkurencji - 2:31.41.

 • Iwona Lewandowska: Robert nie spekuluje, on chce wygrać

  ..."Nie chciałabym, żeby on miał obciążoną głowę. Żeby się nie martwił mamą. Niech się martwi o siebie, o zespół, bo to jest najważniejsze" - mówi w rozmowie z RMF FM Iwona Lewandowska, mama Roberta Lewandowskiego, która na razie nie poleciała do Francji, żeby oglądać mecze Polaków. Między innymi o tym, gdzie obejrzy pierwsze spotkanie Polaków na Euro 2016 i o turniejowych obawach Roberta, rozmawiał...

 • Feel & Iwona Węgrowska

  ...: "Czterooktawowy głos w polskim pop-rocku to wielka rzadkość. A takim właśnie głosem dysponuje wokalistka Iwona Węgrowska... Może się ona stać na polskiej scenie rozrywkowej tym, kim na światowej scenie...

 • Iwona Sulik nową rzeczniczką rządu

  Ewa Kopacz powołała nową rzeczniczkę rządu. Została nią Iwona Sulik, która wcześniej była rzeczniczką Kopacz w czasie sprawowania przez nią urzędu marszałka Sejmu.

 • Iwona Sulik podała się do dymisji

  Rzeczniczka rządu Iwona Sulik podała się do dymisji. Pełniła tę funkcję od 23 września 2014 roku. Ewa Kopacz przyjęła rezygnację Sulik.

Zdjęcia na temat: iwona
Wideo na temat: iwona
 • Polscy turyści koczowali na lotnisku w Bodrum

  im danymi, o których wiedzieli już wiele godzin wcześniej. Autorką filmu jest jedna z pasażerek, pani Iwona.

 • Sulik: Kopacz ma własną wizję. Plany Tuska nie zostały uwzględnione

  „Policzyliśmy, ile to wszystko będzie kosztowało. Liczył między innymi minister finansów. Premier Ewa Kopacz bierze odpowiedzialność za realizację obietnic z expose” - mówi nowa rzecznik rządu Iwona Sulik w Kontrwywiadzie RMF FM. „Plany rządu Tuska, m.in. reforma emerytur górniczych, nie zostały uwzględnione w wizji Kopacz. Jest nowy premier. Kopacz ma własną wizję” - tłumaczy Sulik, pytana

 • Tak kręcono "Pod Mocnym Aniołem"

  Wieczorem w Kijów.Centrum w Krakowie odbędzie się ogólnopolska premiera filmu "Pod Mocnym Aniołem" w reżyserii Wojtka Smarzowskiego. Na czerwonym dywanie zobaczymy twórców filmu. Oprócz reżysera będą m.in Robert Więckiewicz, Andrzej Grabowski, Marian Dziędziel, Iwona Bielska oraz Marcin Dorociński. A tak kręcono film.