• Informacje na temat:

  jackson andrew

Artykuły na temat: jackson andrew
 • Proces w sprawie śmierci Jacksona - oskarżony wzruszył się podczas rozprawy

  Oskarżony o nieumyślne spowodowanie śmierci Michaela Jacksona doktor Conrad Murray wzruszył się na sali sądowej podczas zeznań swoich pacjentów.

 • Zmarł słynny operator, autor zdjęć do "Władcy Pierścieni"

  Nie żyje Andrew Lesnie - nagrodzony Oscarem australijski operator filmowy, autor zdjęć do "Władcy Pierścieni". Zmarł na zawał serca w wieku 59 lat - podała BBC.

 • Pierwsza czarnoskóra kobieta na banknocie 20-dolarowym

  Portret Harriet Tubman (ok. 1820-1913), czarnoskórej abolicjonistki, wcześniej niewolnicy, będzie figurował na nowym banknocie 20-dolarowym - ogłosił amerykański resort skarbu. Zastąpi na nim siódmego prezydenta USA Andrew Jacksona.

 • Amerykanki domagają się wizerunku kobiety na dwudziestodolarówce

  Eleanor Roosevelt, Harriet Tubman, Rosa Parks oraz Wilma Mankiller to kandydatki do zajęcia miejsca Andrew Jacksona na banknotach 20-dolarowych. Uzyskały największe poparcie w głosowaniu zorganizowanym przez grupę "Kobiety na dwudziestkach".

 • Najnowszy "Hobbit" już za kilka dni w polskich kinach

  ..."Hobbit: Bitwa Pięciu Armii", trzecia część nowej trylogii nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, wejdzie do polskich kin 25 grudnia. W obsadzie tej produkcji są m.in.: Martin Freeman, Ian McKellen, Richard Armitage, Orlando Bloom, Christopher Lee i Cate Blanchett.

 • ..."Hobbit: Pustkowie Smauga", druga część filmowej trylogii "Hobbit" nowozelandzkiego reżysera Petera Jacksona, której bohaterami są Bilbo Baggins, krasnoludy i czarodziej Gandalf, trafi do kin w Polsce 27 grudnia - poinformował dystrybutor filmu, Forum Film Poland.

 • Drugi "Hobbit" 27 grudnia w kinach

  Kultura Wikingów, chińskie sztuki walki oraz rosyjska i celtycka architektura - m.in. tym inspirowali się twórcy drugiej części nowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona. Nakręcony w 3D film "Hobbit: Pustkowie Smauga" wejdzie do kin w Polsce 27 grudnia.

 • Ciekawostki z drugiej części "Hobbita"

  Kultura Wikingów, chińskie sztuki walki oraz rosyjska i celtycka architektura - m.in. tym inspirowali się twórcy drugiej części nowej trylogii w reżyserii Petera Jacksona. Nakręcony w 3D film "Hobbit: Pustkowie Smauga" wejdzie do kin w Polsce 27 grudnia.

 • "Hobbit: Niezwykła podróż" od piątku w kinach

  ..."Hobbit: Niezwykła podróż", pierwsza część nowej trylogii Petera Jacksona, trafi do kin w Polsce 28 grudnia. Nowozelandzki reżyser znów zabiera widzów w podróż do mitycznego Śródziemia. Tym razem opowiada o zdarzeniach poprzedzających akcję "Władcy Pierścieni".

 • Wczoraj do obiegu trafił nowy banknot 20-dolarowy, po raz pierwszy drukowany na kolorowym, niebiesko-brzoskwiniowo-zielonym papierze. Nowy banknot zachowa dotychczasowe wymiary. Na jednej stronie pozostanie też portret siódmego prezydenta USA Andrew Jacksona, a na drugiej widok Białego Domu.

Dyskusje na temat: jackson andrew
 • Re: Trump złamie ważną tradycję związaną z Białym Domem

  To ciekawe. Andrew Jackson to byl 1 prezydent ,ktory sie przeciwstawil wielkij finasjerze

 • Re: USA: Bankierzy już wybrali

  Kennedy został zamordowany bo wyemitował pieniądze niezależnie od FEDu, Chciał też zarejestrować izraelski AIPAC jako obcą agenturę. Oprócz tego także Abraham Lincoln i James Garfield zostali zamordowani za wyemitowanie nieoprocentowanego pieniądza wolnego od długu. Także Andrew Jackson doprowadził do upadku kontrolowanego przez Rothschildów Second Bank of England.

