• Informacje na temat:

  james

Artykuły na temat: james
 • James Comey: Słowa Donalda Trumpa były kłamstwem

  ...- Nie mam żadnych wątpliwości, że Rosja próbowała ingerować w ubiegłoroczne wybory prezydenckie - zeznał w Kongresie były szef FBI James Comey. Pod przysięgą zarzucił prezydentowi Donaldowi Trumpowi kłamstwa w uzasadnieniu dymisji.

 • Czarnoskóry James Bond?

  Brytyjski aktor Idris Elba następnym Jamesem Bondem? Takie spekulacje pojawiły się w prasie.

 • Dyrygent James Levine oskarżony o molestowanie seksualne

  Nowojorska Metropolitan Opera (Met) poinformowała w niedzielę, że zawiesza wszelką współpracę ze światowej sławy dyrygentem Jamesem Levine do czasu wyjaśnienia wysuwanych przeciwko niemu oskarżeń o molestowanie seksualne.

 • James Comey nie jest już dyrektorem FBI

  Prezydent Stanów Zjednoczonych zwolnił dyrektora Federalnego Biura Śledczego. W liście wysłanym do Jamesa Comeya Donald Trump napisał, że nie jest on w stanie efektywnie kierować FBI, i że potrzebne jest nowe kierownictwo agencji, które przywróci zaufanie do niej.

 • Chcesz być jak James Bond? Zostań… ptasiarzem

  ...ornitologiczna pasja łączy ludzi niezależnie od wieku i wykształcenia – w tym gronie znalazł się nawet… James Bond.

 • "Bradl". Wychodzi komiks o polskim Jamesie Bondzie

  Kazimierz "Bradl" Leski, polski James Bond, jest bohaterem wydanego właśnie komiksu. "Bradl" był Powstańcem Warszawskim i szpiegiem, który przechytrzył Niemców. "To była sytuacja jak z Gwiezdnych Wojen" - mówi nam Jan Ołdakowski, szef Muzeum Powstania Warszawskiego "Nad światem panuje Imperium, ale są ci rebelianci, za których trzymamy kciuki. Ich jest mniej, ale oni wygrają, bo są zmotywowani...

 • Łazik Curiosity jak... James Bond?

  Łazik marsjański Curiosity jak agent 007, może strzelać bez pytania o pozwolenie. NASA poinformowała, że krążący po powierzchni Czerwonej Planety pojazd może od teraz uruchamiać laser bez konsultacji z Ziemią. Laser jest elementem urządzenia, które pomaga w badaniach składu powierzchni Marsa. Do tej pory wybór jego celów zatwierdzało centrum kierowania misją, najnowsze oprogramowanie AEGIS umożliwi Curiosity podejmowanie tych decyzji na własną rękę.

 • James Bond wróci jesienią 2019 roku. Znamy dokładną datę

  ...​Znamy datę premiery kolejnego filmu o agencie Jej Królewskiej Mości. W rolę Jamesa Bonda prawdopodobnie po raz piąty wcieli się Daniel Craig.

 • James Arthur - "James Arthur"

  W jednym tygodniu ukazały się dwa niezłe albumy - skrajnie różne muzycznie i zupełnie odmienne nastrojem. Żeby polecić płytę, którą uznaję za najlepszą w tym tygodniu, w mojej głowie musiałem stoczyć pojedynek: między "The Marshall Mathers. Volume 2" Eminema, a krążkiem Jamesa Arthura, zatytułowanym po prostu "James Arthur". Zwyciężył… ten drugi.

 • Daniel Craig potwierdził, że znów zagra Jamesa Bonda!

  A jednak - brytyjski aktor Daniel Craig potwierdził, że ponownie wcieli się na ekranie w rolę Jamesa Bonda. Dotychczas w mediach pojawiły się pogłoski na temat powrotu Craiga na plan kolejnych filmów o agencie 007.

Zdjęcia na temat: james
 • Pippa i James Middleton
Wideo na temat: james
Dyskusje na temat: james