• Informacje na temat:

  jan

Artykuły na temat: jan
 • Jan Olszewski nie żyje

  Zmarł Jan Olszewski - informuje TVP Info. Były premier miał 88 lat.

 • Uroczystości pogrzebowe Jana Olszewskiego

  W piątek rano rozpoczęły się dwudniowe uroczystości pogrzebowe zmarłego w ubiegłym tygodniu Jana Olszewskiego. Trumna z ciałem byłego premiera została wystawiona w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Od północy trwa z kolei żałoba narodowa, zarządzona przez prezydenta Andrzeja Dudę. W sobotę Jan Olszewski spocznie na cmentarzu na Wojskowych Powązkach.

 • Wspomnienia o Janie Olszewskim

  Były premier Jerzy Buzek, doradca prezydenta RP Zofia Romaszewska i działacz opozycji w czasach PRL Władysław Frasyniuk w rozmowie z Interią podzielili się swoimi wspomnieniami związanymi ze zmarłym w ubiegłym tygodniu byłym premierem Janem Olszewskim.

 • Jest data pogrzebu Jana Olszewskiego

  ...stosownej powagi. Zarządzenie Żałoby Narodowej uważam za konieczne - napisał wówczas na Twitterze: Powstaniec warszawski, PRL-owski opozycjonista, premier Jan Olszewski był żołnierzem Szarych...

 • ​Jan Szyszko obsypany trocinami

  ...przebrała: Jan Szyszko na arenie międzynarodowej ciągle usiłuje kreować się na obrońcę Puszczy, kiedy w rzeczywistości jego decyzje doprowadzają do postępującej dewastacji naszego wspólnego dobra(...)" - przekonuje tymczasem na łamach "Rzeczpospolitej" Jan Szyszko. Minister środowisko od początku sporu o Puszczę Białowieską przekonuje, że leśnicy prowadzą tam "działania ochronne".

 • Jan Bury usłyszał kolejne zarzuty

  Dwa nowe zarzuty – nakłaniania policjanta do przekroczenia uprawnień i niedopełnienia obowiązków oraz powoływania się na wpływy w sądach i namawiania do wręczenia łapówki sędziemu – usłyszał b. szef klubu parlamentarnego PSL Jan Bury.

 • ​"SE": Jan Olszewski trafił do szpitala

  Jan Olszewski, działacz opozycyjny i były premier, trafił do szpitala - podaje "Super Express".

 • ​Jan Twardowski - biografia, twórczość

  Jan Twardowski - biografia Jan Twardowski żył w latach 1915-2006, urodził się i zmarł w Warszawie. Biografia Jana Twardowskiego odnotowuje, że talent literacki zdradzał już w czasie nauki w Gimnazjum im. Czackiego, gdzie redagował międzyszkolną gazetkę "Kuźnia Młodych" i publikował pierwsze wiersze. Ukończył filologię polską. Po wybuchu II wojny światowej Jan Twardowski wstąpił do Armii...

 • Jan Lechoń - biografia i twórczość jednego z założycieli Skamandra - najsłynniejszej grupy poetyckiej dwudziestolecia międzywojennego.

 • Będzie pomnik Jana Olszewskiego. KPRM zadowolona

  ...premiera Olszewskiego została przyjęta jednogłośnie" - napisał w piątek Michał Dworczyk na Twitterze. Jan Olszewski był premierem w latach 1991-1992, obrońcą opozycjonistów w procesach politycznych...

Zdjęcia na temat: jan
Wideo na temat: jan
Dyskusje na temat: jan