 • Re: "NYT": USA sądzą, że Rosja realizuje program naruszający układ INF

  . Wojna 1812 roku została wywołana przez Rothschildów w celu zmuszenia odnowy przywileju w sprawie Banku Stanów Zjednoczonych. Kiedy prezydent Andrew Jackson w 1836 zawetował ten przywilej, Żydzi

 • Re: USA: Głos protestu

  ! 2) Amerykanie wytoczyli Seminolom na Florydzie krwawe wojny. Kampania późniejszego prezydenta USA Andrew Jacksona doprowadziła podczas pierwszej wojny seminolskiej do smierci 1/3 tamtejszych Indian(...) został podobnie jak Jackson potem prezydentem 4( Poczytaj o Szlaku Łez w 1830 roku który wiążał się z wysiedleniem i śmiercią tysięcy Indian z płd-wsch. USA... 5) w Kalifornii w ciągu 25 lat po 1849

 • PROF PANARIN..

  "PROFESOR" PANARIN JEST....NO,MNIEJSZA O TO JAKI.NIE MA POJĘCIA O HISTORII,TAKŻE U NIEGO Z LOGIKĄ JEST NA BAKIER,BO POWINIEN WIEDZIEC,ŻE USA NIE ROZPADŁY SIE W CZASIE WOJNY DOMOWEJ,KIEDY BYŁY MNIEJ SKONSOLIDOWANE WEWNĘTRZNIE,BO TO BYŁO 145 LAT TEMU...ALE ROZUMIEM,..."PROFESOR" PANARIN NIE MOŻE PRZEBOLEĆ UPADKU ZNACZENIA ROSJI,I STĄD TAKIE "REWELACJE".

 • Re: PANIA PROFESORZE, DYPLOMATOŁKI ,00OLSKIE

  JADWIGA ..POWINNAŚ ZOSTAĆ ETATOWĄ,NACZELNĄ WRÓŻKĄ KREMLA...POZA TYM TWOJE ZDOLNOŚCI JASNOWIDZENIA,POWINNY ZOSTAĆ NAGRODZONE NAGRODĄ NOBLA ...

 • Re: Szkoda

  R.T. ; CZY TY NIE ROZUMIESZ,ŻE TEN CAŁY "PROFESOR" PANARIN,JAK WIĘKSZOŚĆ RUSKICH,NIE MOŻE STRAWIĆ,ŻE ROSJA UTRACIŁA SWOJĄ POZYCJE JAKO WIELKIE MOCARSTWO ??? NAPRAWDĘ TEGO NIE ROZUMIESZ ??? STĄD TAKIE "REWELACJE", "PROFESORA" PANARINA....

 • PANIE PANARIN....

  PANIE PANARIN...KALIFORNIA BĘDZIE CZĘŚCIĄ CHIN ??? A AMERYKANIE Z KALIFORNI ZGODZĄ SIĘ NA TO ?? A JAK ROZWIĄZAĆ PROBLEM TEGO,ŻE CHINY SĄ ODLEGŁE OD KALIFORNI O 10 TYSIĘCY KILOMETRÓW ??? INNYCH PANA BZDUR WOGÓLE NIE KOMENTUJĘ !!!!

 • Re: Merkel: Przyjeżdżają do Niemiec, żeby wyłudzić świadczenia socjalne

  Takie sa efekty rzadzenia socjalistow,rabunek przedsiebiorczych obywateli i futrowanie darmozjadow i armii urzedasow,ktora zajmuje sie dzieleniem tych ukradzionych pieniedzy.Socjalizm to patologia i jak uczy historia zawsze konczy sie kleska i to czeka UE

 • Re: Nowe fakty ws. zamachu na JFK. Ujawniono nagranie

  no niestety Andrew Jackson dał radę odsunąć te żmiję od okradania obywateli. Ale po kolejnym zamachu Rotshildów 1913 roku zostali już u światowej władzy do teraz. Obecnie każdego kto chociażby pomyśli o odebraniu im monopolu na drukowanie pieniędzy, natychmiastowo się pozbywają. Oddajmy część JFK, ostatniemu prawdziwemu Amerykańskiemu prezydentowi.