• Informacje na temat:

  jabłonowska

Artykuły na temat: jabłonowska
 • Maturalna etykieta, czyli jak się ubrać na egzamin

  Za krótkie spódnice, za długie krawaty - to najczęstsze błędy w ubiorze maturzystów. Jak ubrać się na egzamin radzi w RMF FM stylistka Izabela Jabłonowska, autorka pierwszego polskiego poradnika o modzie.

 • Odszedł mały wielki człowiek

  Niestety po ponad dwuletniej, heroicznej walce rodziców i lekarzy w wałbrzyskim szpitalu zmarła Julia Jabłonowska. Dziewczynka nazwana przez media Calineczką była niecodziennym dowodem bohaterskiej walki o każdy dzień i każdą minutę życia.

 • Matury 2014: Nie wiesz, w co się ubrać na studniówkę?

  Na sto dni przed egzaminem dojrzałości maturzyści zapominają o nauce i myślą tylko o studniówce. Jak przygotować się na pierwszy ważny bal? Przede wszystkim trzeba pamiętać, że studniówka to nie dyskoteka, tylko bal! Pierwszy poważny bal, który jest na pewno ważnym wydarzeniem - twierdzi Izabela Jabłonowska, stylistka i doradca ds. elegancji, z którą rozmawiał Piotr Bułakowski.

 • Marzenie polskich pilotów o samolocie wielozadaniowym stało się faktem. Umowa na dostawę 48 myśliwców F-16 została podpisana w Pałacu Jabłonowskich na terenie Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych w Dęblinie.

 • Siemens zwalnia. W Polsce również?

  ...? Rzecznika Siemensa w Polsce Kinga Jabłonowska twierdzi, że nie ma jeszcze szczegółów, dlatego trudno mówić o tym, w jakim stopniu plany te dotkną koncernu w Polsce. Grupa zatrudnia kilka tysięcy osób. Na całym świecie koncern daje zatrudnienie ponad 360 tys. osób. Jabłonowska podkreśliła, że restrukturyzacja, o jakiej mówi Kaeser, to niekoniecznie zwolnienia, choć w jakimś stopniu zapewne nie uda się ich...

 • Olimpiada Młodzieży w judo

  Najlepszy wynik osiągnęła Monika Adamska zajmując w kat. wagowej 44kg trzecie miejsce. Sylwia Piszczatowska zajęła siódme miejsce w kat. wagowej 70kg. Na miejscach punktowanych znalazły się również Angelika Kamińska 57kg.iMagda Jabłonowska +70kg. W punktacji klubowej UKS "Narew" zajął 11 miejsce na 59 sklasyfikowanych klubów. Wiadomość pochodzi z oficjalnej strony urzędu miasta i gminy Łapy.

 • Szach i mat dla zdolnych dzieci

  ...1750 zł. - Fundusz Lokalny to przede wszystkim ludzie, którzy chcą coś dobrego zrobić w powiecie tczewskim - wyjaśniła Waja Jabłonowska. - To pierwszy taki fundusz w woj. pomorskim, w całym kraju...

 • Cykl koncertów i spektakli

  Koncertem kwartetu saksofonowego Wroclove Saxophone Quartet i występem Teatru Akademii Wyobraźni zainaugurowano cyklu wydarzeń artystycznych w pałacu Borowa niedaleko Oleśnicy.

 • Calineczka

  ...podobieństwa. Usta ma po tacie, nosek po mnie. Tak bym chciała wreszcie mieć ją przy sobie - mówi wzruszona mama, Sylwia Jabłonowska z Wałbrzycha. Również babcia małej Julki odlicza już dni, kiedy będzie...

 • Aleksander Fredro (ur.20 VI 1793 r. w Surochowie koło Jarosławia, zm. 15 VII 1876 r. we Lwowie) pochodził z galicyjskiej szlacheckiej rodziny. Uczył się w domu z pomocą guwernerów.

Zdjęcia na temat: jabłonowska
Dyskusje na temat: jabłonowska