• Informacje na temat:

  jakubik

Artykuły na temat: jakubik
 • Arkadiusz Jakubik: Bardzo fajnie jest zadomowić się w szufladzie "aktorów Smarzowskiego"

  Arkadiusz Jakubik gra jedną z głównych ról w najnowszym filmie Wojciecha Smarzowskiego "Wołyń". Aktor zagrał już w kilku produkcjach tego reżysera i nazywany jest jednym z "aktorów Smarzowskiego". Jak czuje się z taką łatką? Jak pracuje się z Wojciechem Smarzowskim? Film "Wołyń" wchodzi na ekrany kin 7 października.

 • Arkadiusz Jakubik w RMF FM: "Wołyń" stanie się częścią naszej historycznej i kulturalnej tożsamości

  ...​"Ten film stanie się częścią naszej historycznej i kulturalnej tożsamości" - mówi w RMF FM Arkadiusz Jakubik, który gra główną rolę w obrazie "Wołyń" Wojciecha Smarzowskiego. Film 7 października wchodzi do kin. Aktor bardzo emocjonalnie, osobiście związany jest z wołyńską historią. Jego dziadkowie pochodzili z Wołynia. "Nigdy nie odważyli się zabrać mnie pod Stryj, skąd uciekali w 43. roku przed...

 • A. Jakubik gościem X Letniego Festiwalu Filmowego

  Do grona gości X Letniego Festiwalu Filmowego, w którym znajdują się Krzysztof Zanussi i Dominik Matwiejczyk, dołącza Arkadiusz Jakubik - reżyser filmu "Prosta historia o miłości".

 • Łapicki, Brudny, Bonaszewski, Jakubik, Głowacki czytają "Alkestis"

  W czytaniu wezmą udział m.in.: Stanisław Brudny, Andrzej Łapicki, Grażyna Rogowska, Katarzyna Misiewicz, Mariusz Bonaszewski, Piotr Głowacki, Arkadiusz Jakubik, Sebastian Łach i Mateusz Rusin. A w dyskusji głos zabiorą dr hab. Zbigniew Kadłubek, Tadeusz Słobodzianek i dr Cezary Żechowski. Alkestis to w mitologii greckiej piękna i bogobojna córka Peliasa i Anaksibie. Była żoną Admeta, króla Feraj...

 • Tajemnicza zbrodnia w policyjnej rodzinie. Zobacz zwiastun "Prostej historii o morderstwie"!

  Do sieci trafił zwiastun filmu "Prosta historia o morderstwie" w reżyserii znanego aktora, Arkadiusza Jakubika. Obraz wejdzie do kin już 21 października.

 • "Prosta historia o morderstwie". Znany aktor w roli reżysera

  Arkadiusz Jakubik zakończył prace nad nowym filmem. Mamy pierwsze zdjęcia z planu "Prostej historii o morderstwie". Policyjny dreszczowiec z Andrzejem Chyrą, Kingą Preis i Filipem Pławiakiem wejdzie do kin w 2016 roku.

 • Prawdziwe studium kobiecej duszy

  Cavewoman - Kobieta jaskiniowa - zabawna sztuka Arkadiusza Jakubika, reżysera m.in. Goło i wesoło, na deskach bydgoskiej Opery Nova.

 • "Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów". Zobacz zwiastun

  Właśnie zakończyły się prace nad dubbingiem animacji „Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów”. Kultowym bohaterom głosu użyczyli między innymi: Wojciech Mecwaldowski, Arkadiusz Jakubik, Piotr Fronczewski, Piotr Adamczyk, Anna Mucha, Czesław Mozil, a także Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov.

 • Mroczna opowieść o seryjnym mordercy. Zdjęcia do filmu „Śpij kochanie” zakończone

  Padł ostatni klaps na planie pełnometrażowego filmu fabularnego Krzysztofa Langa „Śpij kochanie” – informuje Krakowskie Biuro Festiwalowe. Na dużym ekranie zobaczymy plejadę polskich gwiazd – to m.in.: Andrzej Chyra, Bogusław Linda, Andrzej Grabowski, Karolina Gruszka, Katarzyna Warnke, Arkadiusz Jakubik, Iza Kuna, Jerzy Trela, Katarzyna Figura, Ireneusz Czop i Tomasz Schimscheiner. Obraz ma...

 • Ponad 1600 km dzielące Rudę Śląską i Watykan pokona rudzki ultramaratończyk August Jakubik. W trasę ruszy w poniedziałek, na miejscu będzie 16 października. Bieg upamiętni 35. rocznicę wyboru Karola Wojtyły na papieża.

Zdjęcia na temat: jakubik
 • Arkadiusz Jakubik z zespołem Dr Misio
Wideo na temat: jakubik
Dyskusje na temat: jakubik