• Informacje na temat:

  jackowski

Artykuły na temat: jackowski
 • Jan Maria Jackowski pyta prezesa NBP o zarobki podwładnych

  Senator PiS Jan Maria Jackowski wystosował dwa pytania do prezesa Narodowego Banku Polskiego. Chodzi o zarobki współpracowniczek Adama Glapińskiego.

 • Jan Maria Jackowski pyta prezesa NBP o zarobki podwładnych

  Senator PiS Jan Maria Jackowski wystosował dwa pytania do prezesa Narodowego Banku Polskiego. Chodzi o zarobki współpracowniczek Adama Glapińskiego.

 • Senator Jackowski o zarobkach Wojciechowskiej w NBP: Informacja bulwersująca

  Informacja o zarobkach szefowej departamentu komunikacji i promocji NBP Martyny Wojciechowskiej jest bulwersująca dla opinii publicznej - ocenił w środę senator Jan Maria Jackowski (PiS). Dodał, że wysoko ocenia funkcjonowanie NBP, ale kryzys wizerunkowy można było "załatwić w innym stylu".

 • Jackowski o zmianach w SN: To manipulacja

  Mówienie, że minister sprawiedliwości będzie bezpośrednio powoływał sędziów Sądu Najwyższego jest manipulacją - mówił Jan Maria Jackowski (PiS). Podkreślił, że procedury wyłaniania sędziów SN pozostaną "co do zasady" takie jakie były, choć przyznał, że władza ministra sprawiedliwości ulegnie wzmocnieniu.

 • Nie żyje Kora Jackowska. Miała 67 lat

  .... Zaangażowana w ruch hipisowski, w działalność pierwszej Solidarności, w budowę demokracji i ruchy kobiece. Muzyka Kory i jej pięć lat temu zmarłego męża Marka Jackowskiego, z którym razem stworzyli(...) pokoleń Polaków" Na Twitterze Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego pojawił się wpis o śmierci Kory Jackowskiej.  "Była głosem ważnym dla kilku pokoleń Polaków, artystką pełną i spełnioną...

 • Jackowski: Obniżka pensji powinna solidarnie dotyczyć wszystkich

  Z senatorem PiS Janem Marią Jackowskim rozmawiają Aleksandra Gieracka i Jolanta Kamińska. Aleksandra Gieracka, Jolanta Kamińska: Na najbliższym posiedzeniu Senat ma zdecydować w sprawie obniżki zarobków parlamentarzystów o 20 procent. Chętnie zagłosuje pan za zmniejszeniem własnej pensji? Jan Maria Jackowski: - Na razie nie odbyła się jeszcze dyskusja na forum senackiej części Klubu...

 • Jackowski reaguje na słowa Glapińskiego: Nie najlepiej świadczy to o prezesie NBP

  ...- Rozumiem, że to jest pochwała, że jestem zwolennikiem jawności. W przeciwieństwie do pana prezesa, najwyraźniej nie mam nic do ukrycia - w ten sposób senator PiS Jan Maria Jackowski skomentował słowa prezesa NBP Adama Glapińskiego, które padły pod jego adresem.

 • ​Senator Jackowski o protestach: Mamy do czynienia z megasocjotechniką

  Wmawia się ludziom, że Polska jest wyprowadzana z UE i powstaje państwo opresyjne; tymczasem mamy do czynienia z megasocjotechniką - powiedział w sobotę portalowi wpolityce.pl senator PiS Jan Maria Jackowski.

 • Jasnowidz Jackowski o zniknięciu Jarosława Ziętary: Ta sprawa od początku brzydko wyglądała

  Jackowski, zeznając w sprawie dot. zaginięcia w latach 90. dziennikarza Jarosława Ziętary. Poznański sąd okręgowy kontynuował we wtorek proces byłego senatora Aleksandra Gawronika, oskarżonego o nakłanianie ochroniarzy spółki Elektromis do porwania, pozbawienia wolności, a następnie zabójstwa reportera "Gazety Poznańskiej". Już po rozprawie Krzysztof Jackowski przyznał w rozmowie z reporterem RMF FM, że...

 • Jackowski w RMF FM: Podpisanie zobowiązania nie oznacza współpracy

  ..."To, że Andrzej Przyłębski podpisał zobowiązanie, nie oznacza, że podjął współpracę" - stwierdził w Popołudniowej rozmowie w RMF FM senator Prawa i Sprawiedliwości, Jan Maria Jackowski. "Prof. Jan Miodek również był w sytuacji pewnego dyskomfortu - ujawniono opinii publicznej, że podpisał zobowiązanie do współpracy. Później, w toku procedur został oczyszczony oficjalnie z tych zarzutów...

Zdjęcia na temat: jackowski
Wideo na temat: jackowski