• Informacje na temat:

  jak napisać sprawozdanie

Artykuły na temat: jak napisać sprawozdanie
 • Jak napisać sprawozdanie wiedzą najlepiej ci, którzy muszą na bieżąco relacjonować fakty i umieją czynić to na tyle wyraziście oraz rzeczowo, że zyskują zainteresowanie czytelnika.

 • PKW zbadała sprawozdania finansowe partii. Jakie uzyskały przychody?

  Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała, że zbadała sprawozdania finansowe partii politycznych za 2016 rok. Przyjęła m.in sprawozdania PO, Nowoczesnej, PSL. Odrzuciła m.in. sprawozdanie SLD. Z kolei sprawozdanie finansowe PiS jest jeszcze badane.

 • PKW wciąż bada sprawozdanie finansowe PiS

  Państwowa Komisja Wyborcza poinformowała we wtorek po południu, że zbadała sprawozdania finansowe partii politycznych za 2016 rok; przyjęła m.in sprawozdania PO, Nowoczesnej, PSL; odrzuciła m.in. sprawozdanie SLD. Sprawozdanie finansowe PiS jest jeszcze badane.

 • Recenzja to najprościej rzecz ujmując tekst oceniający. Czyli dający, jak rzadko w jakim typie tekstów, prawo do subiektywizmu. Ale pod pewnymi warunkami.

 • PKW odrzuciło sprawozdania finansowe Nowoczesnej i Razem

  Państwowa Komisja Wyborcza odrzuciła sprawozdanie finansowe komitetu wyborczego Nowoczesna Ryszarda Petru z ubiegłorocznych wyborów parlamentarnych. Nowoczesna chce zaskarżyć tę decyzję.

 • "Sprawozdania finansowe zawierały rzetelne dane". Były prezes GetBack SA odpowiada na zarzuty KNF

  ...funkcji prezesa "księgowość spółki była prowadzona zgodnie z obowiązującymi przepisami, a sprawozdania finansowe zawierały rzetelne dane". Sprawozdanie finansowe Getback S.A. oraz poszczególnych(...) Obligatariuszy (czyli spłatę zaległych kwot wg. warunków pierwotnych i przywrócenie normalnych warunków spłaty zobowiązań), jak i dla Akcjonariuszy - napisał. Były prezes przekonywał także, że...

 • PO chce od PKW i prokuratury zbadania sprawozdania finansowego PiS

  ...powinna jeszcze raz sprawdzić sprawozdanie PiS, cofnąć dotację, nie przyjąć sprawozdania PiS-u za rok 2015 i za kampanię w roku 2015" - wymieniał. Zawiadomienie do prokuratury Dodał, że w tej(...) Nitrasa, z postępowania w tej sprawie powinien zostać wyłączony również Prokurator Krajowy Bogdan Święczkowski, który - jak przekonywał Nitras - "aktywnie uczestniczył w 'eventach'" finansowanych...

 • Kopacz czeka na opinie do sprawozdania prokuratora

  .... afery podsłuchowej. "Poczekajmy aż minister sprawiedliwości złoży mi swoją opinię" - powiedziała Kopacz w piątek dziennikarzom w Rzymie. Jak poinformowała, ma już sprawozdanie z działalności(...) nadzorujących śledztwo w sprawie tzw. afery podsłuchowej brak jest jakichkolwiek, najmniejszych nieprawidłowości. Prokuratorzy udostępniający materiały działali w całkowitej zgodności z literą prawa...

 • Premier przyjął sprawozdanie prokuratora generalnego

  Premier Donald Tusk przyjął sprawozdanie prokuratora generalnego Andrzeja Seremeta za 2011 r. - podała w środę kancelaria szefa rządu, informując, że premier nie dopatrzył się przesłanek uzasadniających odrzucenie sprawozdania. Tusk liczy na poprawę funkcjonowania prokuratury.

 • Biernacki krytycznie ocenia sprawozdanie Seremeta z działalności prokuratury

  ...przygotowanego przez Gowina projektu jest przedstawianie rocznego sprawozdania prokuratora generalnego w Sejmie i debata nad nim. "Debata, podobnie jak debata nad sprawozdaniem prezesa NIK, nie ma się kończyć(...) odpowiedzialnością za wszystkie uchybienia w pracy prokuratury - uważa Gowin. Według niego, "absolutnie niezbędne jest, by w jak najkrótszym czasie przyjąć projekt nowej ustawy o prokuraturze", który...

