• Informacje na temat:

  jacek

Artykuły na temat: jacek
 • Jacek Karnowski

  Jacek Karnowski został w I turze wybrany na prezydenta Sopotu; będzie pełnił tę funkcję po raz szósty z rzędu. Nadmorskim kurortem rządzi od 1998 r., a w sopockim samorządzie działa od początku jego powstania, kiedy w wieku 26 lat został radnym i wiceprezydentem Sopotu.

 • Aleksandrów Łódzki: Jacek Lipiński kontra Jacek Lipiński

  Szerzej nieznany Jacek Lipiński z Aleksandrowa Łódzkiego dostał się do rady miejskiej ze świetnym wynikiem. Urzędujący burmistrz również nazywa się Jacek Lipiński i zarzuca drugiemu Lipińskiemu podebranie głosów zwolenników. Sugeruje również popełnienie przestępstwa – pisze "Dziennik Łódzki".

 • ​"Misja sexy" Jacka Kurskiego

  Wyniki TVP są "olśniewające", disco polo "zgrabne muzycznie", a "Korona Królów" to "fantastyczne osiągnięcie" - przekonuje prezes TVP Jacek Kurski w tygodniku "Sieci".

 • Zakończyło się przesłuchanie Jacka K.

  .... B. prezes PKN Orlen Jacek K. był przesłuchiwany jako pierwszy z trzech zatrzymanych we wtorek osób. "Po ogłoszeniu zarzutów podejrzany skorzystał z przysługującego mu prawa i składał obszerne wyjaśnienia(...) w wielkich rozmiarach. Jacek K. - który był prezesem PKN Orlen od 2008 do 2015 r. - oraz b. dyrektorzy koncernu: Michał S. i Leszek K. zostali zatrzymani we wtorek rano przez agentów CBA...

 • ​Jacek Jaśkowiak: Prosta matematyka

  ...- Jeżeli ktoś nie potrafi czegoś zrobić w dziesięć lat, to i w dwadzieścia mu się nie uda - mówi o "zasiedziałych" włodarzach miast Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania i kandydat Koalicji Obywatelskiej na kolejną kadencję. Jak podkreśla aktualny faworyt przedwyborczych sondaży - swoją ostatnią.

 • Jacek Wilk

  Jacek Wilk kandyduje na urząd Prezydenta RP z ramienia partii Kongres Nowej Prawicy. Urodził się 17 sierpnia 1974 roku. Jest adwokatem i ekonomistą.

 • Drużyna prezydenta Jacka Majchrowskiego

  Prezydent Jacek Majchrowski będzie startował w wyborach do Rady Miasta (oprócz tego, że ubiega się o fotel prezydenta) z pierwszego miejsca w okręgu 7, czyli w Nowej Hucie. W Nowej Hucie kandydatem będzie też m.in. Marcin Bzyk-Bąk, wokalista formacji WU-HAE. W okręgu 1 (Stare Miasto, Grzegórzki, Prądnik Czerwony) na pierwszym miejscu znalazł się Dominik Jaśkowiec, obecny wiceprzewodniczący Rady...

 • "Rzeczpospolita": Jacek Kurski uratował skórę

  Chodzi o sprawę konkursu na prezesa TVP z 2016 r.  Jak przypomina "Rzeczpospolita" , dokładnie 15 września 2016 r. o godz. 16.00 minął termin złożenia dokumentów w konkursie. Jako ostatni papiery doręczył późniejszy zwycięzca Jacek Kurski.  "Pojawił się w wydziale podawczym Sejmu tuż przed zamknięciem, ale później jeszcze przez ponad 20 minut kserował dokumenty" - czytamy w "Rzeczpospolitej...

 • Warszawa: Jacek Wojciechowicz przerywa kampanię wyborczą

  Z powodów rodzinnych Jacek Wojciechowicz przerywa kampanię wyborczą - dowiedział się "Fakt".

 • ​Jacek Kurski: Naród odzyskał telewizję publiczną

  ..."Rozbiliśmy system kłamstwa III RP. Naród odzyskał telewizję publiczną" - oznajmił w tygodniku "Sieci" prezes TVP Jacek Kurski.

Zdjęcia na temat: jacek
Wideo na temat: jacek
Dyskusje na temat: jacek