• Informacje na temat:

  jachowicz

Artykuły na temat: jachowicz
 • Jachowicz: To była próba kradzieży, a nie zamach

  ...​Dziennikarz śledczy Jerzy Jachowicz wątpi w próbę zamachu na Pawła Wojtunika. Gazety podały, że szef CBA zastał odkręcone śruby w kole swojego samochodu. Miał też anonimowe pogróżki. Według dziennikarza śledczego powodem incydentu z autem Wojtunika mogła być zwykła kradzież.

 • Uzasadnienie do wniosku o ekstradycję Edwarda Mazura to mocny dokument – mówi radiu RMF FM Jerzy Jachowicz – dziennikarz śledczy, który od lat tropi sprawę zabójstwa gen. Papały. Mazur został wczoraj zatrzymany w Chicago. Najwcześniej w środę amerykański sąd zdecyduje o jego losie.

 • Popłynął na medal

  ...18-letni Piotr Jachowicz ze Startu Łódź został pływackim mistrzem kraju na 100 m stylem zmiennym i 200 m stylem klasycznym w mistrzostwach Polski juniorów (17-18 lat) rozgrywanych w Ciechanowie.

 • Prezydent Komorowski ułaskawi dziennikarza?

  Prośba dziennikarza śledczego Jerzego Jachowicza skierowana do prezydenta Bronisława Komorowskiego o ułaskawienie trafiła do prokuratora generalnego w celu nadania jej biegu - poinformowała Kancelaria Prezydenta.

 • Rewelacje prokuratury w sprawie śmierci gen. Papały "niewiarygodne". "Kto kradnie takie samochody"

  Jerzy Jachowicz, dziennikarz śledczy, który zajmował się m.in. sprawą zabójstwa gen. Papały twierdzi, że rewelacje łódzkiej prokuratury w sprawie śmierci generała Papały są zupełnie niewiarygodne.

 • Będę sugerował mojemu klientowi złożenie apelacji - powiedział w piątek po ogłoszeniu wyroku broniący dr. Mirosława G. mec. Adam Jachowicz. Dodał, że nie zgadza się z przyjętą przez sąd wąską oceną granic wdzięczności okazywanej lekarzowi przez pacjentów.

 • ..."Cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie..." - słowa z wiersza Stanisława Jachowicza, choć rodem z XIX wieku, nie straciły na swojej aktualności.

 • Obrońca dr. Mirosława G.: CBA potrzebowało spektakularnego sukcesu

  ..."Centralne Biuro Antykorupcyjne potrzebowało spektakularnego sukcesu. W sieć wpadł wybitny kardiochirurg, który w ogóle nie powinien znaleźć się w rejonie połowów" - podkreślał w mowie końcowej przed sądem obrońca kardiochirurga Mirosława G., oskarżonego o korupcję, i jego pacjentów, oskarżonych o wręczanie mu łapówek. Mec. Adam Jachowicz wskazywał, że sprawy nie da się postrzegać w oderwaniu od...

 • Start imprezy: 2016-01-10 13:00:00 Koniec imprezy: 2016-01-10 15:00:00 Jachowicza 13 39-400 Tarnobrzeg podkarpackie...

 • Wątpliwości ws. zabójstwa Papały. Świadek koronny nie widział strzału

  ...i w porozumieniu". Jachowicz: Niewiarygodne doniesienia Gdy w kwietniu pojawiły się nowe doniesienia ws. zabójstwa generała, Jerzy Jachowicz, dziennikarz śledczy, który zajmował się m.in. tą(...) INTERIA.PL Jachowicz . - Nie mogę sobie wyobrazić, żeby taki specjalista jak "Patyk", którego gang prowadził przed kradzieżą bardzo drobiazgowe rozpoznania, nie wiedział, że kradnie samochód generała policji...

Dyskusje na temat: jachowicz