• Informacje na temat:

  jadwiga

Artykuły na temat: jadwiga
 • Jadwiga Emilewicz: Mam wizję Krakowa

  Małgorzata Wassermann czy promowana przez Jarosława Gowina Jadwiga Emilewicz? Kogo PiS wystawi w wyborach na prezydenta Krakowa? Emilewicz powiedziała "Rzeczpospolitej", że rozmawiała na ten temat z Jarosławem Kaczyńskim podczas kolacji kilka dni temu.

 • Jadwiga Emilewicz ministrem przedsiębiorczości i technologii

  Jadwiga Emilewicz, rodowita krakowianka, dotychczasowa wiceminister rozwoju została ministrem przedsiębiorczości i technologii.

 • Jadwiga Szubartowicz nie żyje. Była najstarszą Polką

  Jak informuje "Kurier Lubelski" wczoraj po godzinie 14 zmarła Jadwiga Szubartowicz. Była najstarszą Polką, w październiku skończyłaby 112 lat.

 • ​Prof. Jadwiga Staniszkis: Sytuacja jest dramatyczna

  ...- Mało prawdopodobne, by Duda zaryzykował otwarty konflikt z PiS - powiedziała "Super Expressowi" socjolog prof. Jadwiga Staniszkis. Procedowane obecnie ustawy sądowe oceniła bardzo krytycznie.

 • Jadwiga Emilewicz: Przedsiębiorcy to najciężej pracująca grupa zawodowa

  ..."Przedsiębiorcy to jest najciężej pracująca grupa zawodowa w Polsce i ciągle najmniej doceniana. Mamy nadzieję, że oni znajdą w nas prawdziwego partnera. Przedsiębiorca ma być dzisiaj partnerem. Ma być tym, któremu minister służy" - powiedziała w Porannej rozmowie w RMF FM Jadwiga Emilewicz, minister przedsiębiorczości i technologii. Jak oznajmiła Emilewicz, rząd, w ramach walki ze smogiem...

 • Jadwiga Staniszkis o rządach PiS

  ...​- To może wynika z połączenia pewnego monopolu władzy z chęcią szybkiej zmiany. Ja to określam jako bolszewizm, który był w Rosji jeszcze przed komunizmem. Jesteśmy peryferiami i Wschodu i Zachodu, ale ten komponent wschodni okazał się silniejszy - oceniła profesora Jadwiga Staniszkis zapytana o ocenę działań PiS m. in. w sprawie Trybunału Konstytucyjnego.

 • Jadwiga Andegaweńska była królową Polski w latach 1384 - 1399. Poślubiła Władysława Jagiełłę. Jako święta Jadwiga jest patronką Polski.

 • Prof. Jadwiga Staniszkis: To jest część bolszewickiego myślenia

  Prof. Jadwiga Staniszkis była gościem Moniki Olejnik w programie "Kropka nad i". Socjolog skomentowała ostatnie wydarzenia polityczne w Polsce, m.in. spór wokół Trybunału konstytucyjnego. - To jest część bolszewickiego myślenia, stosunek do prawa i instytucji, stosunek do siebie - oceniła zachowanie Jarosława Kaczyńskiego prof. Jadwiga Staniszkis.

 • Jadwiga Barańska, pamiętna Barbara z "Nocy i dni", kończy 81 lat

  Jadwiga Barańska obchodzi dziś urodziny. Polska aktorka, która zyskała ogromną popularność i sympatię widzów za rolę Barbary w filmie "Noce i dnie", kończy 81 lat.

 • Powstało Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii. Na jego czele Jadwiga Emilewicz

  Prezydent Andrzej Duda, na wniosek premiera Mateusza Morawieckiego, powołał nowy resort. Na czele Ministerstwa Przedsiębiorczości i Technologii stanęła dotychczasowa podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Jadwiga Emilewicz.

Zdjęcia na temat: jadwiga
 • Jadwiga Szubartowicz
Wideo na temat: jadwiga
Dyskusje na temat: jadwiga