• Informacje na temat:

  izba edukacyjna

Artykuły na temat: izba edukacyjna
 • Innowacyjny projekt edukacyjny - "PrawoTeczka - lekcje prawa dla młodzieży" zainaugurowała w środę Okręgowa Izba Radców Prawnych w Poznaniu. Głównym celem projektu jest zaprezentowanie w zrozumiały i atrakcyjny sposób zagadnień prawnych dotyczących młodych ludzi.

 • Pół tysiąca wystawców zaprezentuje swoją ofertę na rozpoczynających się w przyszłym tygodniu XIV Targach Edukacyjnych, które zorganizowane zostaną na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich.

 • W Kopernikach (woj. opolskie) powstanie izba pamięci Mikołaja Kopernika i małe obserwatorium astronomiczne. Z niewielkiej miejscowości niedaleko Nysy wywodzą się przodkowie wielkiego astronoma.

 • ...narodowej i Polska Izba Książki.

 • Warsztaty, lekcje, debaty oksfordzkie i wizyty studyjne znalazły się w ofercie edukacyjnej katowickiego IPN na zbliżający się rok szkolny. Zajęcia prowadzą edukatorzy Instytutu oraz historycy prezentujący wyniki swoich prac dotyczących danego zagadnienia.

 • Jak powiedziała w piątkowej rozmowie z Boratyn, instytucja powstanie w zabytkowym, przedwojennym budynku szkoły podstawowej w Czarncy. "Zależy nam, by turyści, którzy licznie odwiedzają Czarncę znaleźli miejsce, w którym będą mieli okazję poznać bliżej postać hetmana" - wyjaśniła. Obecnie w Czarncy działała niewielka izba pamięci, zajmująca jedno pomieszczenie w szkole. - Ona już nie spełnia...

 • „Smog, to największy polski problem cywilizacyjny”

  Zanieczyszczenie powietrza w Polsce to dzisiaj największy problem cywilizacyjny, z jakim musimy się zmierzyć w naszym kraju – mówi prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski. Izba rozpoczyna akcję edukacyjną na temat zanieczyszczonego powietrza.

 • ​Chemia w żywności. Alarmujący raport NIK

  Konserwanty, przeciwutleniacze, emulgatory, czy wzmacniacze smaku - takimi dodatkami nafaszerowana jest żywność, alarmuje Najwyższa Izba Kontroli. Z najnowszych badań wynika, że przeciętny konsument spożywa ponad 2 kg takich dodatków w ciągu roku.

 • Dzień Otwartego Notariatu. Sprawdź, z czym dzwonili słuchacze RMF FM

  Wraz z notariuszami zaprosiliśmy dziś słuchaczy RMF FM na telefoniczne konsultacje tradycyjnie po Dniu Otwartym Notariatu. Dzień Otwarty to społeczna akcja edukacyjna, organizowana przez Krajową Radę Notarialną we współpracy z izbami notarialnymi od 2010 roku, zawsze w ostatnią sobotę listopada. W czasie tegorocznej, siódmej już edycji notariusze dyżurowali w 21 miastach w całej Polsce, między...

 • Otwarcie izby leśnej i ścieżki przyrodniczej

  W Krynicy, na terenie Leśnego Zakładu Doświadczalnego Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie, została oddana do użytku izba leśna oraz kolejna w Krynicy ścieżka przyrodnicza.

Dyskusje na temat: izba edukacyjna