• Informacje na temat:

  jackiewicz

Artykuły na temat: jackiewicz
 • Narodowa Gala Boksu: Jackiewicz przegrał ze Świerzbińskim

  Były mistrz Europy Rafał Jackiewicz przegrał z Robertem Świerzbińskim niejednogłośnie na punkty (56:58, 55:59, 57:57) walkę w kategorii średniej podczas Narodowej Gali Boksu. Impreza odbywa się na PGE Narodowym w Warszawie.

 • Dymisja Dawida Jackiewicza "zgodnie z harmonogramem"

  Politycy Prawa i Sprawiedliwości nie są zaskoczeni dymisją ministra skarbu Dawida Jackiewicza. Poinformowała o niej w czwartek premier Beata Szydło. Przypomniała, że w lipcu rząd podjął uchwałę o likwidacji ministerstwa.

 • Premier Beata Szydło odwołała ministra skarbu Dawida Jackiewicza

  ...- Podjęłam decyzję o odwołaniu pana ministra Jackiewicza z funkcji ministra skarbu - poinformowała premier Beata Szydło. - Minister Jackiewicz wywiązał się ze swoich obowiązków - dodała. Ministerstwo skarbu zostanie zlikwidowane do końca roku.

 • Dawid Jackiewicz, minister skarbu, leci. Do spółek Skarbu Państwa wchodzi Centralne Biuro Antykorupcyjne i chce sprawdzać wszystkie umowy. 66 spółek, wszystkie największe, ma być skrupulatnie sprawdzonych. Szok? No nie, już wcześniej prezes Kaczyński wydał na Jackiewicza wyrok. Degradując go w partyjnej strukturze, no i mówiąc, że w spółkach Skarbu Państwa działa jakaś sieć, że są jacyś...

 • ​Jackiewicz: Obecnego kryzysu UE może się nie da rozwiązać

  Unia Europejska przeżywa najpoważniejszy kryzys w swoich dziejach, być może to kryzys, którego nie da się rozwiązać - powiedział minister skarbu Dawid Jackiewicz podczas debaty poświęconej patriotyzmowi gospodarczemu w ramach XXVI Forum Ekonomicznego w Krynicy.

 • Dawid Jackiewicz nowym ministrem skarbu

  Dawid Jackiewicz w nowym rządzie Prawa i Sprawiedliwości pokieruje Ministerstwem Skarbu. Posłem z ramienia PiS jest od roku 2011. Skład rządu swojego gabinetu premier Beata Szydło przedstawiała dziś podczas konferencji prasowej, która odbyła się w warszawskiej siedzibie PiS.

 • Jackiewicz: W ciągu dwóch tygodni na rządzie koncepcja dot. likwidacji MSP

  W ciągu najbliższych dwóch tygodni będę prezentował na posiedzeniu rządu koncepcję nowego podmiotu, który ma zastąpić likwidowany resort skarbu - powiedział w środę minister Skarbu Państwa Dawid Jackiewicz.

 • Jackiewicz o gigantycznych pensjach prezesów spółek, złotym mercedesie, pazerności i zdradzie

  O grzechach głównych w zarządzaniu majątkiem publicznym mówił w Sejmie minister skarbu Dawid Jackiewicz. Wśród nich wymienił: pazerność, niegospodarność, rozrzutność, łamanie procedur, wykorzystywanie spółek do celów politycznych oraz działanie na szkodę państwa.

 • Dawid Jackiewicz odwołany z funkcji ministra skarbu państwa. Sam resort będzie zlikwidowany

  Dawid Jackiewicz został odwołany z funkcji ministra skarbu państwa - ogłosiła na konferencji prasowej premier Beata Szydło. Szefowa rządu poinformowała również, że sam resort zostanie zlikwidowany. Proces likwidacji ministerstwa Skarbu Państwa będzie nadzorował szef Komitetu Stałego RM Henryk Kowalczyk.

 • Jackiewicz: Dziennikarze nietrzymający standardów mogą czuć się zaniepokojeni

  ...​Cnotą dziennikarstwa jest rzetelność i obiektywizm, jeśli w TVP są dziennikarze, którzy tych podstawowych standardów nie potrafili utrzymać, mogą czuć się zaniepokojeni - powiedział minister skarbu Dawid Jackiewicz, pytany o możliwe zwolnienia w TVP.

Zdjęcia na temat: jackiewicz
 • Dawid Jackiewicz - minister skarbu
Dyskusje na temat: jackiewicz