• Informacje na temat:

  jan ii

Artykuły na temat: jan ii
 • ​Jan Szyszko obsypany trocinami

  ...przebrała: Jan Szyszko na arenie międzynarodowej ciągle usiłuje kreować się na obrońcę Puszczy, kiedy w rzeczywistości jego decyzje doprowadzają do postępującej dewastacji naszego wspólnego dobra(...)" - przekonuje tymczasem na łamach "Rzeczpospolitej" Jan Szyszko. Minister środowisko od początku sporu o Puszczę Białowieską przekonuje, że leśnicy prowadzą tam "działania ochronne".

 • ​Jan Twardowski - biografia, twórczość

  Jan Twardowski - biografia Jan Twardowski żył w latach 1915-2006, urodził się i zmarł w Warszawie. Biografia Jana Twardowskiego odnotowuje, że talent literacki zdradzał już w czasie nauki w Gimnazjum im. Czackiego, gdzie redagował międzyszkolną gazetkę "Kuźnia Młodych" i publikował pierwsze wiersze. Ukończył filologię polską. Po wybuchu II wojny światowej Jan Twardowski wstąpił do Armii...

 • Jan Lechoń - biografia i twórczość jednego z założycieli Skamandra - najsłynniejszej grupy poetyckiej dwudziestolecia międzywojennego.

 • 13. rocznica śmierci Jana Pawła II

  ...". W tradycyjnym czuwaniu modlitewnym udział biorą m.in. biskup pomocniczy Archidiecezji Warszawskiej Michał Janocha. Zgromadzonym na placu towarzyszyć będzie Chór Centrum Myśli Jana Pawła II(...). Papież Jan Paweł II zmarł 2 kwietnia 2005 roku w sobotę - w dzień maryjny o godz. 21.37 w wigilię Niedzieli Miłosierdzia Bożego, mając prawie 85 lat. W nocy 30 marca papież przeszedł ciężki zawał, ale po...

 • Ukradziono relikwię świętego Jana Bosko

  W rejonie Asti w Piemoncie na północy Włoch nieznani sprawcy ukradli urnę zawierającą relikwię świętego Jana Bosko (1815-1888), założyciela zgromadzenia salezjanów i salezjanek - podały media. Metropolita Turynu apeluje o zwrot relikwii.

 • Dlaczego Jan Kuciak musiał zginąć?

  Dziennikarz śledczy Jan Kuciak pracował przez wiele miesięcy nad artykułem o powiązaniach ludzi z jednej z najsilniejszych ekonomicznie grup przestępczych ‘Ndrangheta z prominentnymi ludźmi(...) Jana Kuciaka. Co takiego ujawnił Jan Kuciak? Koledzy redakcyjni Kuciaka opublikowali jego ostatni materiał, który opatrzyli komentarzem. Słowaccy dziennikarze nie twierdzą, że to właśnie ten tekst...

 • Jan Krzysztof Ardanowski nowym ministrem rolnictwa

  Puszczę Białowieską - argumentował Ardanowski. Budowa tego płotu miała kosztować ćwierć miliarda złotych. Jan Krzysztof Ardanowski chce te pieniądze wydać inaczej. (j.)

 • Jan Szyszko: Chcą zniszczyć myślistwo

  ..."Rozpoczął się proces destrukcji polskiego Prawa łowieckiego, a tym samym naszego myślistwa" - przekonuje w wywiadzie dla czwartkowego "Naszego Dziennika" były minister środowiska Jan Szyszko (PiS).

 • Jan Śpiewak kandydatem na prezydenta stolicy

  Szef stowarzyszenia Wolne Miasto Warszawa Jan Śpiewak potwierdził w poniedziałek oficjalnie swój start w wyborach na prezydenta stolicy; poprze go komitet Wygra Warszawa utworzony przez WMW, Partię Razem, Inicjatywę Polska i Zielonych.

 • Morderstwo dziennikarza Jana Kuciaka. Zatrzymano podejrzanych

  ...i walkę wręcz niezbędną do chronienia tak zwanych VIP-ów. Po tym szkoleniu zajmował się między innymi ochroną statków przed piratami.   Dziennikarz Jan Kuciak został zamordowany pod koniec lutego...

Zdjęcia na temat: jan ii
Wideo na temat: jan ii
Dyskusje na temat: jan ii