• Informacje na temat:

  jacobsen

Artykuły na temat: jacobsen
 • Jacobsen stracił prawo jazdy za szybką jazdę

  Norweski skoczek narciarski Anders Jacobsen stracił prawo jazdy po przekroczeniu szybkości o... 14 kilometrów, w miejscu ograniczenia do 50 kilometrów na godzinę. Zapłacił - w przeliczeniu - 1500 zł grzywny.

 • Stoch trzeci w Zakopanem, triumf Jacobsena

  Kamil Stoch zajął trzecie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich na Wielkiej Krokwi w Zakopanem. Zawody wygrał Norweg Anders Jacobsen, drugi był jego rodak, Anders Bardal.

 • ​TCS: Popis i zwycięstwo Jacobsena, Stoch słabo

  Anders Jacobsen wygrał pierwszy konkurs Turnieju Czterech Skoczni. Norweg nie miał sobie równych w Oberstdorfie, podium uzupełnili Austriak Gregor Schlierenzauer i Severin Freund. Kamil Stoch, po dyskwalifikacji Andreasa Koflera, zajął ostatecznie dopiero 13. miejsce.

 • Bogdanka PTR Honda: Jacobsen zastąpi Szkopka

  Patrick "PJ" Jacobsen wystąpi w barwach zespołu Bogdanka Racing Team w trzeciej rundzie motocyklowych MŚ World Supersport w holenderskim Assen. 18-letni Amerykanin zastąpi kontuzjowanego Pawła Szkopka.

 • ​TCS: Jacobsen wygrał po raz drugi, dwóch Polaków w dziesiątce

  Anders Jacobsen wygrał drugi konkurs Turnieju Czterech Skoczni w Garmisch-Partenkirchen. Norweg oddał w drugiej serii najdalszy skok zawodów i zepchnął na drugie miejsce Austriaka Gregora Schlierenzauera. Bardzo dobrze wypadli Polacy. Maciej Kot zajął piątą, a Kamil Stoch szóstą pozycję.

 • MŚ World Supersport: Jacobsen punktuje w debiucie

  PJ Jacobsen zajął trzynaste miejsce w niedzielnym wyścigu motocyklowych MŚ World Supersport w holenderskim Assen. Zawodnik zastępuje Pawła Szkopka w barwach lubelskiej ekipy Bogdanka PTR Honda.

 • Na skoczni Granaasen w Trondheim odbyły się Mistrzostwa Norwegii w skokach narciarskich. Bezkonkurencyjny w obu seriach okazał się Anders Jacobsen.

 • Anders Jacobsen przerwał treningi z powodu bólu kolana. Prowadzący w punktacji generalnej Pucharu Świata w skokach narciarskich Norweg narzeka na kontuzję, której nabawił się przed tygodniem.

 • Liberec: Zwycięstwo Jacobsena, Małysz dziewiąty

  Anders Jacobsen zwyciężył w drugim konkursie Pucharu Świata w skokach w Libercu. Norweg wyprzedził parę Austriaków – Gregora Schlierenzauera i prowadzącego po pierwszej serii Martina Kocha. Adam Małysz, mimo że miał szansę na medal, zajął ostatecznie 9. miejsce.

 • Norweg Anders Jacobsen wygrał konkurs PŚ w lotach narciarskich w norweskim Vikersund. Drugie miejsce zajął Austriak Thomas Morgenstern. Najlepszy z Polaków – Adam Małysz zajął 8. pozycję.

Zdjęcia na temat: jacobsen
Wideo na temat: jacobsen
 • Anders Jacobsen: Odstawiam narty na półkę

  Rozpada się złota drużyna norweskich skoczków. Po Andersie Bardalu, który zakończył karierę tuż po sezonie, ze sportem żegna się drugi z mistrzów świata z Falun, Anders Jacobsen. „Odstawiam narty na półkę. To dziwne uczucie, bo trudno było podjąć tę decyzję, ale spędziłem ostatnio sporo czasu z dziećmi i żoną i czuję, że pora zacząć nowy rozdział” - cytuje Jacobsena dziennik "Dagbladet".

Dyskusje na temat: jacobsen