• Informacje na temat:

  jabłoński

Artykuły na temat: jabłoński
 • Ks. Adam Jabłoński: Święta w więzieniu wyglądają bezwzględnie

  ..."Święta w więzieniu wyglądają smutno, bezwzględnie. W więzieniu po prostu nie da się - z racji braku najbliższych osób - fajnie spędzić świąt" - mówi w Porannej rozmowie w RMF FM ks. Adam Jabłoński(...) sobie o jego życiu, o przyszłości, o tym, co możemy zrobić ciekawego. Po prostu nie myślisz o tym. Jakoś tam wchodzisz i widzisz normalnych ludzi. To są ludzie" - podkreśla ks. Adam Jabłoński.

 • Prezydent Łodzi Hanna Zdanowska nie widzi możliwości współpracy z wiceprezydentem miasta Ireneuszem Jabłońskim - wynika z jej oświadczenia przesłanego PAP, w którym odniosła się do publikacji "Gazety Polskiej".

 • Jabłoński: PO dokonuje aktu politycznego samobójstwa

  Platforma Obywatelska na własne życzenie dokonuje aktu politycznego samobójstwa - ocenia doktor Wojciech Jabłoński.

 • Jabłoński: Żuławski był reżyserem odważnym bez granic

  Andrzej Żuławski był artystą nowatorskim w swym myśleniu i reżyserem odważnym bez granic - powiedział o zmarłym w środę twórcy Dariusz Jabłoński, prezydent Polskiej Akademii Filmowej. "To bardzo przygnębiająca wiadomość. Smutny dzień dla polskiego kina. Andrzej Żuławski był jedną z osobnych postaci, niezwykle oryginalnych, idących własną drogą" - dodał.

 • Jabłoński: Świat nie płacze po Komorowskim

  Druga tura wyborów skończy się jeszcze większą klęską Bronisława Komorowskiego - prognozuje dr Wojciech Jabłoński. Specjalista do spraw marketingu politycznego mówi "Naszemu Dziennikowi", że zbliżająca się debata telewizyjna z Andrzejem Dudą będzie nokautem obecnego prezydenta.

 • Jabłoński: Dopalacze bardziej niebezpieczne niż "klasyczne narkotyki"

  Nowe narkotyki, czyli dopalacze, są dużo bardziej niebezpieczne niż tzw. "klasyczne narkotyki". Jest zalew nowych substancji. Ten problem dotyczy nie tylko Polski, ale całego świata - mówi w rozmowie z Interią Piotr Jabłoński, dyrektor Krajowego Biura do spraw Przeciwdziałania Narkomanii.

 • Debata prezydencka. Dr Jabłoński: Duda znokautował Komorowskiego

  Politolog z Uniwersytetu Warszawskiego dr Wojciech Jabłoński uważa, że Bronisław Komorowski w niedzielnej telewizyjnej debacie zaprezentował się "katastrofalnie" i został "znokautowany" przez Andrzeja Dudę.

 • ME w boksie - Tomasz Jabłoński srebrnym medalistą w wadze średniej

  Tomasz Jabłoński zdobył srebrny medal mistrzostw Europy w boksie w bułgarskim Samokowie. W finale przegrał na punkty z Piotrem Chamukowem.

 • Nie żyje kpt. Antoni Jabłoński. To on zawiesił w Berlinie polską flagę

  ...6 lipca w podlaskim Surażu zmarł kapitan Antoni Jabłoński. Bohaterski żołnierz, który 2 maja 1945 roku wraz ze swoim oddziałem zawiesił polską flagę na Kolumnie Zwycięstwa w Berlinie.

 • Jabłoński: Przegrana oznacza równię pochyłą dla PO

  Wynik wyborów to koniec złej passy dla PiS, ale tym większa klęska PO - ocenił politolog dr Wojciech Jabłoński. Jego zdaniem zmiana na stanowisku lidera PO oznacza dla tej partii równię pochyłą, a w wyborach parlamentarnych 2015 roku prawdopodobnie oddanie władzy.

Zdjęcia na temat: jabłoński
Wideo na temat: jabłoński
Dyskusje na temat: jabłoński