• Informacje na temat:

  jackson andrew

Artykuły na temat: jackson andrew
 • Proces w sprawie śmierci Jacksona - oskarżony wzruszył się podczas rozprawy

  Oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona doktor Conrad Murray wzruszył się na sali sądowej podczas zeznań swoich pacjentów.

 • Zmarł słynny operator, autor zdjęć do "Władcy Pierścieni"

  Nie żyje Andrew Lesnie - nagrodzony Oscarem australijski operator filmowy, autor zdjęć do "Władcy Pierścieni". Zmarł na zawał serca w wieku 59 lat - podała BBC.

 • Pierwsza czarnoskóra kobieta na banknocie 20-dolarowym

  Portret Harriet Tubman (ok. 1820-1913), czarnoskórej abolicjonistki, wcześniej niewolnicy, będzie figurował na nowym banknocie 20-dolarowym - ogłosił amerykański resort skarbu. Zastąpi na nim siódmego prezydenta USA Andrew Jacksona.

 • Amerykanki domagają się wizerunku kobiety na dwudziestodolarówce

  Eleanor Roosevelt, Harriet Tubman, Rosa Parks oraz Wilma Mankiller to kandydatki do zajęcia miejsca Andrew Jacksona na banknotach 20-dolarowych. Uzyskały największe poparcie w głosowaniu zorganizowanym przez grupę "Kobiety na dwudziestkach".

 • Najnowszy "Hobbit" już za kilka dni w polskich kinach

  ..."Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie tej produkcji są m.in.: Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • ..."Hobbit: Pustkowie Smauga", druga część filmowej trylogii "Hobbit" nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, której bohaterami są Bilbo Baggins, krasnoludy i czarodziej Gandalf, trafi do kin w Polsce 27 grudnia - poinformował dystrybutor filmu, Forum Film Poland.

 • Drugi "Hobbit" 27 grudnia w kinach

  Kultura Wikingów, chińskie sztuki walki oraz rosyjska i celtycka architektura - m.in. tym inspirowali się twórcy drugiej części nowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona. Nakręcony w 3D film "Hobbit: Pustkowie Smauga" wejdzie do kin w Polsce 27 grudnia.

 • Ciekawostki z drugiej części "Hobbita"

  Kultura Wikingów, chińskie sztuki walki oraz rosyjska i celtycka architektura - m.in. tym inspirowali się twórcy drugiej części nowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona. Nakręcony w 3D film "Hobbit: Pustkowie Smauga" wejdzie do kin w Polsce 27 grudnia.

 • "Hobbit: Niezwykła podróż" od piątku w kinach

  ..."Hobbit: Niezwykła podróż", pierwsza część nowej trylogii Petera Jacksona, trafi do kin w Polsce 28 grudnia. Nowozelandzki reżyser znów zabiera widzów w podróż do mitycznego Śródziemia. Tym razem opowiada o zdarzeniach poprzedzających akcję "Władcy Pierścieni".

 • Wczoraj do obiegu trafił nowy banknot 20-dolarowy, po raz pierwszy drukowany na kolorowym, niebiesko-brzoskwiniowo-zielonym papierze. Nowy banknot zachowa dotychczasowe wymiary. Na jednej stronie pozostanie też portret siódmego prezydenta USA Andrew Jacksona, a na drugiej widok Białego Domu.

Dyskusje na temat: jackson andrew
 • Re: ​USA: Fala dymisji w Białym Domu

  To ten mały mongoł sie nie myje

 • Re: Trump złamie ważną tradycję związaną z Białym Domem

  To ciekawe. Andrew Jackson to byl 1 prezydent ,ktory sie przeciwstawil wielkij finasjerze

 • Re: Polscy politycy po śmierci George'a H. W. Busha

  Zb Brzeziński na pewno był z układu CRF-u. W USA jest tak, że kogo by nie wybrano na Prezydenturę, to będzie to ktoś z ich ludzi, albo ktoś kupiony. Tylko Andrew Jackson w XIX w Kennedy w wieku XX nie byli z ich Układu. I doczytaj - kim byli Ojcowie Założyciele USA?

 • Re: Wielka Brytania: Dochodzenie w sprawie antysemityzmu w Partii Pracy

  Ostrzegal i co goowno Juz cala Ameryke przejeli od A do Z! Teraz nawet z 20 dolarowki znika Andrew Jackson co Tepil Lichwe walczyli z Nim Rzyty przez 77 lat! Zastapi Jacksona Murzynka zeby sie Murzynom wydawalo ze Freedom American Dream!

 • Re: USA: Bankierzy już wybrali

  Kennedy został zamordowany bo wyemitował pieniądze niezależnie od FEDu, Chciał też zarejestrować izraelski AIPAC jako obcą agenturę. Oprócz tego także Abraham Lincoln i James Garfield zostali zamordowani za wyemitowanie nieoprocentowanego pieniądza wolnego od długu. Także Andrew Jackson doprowadził do upadku kontrolowanego przez Rothschildów Second Bank of England.

 • Re: "NYT": USA sądzą, że Rosja realizuje program naruszający układ INF

  . Wojna 1812 roku została wywołana przez Rothschildów w celu zmuszenia odnowy przywileju w sprawie Banku Stanów Zjednoczonych. Kiedy prezydent Andrew Jackson w 1836 zawetował ten przywilej, Żydzi

 • Re: USA: Głos protestu

  ! 2) Amerykanie wytoczyli Seminolom na Florydzie krwawe wojny. Kampania późniejszego prezydenta USA Andrew Jacksona doprowadziła podczas pierwszej wojny seminolskiej do smierci 1/3 tamtejszych Indian(...) został podobnie jak Jackson potem prezydentem 4( Poczytaj o Szlaku Łez w 1830 roku który wiążał się z wysiedleniem i śmiercią tysięcy Indian z płd-wsch. USA... 5) w Kalifornii w ciągu 25 lat po 1849

 • PANIE PANARIN....

  PANIE PANARIN...KALIFORNIA BĘDZIE CZĘŚCIĄ CHIN ??? A AMERYKANIE Z KALIFORNI ZGODZĄ SIĘ NA TO ?? A JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEM TEGO,ŻE CHINY SĄ ODLEGŁE OD KALIFORNI O 10 TYSIĘCY KILOMETRÓW ??? INNYCH PANA BZDUR WOGÓLE NIE KOMENTUJĘ !!!!

 • Re: Szkoda

  R.T. ; CZY TY NIE ROZUMIESZ,ŻE TEN CAŁY "PROFESOR" PANARIN,JAK WIĘKSZOŚĆ RUSKICH,NIE MOŻE STRAWIĆ,ŻE ROSJA UTRACIŁA SWOJĄ POZYCJE JAKO WIELKIE MOCARSTWO ??? NAPRAWDĘ TEGO NIE ROZUMIESZ ??? STĄD TAKIE "REWELACJE", "PROFESORA" PANARINA....