Dyskusje na temat: jak napisać sprawozdanie
 • Re: Dwa lata "dobrej zmiany": Sprawozdanie ministrów

  ej..padł mi telefon i nie odebrałem dziś sms z przekazem dnia z nowogrodzkiej...ktoś może napisać kogo dziś i za co wyzywamy i czy stawka taka jak zwykle. dzieki.

 • Re: Sejm odrzucił sprawozdanie z działalności NIK za 2016 r.

  Chodzi chłopcze o podatnika. Mam wolniej napisać abyś zrozumiał? Tacy jak Ty też mają prawo głosu.

 • Re: Sprawozdanie BOR ws. Smoleńska: Nieprawidłowości

  . Wszystko powinno być jawne, jasne i przejrzyste, a nie kombinacje - co by tu ukryć! Zróbcie w końcu porządne śledztwo, jak Holendrzy, a obecnie nadal drepczemy w miejscu. Już można śmiało zarzucić(...), lub ulegają uszkodzeniom. Ja już dzisiaj nie mam żadnego zaufania do wymiaru sprawiedliwości w Polsce. To tyle, co można na ten temat napisać.

 • Re: Ryszard Petru zdecydował o opuszczeniu Nowoczesnej

  Czeka też dla studentów nowatorskie seminarium pod tytułem "Jak napisać sprawozdanie finansowe partii, aby i tak nie dostać dotacji?"

 • Re: PO złoży wniosek do NIK o zbadanie sprawy odejść dowódców z wojska

  pozdrówcie Janka Szarego, czy jak mu tam, aaa, Janka B. on pomoże napisać sprawozdanie ...

 • Re: ​Wątpliwości

  Na dobrą sprawę należy napisać "zajumał" vel "ukradł" lub "zrabował". Dodajmy do tego jeszcze, że wspaniały Tusk roztrwonił wcześniej pieniądze z rezerwy demograficznej i częściowo rezerwy NBP (czyżby już niektórzy zapomnieli, jak to zmieniano już zatwierdzone sprawozdanie finansowe NBP za 2011 r.? Widać różne papudraki wolą nie pamiętać...).

 • Re: Opinia Komisji Weneckiej nt. sądownictwa bez wizyty w Polsce

  To obrazuje, że tu nie chodzi o prawdę tylko z góry mają odpowiednie nastawienie i gotowy scenariusz jak napisać sprawozdanie. Nie dziwmy się ponieważ zadaniem komisji weneckiej jest tylko i wyłącznie realizowanie planów masonerii, a zmiany dotychczas poczynione przez Polski rząd są na przekór oczekiwaniom masonów i uniemożliwiają dojenie Polski i Polaków z majątku narodowego.

 • Re: Oświadczenie prezydenta Andrzeja Dudy

  Wyłącz tvpis i idź na spacer. Boli mnie, że mamy piotrowiczów, misiewiczów wariata za sterami mon i ziejącego nienawiścią do Polaków kapłanów który tym wszystkim steruje. Boli mnie za Adrian nie słucha Głosupolaków tylko daje sobą manipulować jak marionetka. A co do tych miliardów to poczekajmy na sprawozdanie z budżetu bo na razie to kreatywna księgowość icka o którym też by można sporo napisać

 • Re: ​Finał WOŚP 2017. Potrójny rekord Jerzego Owsiaka

  Git, gdzie są faktury?! Takie spis życzeń to ja sobie mogę w WORD sam napisać i wkleić zdjęcia z PAINT. Po za tym są tylko rozliczenia od XVI finału, a było już 25. Wiesz w ogóle, co to jest faktura?! Wiesz w ogóle, co to znaczy "legalny"?! Tak strasznie ostatnio broni się konstytucji, prawa i legalności w Polsce. Jak rządziło PO-PSL nikt nie wiedział, że istnieje w ogóle konstytucja, prawo czy

 • Re: PO wzywa Jarosława Kaczyńskiego. Chce wyjaśnień

  " sprawy polskich oficerów w Katyniu. Jednocześnie na tajne konta fundacji "pro civili" dokonano przelewu............(...).....". Prawda, że ładny bełkocik ? Więc jak ktoś chce coś napisać to zawsze(...) z bezpośrednio z FR.. Jednym z dowodów na to jest utajnione sprawozdanie zlozone dnia 29 lutego 2009 na rece rezydenta wywiadu GRU w Polsce, przedstawiciela ministra pełnomocnego FR. We wrześniu 2009 z okazji